Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

kikinko
18. mar 2014

@ifkael My sme v nedelu kupili triumph a som maximalne spokojna.to je presne ten kocik,co sme hladali.a tlaci sa mi lahsie ako quest denim co sme mali...

ifkael
18. mar 2014

@kikinko ano? polohovanie ma na tu packu vzadu na operadle alebo na snurku?

ifkael
18. mar 2014

@kikinko a teda....tlacit by sa mal rovnako, nie? kolecka rovnake..

denim je fajny kvoli streche. xt je zbytocne...aaaaaaaaaaa teda, ked som videla, po com si predala cybex... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach!!!! som mala blba kukat inzeraty

ifkael
18. mar 2014

@kikinko ale je krasny tento triumph 😵

kikinko
18. mar 2014

@ifkael na snurku,ale taku novsiu,lahucko to ide.skusala som s malou aj bmw,ale uz sa mi nechcelo davat za kocik tolko penazi,mame ho iba v aute pre pripad nudze.😄

ifkael
18. mar 2014

ja som dnes v predeti stala nad bmw a questom.. quest ma ovela vacsiu plochu na lezanie. aj bmw to polohovanie na snurku - to nedomysleli teda vobec

kikinko
18. mar 2014

@ifkael 😄😄😄.nemas co lutovat,nebolo to ono.mac je top!koliecka by mali byt rovnake s questom,ale mala je o dost tazsia ako ked sme mali quest a predsa sa mi ide lepsie,ba dokonca aj s jednou rukou.

kikinko
18. mar 2014

@ifkael dik,snad uz vydrzi

lentila.g
19. mar 2014
saska6
19. mar 2014

@ifkael no co uz, objednala som BMW, snad nebudem hned predavat 🙂

tanija133
19. mar 2014

@lentila.g ten modro zeleny som minuly rok skoro nepredychala , velmi som ho chcela, ale odod
lala som , a ostalo XT doma... sem tam v nakupakoch sa este panko odvedzie...a ja happy ze mozem tlacit kocik.... 😉

alexia11
19. mar 2014

Nam v pondelok prisiel quest denim,,zatial spokojnost, akurat ze som vysoka a dlje kroky valam, tak si musim zvyknut na tie kolieska na uzko, trosku ich zatial obkopavam 🙂

lentila.g
19. mar 2014

@tanija133 ja som tu farbu ignorovala do doby kým som ho nevidela naživo ...

lentila.g
21. mar 2014

@tanija133 @ifkael tak dopriala som si dnes quest black i ked ruka ma pálila vymeniť za bmw ale ta opierka no ...
Počkáme kým vylepšia bmw🙂

ifkael
21. mar 2014

@lentila.g no ake su prve dojmy? Ten cierny je kraaasny

lentila.g
21. mar 2014

@ifkael z obchodu a kočíkovania po byte dobre..a ako sa skladá tiež super a prenášanie ma tiež prekvapilo... 😀 zajtra ide do terénu
Využila som akciu v predeti a "zlomila"muza

tanija133
21. mar 2014

@lentila.g fakt? Super, som zvedava co nan povies, mas aj nejaku peknu podlozku? A foto pleas aj s nakladom😉, isto si dobre kupila, bmw je uplne mini na priestor

lentila.g
21. mar 2014

@tanija133 podložku doriešime cez tyzden,tak potom aj náklad.doma sa chceli voziť obaja🙂 uvidíme aká bude realita

izina9
23. mar 2014

@ifkael Ahoj,mohla bys mi prosím změřit délku zádové opěrky,hloubku a šířku sedátka?Má kočárek popruh na přenášení?Zvažuji ho koupit pro syna 28.měsíců 15 kg a mám obavu,aby se mi do něj vešel 😒 .Díky 🙂

mybabystore
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pisisvori
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mybabystore
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
balajka
24. mar 2014

ahojte, chcela som sa spytat, ci je ten kocik vhodny aj na taky teren ako su dedinske ihriska, lebo my sme taky ihrisko maniaci, tak by nas zaujimalo ci to vydrzi niektory nich.

bastika
26. mar 2014

Ahoj mate niekto skúsenosť s Mac burberry? Mam možnosť z bazaru objednat dakujem

tanija133
27. mar 2014

@bastika co viem ,to je dost stara kolekcia..cca 5 rokov....to je jazdeny ci novy?

bastika
27. mar 2014

@tanija133 jazdeny nový sa uz nevyraba 3 roky vyzera byt zachovaly a teda je velmi pekny s madlom a taskou no ci ho nahodou niekto nema ze aky je 😵

bastika
27. mar 2014

@tanija133 z novších sa mi velmi nepáčia pekne su len pre dievčatá a nový nechcem mam slalom a ten je super tento bude len cestovný

tanija133
27. mar 2014

@bastika ved jasne tebe ked sa paci to je hlavne...ja som zas musela mat vzdy najnovsi model..., tie Questy alebo xt su v pohode farby aj pre chalanov....Maclareny su vseobecne dobre gofky, takze isto aj Burbery bude, len bacha aby nebol velmi zjazdeny za tie roky.... 😉

emmulienka
27. mar 2014

Ahojte baby, dnes som objednala Maclaren XT počula som na túto značku samé chvály ,chcela som XLR ale v medieval blue je momentálne nedostupná,novú kolekciu naskladnia až v júni tak som zatiaľ musela XTčko tak hádam budem spokojná 😀 malý ma 6 mesiacov,ale chcem sa spýtať či sa dá ešte niekde zohnaŤ madlo a či sa niekde dá nánožník na xt za dobrú cenu lebo na SR je za 80eur a to mi pride dost na nánožník no keď nič nezoženiem bude aj to 😀 ďakujem