Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

ifkael
28. feb 2014

Len ta nosnost 15kg :/// najmladsi v maji bude mat 3roky- ma 17kg.. Stredny prostredny 5 rocny 16kg 🙂

ifkael
28. feb 2014

Vzhladom na vahu len na maclaren musim asi pozerat

tanija133
28. feb 2014

@ifkael a k Baby Joggeru sa ti nechce vratit? ja mam stale Maclaren XT ,maly ma uz cez 3 roky 20 kg, a vozime sa sem tam stale, ale spanie si v nom neviem predstavit..to by dost viseli nohy.......ale keby so ho nemala, asi aj BJ skusim, ajkoli nosnosti a priestoru.... 😉

ifkael
28. feb 2014

@tanija133 neviem si predstavit elite do lietadla.. 😕

ifkael
28. feb 2014

to skor este mountain buggy trojkolku

ifkael
28. feb 2014

Ale maclaren by mal stacit..prinajhorsom predam

tanija133
28. feb 2014

@ifkael a preco nie? ved vsetky kociky mozu ist do lietadla....alebo City mini...

ifkael
28. feb 2014

@tanija133 asi moj pohlad- 3rocne dieta a mega kocik 🙂)

lenkaleg
28. feb 2014

@lentila.g a rozhodla si sa? Lebo ja mam stale dilemu, respektive ani nie dilemu, v podstate som sa rozhodla pre Silver BMW, ale ze ci robim dobre?🙂))......mne sa velmi paci....

lenkaleg
28. feb 2014

@ifkael ahooj....no co rozhodla si sa? ktory kupujes 🙂)))) ja som viac menej priklonena k bmw.....ale ked tu citam kadeake nazory, tak vazne neviem, mam dilemu.....ze si spravim dobre.
I ked sa poznam a kupim to bmwcko aj tak....😨)))....a ked si ho uz aj maly vybral....🙂)))ach jaj neviem neviem. Asi pojdem zasa do Avionu do babymarketu omrknut tie golface

ifkael
28. feb 2014

@lenkaleg XT vs. BMW = 50:50... Potrebujem velku strechu na leto..a v pripade nudze uviest aj 5 rocneho..pripadne aj oboch.

Ale zas krajsi bmw...:/

Uz ma napadlo objednat aj oba ze skusim a jedenpredam...ale nechce sa mi natahovat s predajom ..

ifkael
28. feb 2014

@lenkaleg denim quest si nepozerala?

lentila.g
28. feb 2014

@lenkaleg je krásny len do lietadla bude ako prasa a ešte aj na dovolenke co to deti jedlom pobabrú tak stále neviem len chcem si ešte dopriať MAC tak pre staršieho 3r uz ma 16 kg a len tak na prevoz prdelky po večeroch na dovolenke...
@ifkael no pre mna je ten kocik ok (scoot) priestorovo aj po zložení -určite ked predám orbit skúsim aj tento🙂pre mladšieho...

lentila.g
28. feb 2014

@ifkael bmw pekný len tam ta strecha moc nenamúti v "ochranných "vodách proti slnku
Pre mna je xt moc veľké ale zasa pevné a +ta strecha
Quest je v pohode len mne uz potom radšej riešiť xt(strecha) alebo (veľkosť a dizajn) bmw

ifkael
1. mar 2014

@lentila.g este denim quest ma odzipsovatelnu strechu...i ked ak nestacila by strecha tak uviazem plienku nech tieni..

Ma xt odradza ze je velky..ale zas ta strecha je bezkonkurencna

ifkael
1. mar 2014

@lentila.g len tak na prevoz na dovcu bude stacit aj quest alebo bmw. A ked zaspi - na slnku, dam plienku alebo predlzovaciu strechu - maclaren ich ma tusim tiez.
Asi nad tym moc spekulujem

sariss
1. mar 2014

Mame quest denim. Hodne jsme ho pouzivali po 3 roky. Je pravda ee verze denim ma sedacku z bavlnene latky ne sustaku takze o moc prijemnejsi pro dite ale rychleji se opotrebovava. Nekolikrat jsme ho prali, nekolikrat prevazeli letadlem a je stale pekny a verim ze odvozi i druhe, ale na spani asi neni ideal...

lenkaleg
1. mar 2014

@ifkael
@lentila.g
Kocky moje zlate....dakujem za nazory......no moj muz mi teraz hovori, ze sa mu paci bmw a uz je poriesene, ziadne dilemy nebudem riesit, ved vpodstate si aj maly vybral ten, nechcel z neho zosadnut ked sme ho skusali.
A napokon ved aj Mima Xari co mam je viac na vyzor .....keby mam riesit co je kde lepsie, ci strecha, ci kolesa, ci priestor, tak by som si nekupila asi ziadny, asi nebudem uz polemizovat.........
I ked to pokusenie tam je......nevadi, ved vyspat sa urcite vyspi aj v bmw, ked bude svietit slnko, tocim maleho tak aby mu nesvietilo, alebo dam plienku a na prevoz urcite bude stacit......
Nic to, budem sa drzat prveho dojmu, lebo takto by som asi ziadny nekupila ☹(((

ifkael
1. mar 2014

@lenkaleg TAK! tiez tak musim asi 😉

lentila.g
1. mar 2014

@lenkaleg @ifkael ja tak isto...quest ide krásne lah,bmw pololah ale...na to naše oddychovanie asi bmw postačí

lentila.g
2. mar 2014

@lenkaleg a odkiaľ budeš objednavat?
@ifkael som zaváhala ked bol "za smiešnu"cenu v pramworld

lenkaleg
2. mar 2014

@lentila.g
@ifkael
Presne, aj ja som prepasla taku to uzasnu cenu ze 189 Libier......to som vtedy len rozmyslala nad nym ale asi som nemala, mala som ho hned zobrat, v takej cene bol v januari uz ani neviem na akej stranke.

Ja budem objednavat z tejto stranky, tam je zatial najlacnejsi za 210 Libier:

http://www.babystrollerstore.co.uk/index.php?ma...

Ak mate inu stranku kde je lacnejsi, tak sem s tymmmmm🙂)

cleonaxy
2. mar 2014

Ahoj, zkuste se podívat na tyhle stránky, http://hugzbabystore.com/catalogsearch/result/?... , mají tam na Maclareny slevu a ještě po zadání kódu BIGSALE sleva 20% na celou objednávku...včera jsem objednávala XLR do ČR a oproti 10800Kč (cena u nás) mě vyšel na necelých 8tis i s dopravou...

lentila.g
2. mar 2014

@lenkaleg hm a tam je aj silver a mám zasároblem a dilemu ktorý ci čierny alebo strieborný "

lentila.g
2. mar 2014

@lenkaleg a je ta stránka overená? Ze asi za koľko pošlú tovar?

lenkaleg
2. mar 2014

@lentila.g no neviem, nepozanm tu stranku, hadam je. skusim tam napisat ze za aku dobu by bol doruceny.

lenkaleg
2. mar 2014

@lentila.g ja jednoznacne silver

lenkaleg
2. mar 2014

@cleonaxy vdaka pekne, no vide tam drahsie. ale este raz vdaka

lenkaleg
2. mar 2014

@lenkaleg skusim sa tu spytat, ci tu stranku niekto pozna. Uz som tam pisala, aka je dodacia doba....tak uvidime.

lenkaleg
2. mar 2014

Ahojte mamicky......nepozna niekto tuto stranku? Chystam sa objednat odtial golfac.

http://www.babystrollerstore.co.uk

vdaka