Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

tanija133
17. aug 2012

@damiani teda, je este dost mala, a uz takto sa nechce vozit... 😉 ja mam stale 2 kociky, jeden do terenu a XT ako golfky a vyuzivam ich, celkom sa krpec rad vozi, len nemozeme zastavovat, alebo chodit po obchodoch......ale aj to musi niekedy vydrzat , tie obchody... 🙂

damiani
17. aug 2012

@tanija133 hej na nakupy ked ideme peso tak v BGB vydrzi ale tak 2 hodky a uz musi ist behat 🙂 ona vo vsetkom napodobnuje svojho starsieho brata tak ked je s nami, chyti mu ruku a vsade peso..

ameanda
19. aug 2012

ahojte,
vyrobcovia uvadzaju ze quest aj XT su do 15kg. Vozite v tychto kocikoch aj tazsie deti? dakujem

bambola
19. aug 2012

@ameanda vsetky maclareny su do 25 kg 🙂

ameanda
19. aug 2012

@bambola
dakujem, este jedna otazocka
ake vysoke deti v nich vozite, nas maly je dost dlhy (iste pred kupou osobne vyskusam), ale chystam sa az koncom tyzdna, tak mozno dovtedy stihnem spravit maly prieskum

bambola
19. aug 2012

@ameanda moja mala ma o mesiac menej ako tvoj maly a ma asi 88cm. my mame quest

ameanda
19. aug 2012

@bambola
my mame o 10cm viac 🙂

domika007
24. aug 2012

baby rozmyslam nad kupou maclarenu, ale neviem ci quest ale xlr ci xt? asi by som vzala uz aj trochu jazdeny alebo radsej novy? nemam vobec ziadne info, len teraz som nad nim zacala uvazovat

janicka38
24. aug 2012

@domika007 Ahoj, my mame rok a pul ques, volila jsem kvuli velikosti. Jsme moc spokojeni, zadna porucha, porad plne funguje. Potah je pratelny. Je to velmi skladny a lehky kocarek. Velice jednoduse se sklada a rozklada. Jen mam ted jeden vetsi problem, dcera mi z nej porad utika 🙄 . Uz nevim jak ji tam mam pripasat, pokazde se z toho vyvlece. Klidne bych koupila i starsi, ale chteli jsme jej jeste pro druhe dite.

domika007
24. aug 2012

@janicka38 vdaka za tvoju skusenost 😉 ja ho chcem ako golfky a posledny kocik pre syna, dalsie dieta tak skoro neplanujem a teda chcem predat nasu trojkolku a kupit tento kocik, v kt. by sme uz dojazdili , kym mi maly este obsedi v kociku 🙂 ja som mala povodne v plane ine golfky, ale MM nie je ochotny vyhodit dalsie vysoke sumy za novy paradny kocik a teda som sa rozhodla, ze by som vzala maclarena - je to predsa len taky kompromis - a ja som sa uz pomaly, ale isto zmerila s tym, ze nebudem mat pevne madlo ale golfove palice 😀

bambola
24. aug 2012

@domika007 podla toho na co ho chces pouzivat, ci ho chces skladat do auta, cestovat s nim , ci chodis mhd a tak 😉 .....

domika007
24. aug 2012

@bambola na bezne pouzivanie, aj cestovanie...byvame na dedine, ale teda po nejakych extremne hrbolatych terenoch nechodime

bambola
24. aug 2012

@domika007 no xlr isto nie podla mna 🙂
ja mam quest, zobrala som si ho preto lebo casto sama chodim mhd, sama (mam 164cm a 46kg s topankami 😀 ) si ho dokazem zniest aj vyniest (s nalodenym dietatom 😀 ), a casto cestujeme a davame ho do auta, je o nieco kratsi a mensi ako xt, a akurat sa nam zmesti do kufra 🙂
xt ma zase o nieco vacsie kolesa, predlzenu striesku, ktora chrani proti slnku, a asi aj o nieco sirsie sedenie. pri zlozeni je o nieco dlhsi. a neviem ci to u teba zavazi (u niekoho ano 😅 ) ale xt ma mensi vyber farebnych prevedeni ako quest 😀

domika007
24. aug 2012

@bambola vdaka! ten quest sa mi pozdava asi najviac 🙂

domika007
24. aug 2012

a este otazocka, pouzivali ste mac aj v zime, na take bezne vozenie? lebo ja mam v plane ako som pisala predat nase doterajsie vozidlo ( jane slalom pro), len neviem ci si ho mam na zimu pre istotu este nechat alebo staci mac?

