Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

face
2. jún 2013

@tanija133 růžovo-šedý jsem dnes prodala 🙂 ten bmw je fakt malinký, ale když se vyndá ta vložka, tak je prostornější, nicméně ta vložka je super polstrovaná, naštěstí moje malá je opravdu prcek, takže se vejde v pohodě 🙂 musím říct, že je to nejvymakanější limitka od maclarenu ... všechny detaily naprosto super, např. stříška drží po stranách na suché zipy, má odvětrávání, má červené odrazky, ten kšiltík na stříšce je také fajn, no prostě bomba 😀

babucika
2. jún 2013

@vlnka81 dakujem,fakt ho budem reklamovat. Len musim kvoli tomu do BA 😒 . Nemam skusenost, mam tam prv zavolat ci len nabehnut s kociarom?
Kde sa registruje na tu dozivotnu zaruku? dakujem. 😵

tanija133
2. jún 2013

@face je bombovy, len jedine nevyhody tam vidim, ze tam nie je predlzena opierka na nozicky a to polohovanie na pasik.... 😉

vlnka81
2. jún 2013

@babucika ja by som tam urcite najprv zavolala nech sa na mna pripravia, aby mali kociar na vymenu, resp. aby ti dali nejaky nahradny. tu dozivotnu zaruku musim este pozriet. dam ti vediet.

face
2. jún 2013

@tanija133 jj, přesně tak 🙂 škoda hlavně toho polohování nožiček, pro roční bych ho nekoupila, ale pro nás už to tolik nevadí 🙂

face
2. jún 2013

Nemáte někdo zkušenost s maclaren dekou http://www.babypark.cz/oboustranna-deka-maclaren ? Děkuji 🙂

ifkael
3. jún 2013

@face gratulko k bmw ;)

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
face
3. jún 2013

@ifkael díky, jsem z něj nadšená 🙂

ifkael
3. jún 2013

@face kolko ma malinka cm?
Mojho najmensieho dvojrocneho by som tam nedala asi.. Ten je rozvaleny spokojny v xlr 🙂))

face
3. jún 2013

@ifkael s xlr se to opravdu nedá srovnat, bmw vychází z modelu triumph, ale moje malá má 85cm 🙂 máme ještě Plusko, ale pomalu nám to bmw bude stačit ... 🙂

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika81
4. jún 2013

Baby, hľadám nánožník k xt-čku, chcem persian rose a našla som rôzne označenia farieb. "Persian rose" aj "Rose persian". To sú rozdielne farby?? 😕

tanija133
4. jún 2013

@veronika81 to fakt neviem ,ale asi to bude to iste....daj linky

lindt
4. jún 2013

baby, ja viem,ze to tu uz bolo, ale aka je ta anglicka stranka na objednanie maclaranov???? vyjde to ovela lacnejsie ako u nas v obchode. diky

ifkael
4. jún 2013

@lindt nechces moj xlr? 🙂))

poppy1
4. jún 2013

@lindt http://www.pramworld.co.uk/ ja som kupovala odtialto, ale vtedy mali akciu, teraz neviem, nemam cas to pozriet. Kukni 😉 Dosiel mi do tyzdna, cca za 5 dni, postovne vyslo na 20 eur a celkovo ma vysiel o dost menej ako tu na SVK 😉

veronika81
4. jún 2013

@tanija133 tak som našla obidve varianty na jednej stránke http://www.prams.net/catalogsearch/result/?q=ma...
najväčšia "sranda" je tá, že ku kočíku persian rose sa podľa fotky viac hodí nánožník rose persian 😅
Nebude jeden rok 2012 a druhý 2013?

@lindt ja idem tiež objednávať z pramworld.co.uk.. len tam je vypredaný nánožník, preto hľadám inde.

tanija133
4. jún 2013

@veronika81 tak toto je pre mna riadna zahada....netusim ako to myslia vobec....neviem ti poradit... ☹ raz tu bola debat o tych farbach, ale aj tak pol roka dozadu aj viac, neviem kde to je...

tanija133
4. jún 2013

@lindt aj obchod mimiamama.sk sa riadne oplati na XLR 😉

ifkael
9. jún 2013

Ak by chcel niekto cierne madlo maclaren a sedy drziak na pohar info - ip

katkakostkova
9. jún 2013

Baby a aky je rozdiel v Mac Techno XT a Mac XT? Či žiadny?

tanija133
10. jún 2013

@katkakostkova techno XT a XT je to iste..... je to stale XT 😉

katkakostkova
10. jún 2013

@tanija133 som si aj myslela, len ma to stále miatlo 🙂 vdaka

mojinecka
10. jún 2013

@tanija133 idem sa poradiť. Je normálne, že mi začal môj Mac vŕzgať? Je to počuť len na jednej strane a vydáva to zvuky ako stará rozheganá manželská posteľ 🙂 Mám to reklamovať alebo niečim niečo premazať, nastriekať. ďakujem za každý postreh

ifkael
11. jún 2013

Kazdy kocik treba obcas prestreknut - wd40.

tanija133
11. jún 2013

@mojinecka presne tak, kup WD 40 , je to taky olej v spreji, vsade kupis, Tesco, kaufland....a treba nastriekat na kolieska.... 😉

mojinecka
11. jún 2013

Ďakujem, kúpila som ho a vyskúšam

tanija133
11. jún 2013

@mojinecka daj vediet potom ci ti to pomohlo...

rajulko
11. jún 2013

Babule, kde v BA sa daju kupit-pozriet maclareny? Viem,z e v mothercare ich mali, ale tie zrusili.. Dakujem vopred za rady 😉