Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

kiakocikovsvet
18. nov 2012

@hanahana7 poprosím a už vopred ďakujem za upozornenie

hanahana7
18. nov 2012

@ifkael no pojdem ho pozriet podam tu info. chcem ho porovnat s ED.

hanahana7
19. nov 2012

@ifkael bola som tam a fusak nemaju a nebudu mat ani ho este nemali. tak nech si ho daju prec zo stranky. kupila som kaiser joy. a som spokojna zdal sa mi ovela praktickejsi nez ED. ( ED nemali cierny). a este moj nazor: jednoznacne mam redsej maclaren xt nez beecko. beecko az sa presvedcim tak predam. mam ho len do auparku.

hanahana7
19. nov 2012

@ifkael uplne som velmi spokojna..aj ked teda som ho nemala vonku este...ale nemal by byt ziaden problem..
http://www.babymarket.sk/sk/2234/1844/kaiser-fu...
aj riflovy bol pekny ale ja som chcela babskejsi..
velka vyhoda-je vacsi nez ED - do ed sa mi hned pricvikla latka do zipsu..toto zapinanie v strede mne viac vyhovuje..
dole pri topankach nie je fleece.. a da sa ta spodna cast pekne odopnut (buducu zimu)do ED by sa mi mala buducu zimu urcite nevosla v zime..
a ma tam super miesto na topanky kedze je to taky oval odspodu-to som potrebovala aby fusak mal.
yes! ani som nad kaiserom nikdy predtym nerozmyslala-lebo som si myslela ze to su len kozusinove velmi teple fusaky..

hanahana7
19. nov 2012

aj sedy aj modry aj cierny aj bezovy sa mi pacil 🙂

ifkael
19. nov 2012

@hanahana7 vidis, a ani stovku nestoji 😉

A aj pre mna- maclareny super. 😵 este jeden polohovatelny chcem kupit. Xt alebo xlr.

ifkael
19. nov 2012

a ed kozusinovy si necham aj keby co, do scoot od stokke 😵

ifkael
19. nov 2012

@hanahana7 ten cierny leskly kaiser downy je peknyyyy. Z nemecka vyjde 65eur... chcem lego objednavat,tak sa fusacik zvezie 🙂 🙂 🙂

hanahana7
19. nov 2012

coooo aky leskly?????! lebo pozeram tento a zas krasa nic moc. zboku jak husenica. ale zase neviem ci tymto veciam zas mam prikladat velky vyznam! ed je urcite krajsi ma smrnc. tento je zas ucelovo dobry

ifkael
19. nov 2012

@hanahana7 http://www.mytoys.de/Kaiser-Winter-Fußsack-Doww...

Ale, kaslem ho...zas by som mala dva cierne leskle. Nista.. setrime!!!! 😀

hanahana7
19. nov 2012

@ifkael no mozem to kaslat..ci uz leskly alebo neleskly furt by to bol ten isty dizajn..necham tento..jedine ze by som cierny elodie..kurnajs..pacia sa mi fusaky ked su ako bunda..ano a leskle..ale musel by byt velky..
a ten downy je ale myslim paperovy..to je asi prplacka na susenie..ci?

peliroja
19. nov 2012

@ifkael caute baby, kukam ze fusaky riesite 🙂 mat prachy navyse tak sa mi paci ED biely, ale mame presne ten co si dala link akurat strieborny a spokojna som velice 🙂

ifkael
19. nov 2012

@peliroja seerus ;)) ma kaiser L sed?

peliroja
19. nov 2012

@ifkael serus serus 🙂 ee nema, je to klasika, zozadu ma tie protismykove kraviny, no v macu som ho este nemala, teraz mam v macu origos fusak co som zohnala na bazariku, a v briu lodger, ked prituhne, lodger dam do maca a kaiser do bria, aspon taky je zatial plan :D

ifkael
19. nov 2012

@peliroja muz ma zastreli co furt vymyslam 🙂 🙂 🙂 🙂

Kebyze mam babu, hned beriem juicy fusak z bazaru 😵

Maclaren mam zeleny vojensky, ale muz mal v robote maleho, zaspal, on ho dal spat vedla ako zacali zvarat 😠 tak jasne ze prepaleny fusak mini dierka presne v strede fusaku..a to som bola nastvana, ci je normalny, ze mohlo sa stat malemu nieco... odpoved- co stresujem. No..tak mam vyhovorku ze nutne potrebujeme fusak, i ked maclaren co mame sa nam vooobec nehodi farebne

peliroja
19. nov 2012

@ifkael tak ale chapes, mal davat pozor, sam si za to moze :D a aky si teda nakoniec vybrala?

ifkael
19. nov 2012

@peliroja skusim par dni pohladat na bazare maclaren fusak..ked nenajdem, budem musiet kupit novy

peliroja
19. nov 2012

@ifkael oj ale ten podla mna neni do nejakej zimy velkej, mne pride ako lentaky prechodny, mozno ten deluze je teplejsi to neviem, ale ten klasicky je tensi jak lodger, myslis ze ti bude stacit ako jediny?

ifkael
19. nov 2012

@peliroja to su kludnyyy. Mam este ed kozusinovy cierny 😵

Ja potrebujem do maclarenu nieco kludne aj prechodne. Ale na tu nasu zimu urcite staci aj ten 😉

face
20. nov 2012

@ifkael jé teď koukám, že dáváš odkaz na můj fusáček 😀 akorát jsem ti o něm před chvílí psala. 🙂

ifkael
20. nov 2012

@face kraaaasny je 😵

ifkael
20. nov 2012

@face kde si pisala? Nic mi neprislo... Madlo by sa prosim nedalo predat zvlast?

face
20. nov 2012

posílala jsem odpověď u toho inzerátu, neprišlo to? mělo by to přijít do mailu, tak to zkusím znovu. 🙂

face
20. nov 2012

@ifkael face posílala jsem odpověď u toho inzerátu, neprišlo to? mělo by to přijít do mailu, tak to zkusím znovu.

face
20. nov 2012

@ifkael jj, krásný, měla jsem i ten kočárek, ten je prodaný a fusak mi zbyl 🙂

ifkael
20. nov 2012

To ako naschval- chcem chlapcensky a na bazare same pekne dievcenske :/

ciernavila
22. nov 2012

baby, ja chcem dat dole z maclarenu XT ten potah a oprat to, uz je to spinave ako prasiatko....a neviem dat dole tu cast kde je su pasy, najma tn stredny medzi nohami

ifkael
22. nov 2012

@ciernavila ten stredny pas sa dava dole- zospodu ako je, prestrcis plastove ukoncenie pasu a vytiahnes.

A potom by Ti to malo zist... Xt sice teraz doma nemam, ale princip je rovnaky