bambola
24. aug 2012

@domika007 ja som prezila s questom dve zimy (jednu naplno a intezivne- dennodenne) 🙂

kvetinqa
24. aug 2012

@domika007 Ja mam xt, lahky, skladny, nehrka, ma neuveritelnu striesku, ide do lahu, nedala by som ho za nic na svete 😀 a ano, pouzivam aj v zime..

domika007
24. aug 2012

@kvetinqa moja som aj zabudla, ze mate doma maca 😅 takze mozem s kludnym svedomim slaloma predat aj skor ako po zime?

kvetinqa
24. aug 2012

@domika007 ja som nomad predala a plynule sme presli do xtcka a to sa moje dieta vozi ostosest.. Mac pouzivam od 11 mesiacov a maximalna spokojnost.

domika007
24. aug 2012

@kvetinqa ok, tak uz len MM oznamit, ze sa ide teda kupit Mac a bude vsetko all right 😀

boska79
24. aug 2012

@kvetinqa ale ked fuka, a vietor sa Ti oprie do tej striesky - rozzipsovanej tak Ti ide uchytit kocik. zazila som si to. na zimu mac urcite nie ako jediny kocik.

boska79
24. aug 2012

@domika007 avio?

domika007
24. aug 2012

@boska79 po nom tuzim, ale zial MM odmieta dat tolko penazi na dalsi kocik, takze hladam lacnejsie varianty

boska79
24. aug 2012

@domika007 na zimu nechaj slaloma, a na jar ked ho predas kupis nieco ine.

domika007
24. aug 2012

@boska79 len dovtedy potrebujem este nejaky kocik, lebo slaloma nechcem velmi donicit, kedze ho chcem predat 😒

mirka285
24. aug 2012

@domika007 avio sa strasne rychlo znici,podla mna ma nekvalitny potah,vacsina bab zakopava do koliecok...mam xt ako jediny kocik a pouzivala som ho aj v zime a urcite mi ako jediny kocik staci....kupovala som sice nove ale kedze vidim,ze ozaj ta kvalita aj za nieco stoji,kludne y som zobrala aj jazdeny,baby tu predavaju aj kratucko pouzivane...

boska79
24. aug 2012

uz ci ho predas teraz a kupis avio, alebo nieco ine... alebo ho predas na jar, a kupis potom nieco...ved to je jedno, nie? 😕

ved to je kvalitny kocik, aj pol roka pouzivania, ked sa budes o neho starat vidiet nieje.

maclaren ked kupis...cca 270... plus minus nieco...xlr rataj este o stovku viacej. takze ak Ti da muz na maclaren da Ti aj na avio...pliko.. ja mam zippy - super kocik.

boska79
24. aug 2012

@mirka285 neviem ci si ho mala, potah ma kvalitny, do kolies sa nezakopava... nie viac ako do maclarenov. to je o zvyku... ja nehovorim ze su mac nekvalitne kociky... len na zimu - hmmm... ako da sa, ale to je na kazdom.

mne vybledol potah aj na maclarene- takze nie vsetko je na 100%

ale xlr si este kupim 😀 na jar.

boska79
24. aug 2012

@domika007 ked potrebujes skladny kocik- tak kup teraz nieco a slalom predaj. take kociky sa predavaju lepsie na zimu. a ked aj napises na jar, ze malo pouzivany, lebo si ho setrila - stale bude mat o pol roka viacej a klesne na cene.

idem docitat, ci sa nedozviem, preco chces iny kocik. Ci len zmena- ako to byva u mna alebo mensi kocik treba

mirka285
24. aug 2012

@boska79 dva tyzdne dozadu som stretla kamosku ,ma ruzovy a potah je tak vybledol,ostal flakaty,ze za tie peniaze by som urcite cakala vacsiu kvalitu,ze @nya 😕