Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

ifkael
18. apr 2013

@drake staci Vam questik? Mame rovnako stare deti...ci ked tak xt alebo xlr?

sonicka27
18. apr 2013

@ifkael Rado sa stalo🙂..nuna má zas spojenú rúčku a tie kolieska sú o moc menšie ako na macu?..ja tiež stále vymýšlam s kočíkmi, no vždy sa vrátim k maclarenu a už pri ňom aj ostanem..

@fragola21
@vlnka81 tiež som videla na www.maclaren.pl madlo aj na XT aj na questa.. 🙂

sasikas
18. apr 2013

@tanija133 aj som nad tym questom rozmyslala, lebo stokkaca si urcite necham, tento chcem hlavne na dovolenku, na leto do auta...ale na tom queste nie je ta predlzovacia rozzipsovatelna strieska, ci? 😕

drake
18. apr 2013

@ifkael nam staci jasne s fusakom to bolo ltt,ale bez je akurat v poho prezijeme este cele leto 😀 aj sa tam vyspinka este s kludom 🙂
ja by som XLR nechcela hovado velke podla mna nestabilne a ked tak XT,ale napriklad ked tlacim kaoskine XT tak sa mi zda uz tiez taka hrkalka nestabilna kedze som zvyknuta uz na QUest ktory tym ze je mensi je stabilnejsie,ale o to viac sa tazsie tlaci to je pravda ako XT napriklad aspon podla mna

drake
18. apr 2013

ale keby si mam este raz kupit nejaky golfac tak urcite XT podla mna najpohodlnejsi kocik pre dieta aj spratny aj super pre dieta 🙂

tanija133
18. apr 2013

@sasikas no prave denim od 2012 ma aj predlzovaciu striesku , zatial ako jendiny z Questov....ten by ti ako druhy kocik stacil, ked sa ti naj paci...

sasikas
18. apr 2013

@tanija133 to faaakt ma tu striesku?....dik za info...idem to popozerat....ja viac menej ten xt chcem len kvoli tej strieske predlzenej....rozmyslala som aj xlr, ale to je zbytocne velka opacha, ked to chcem este striedat s inym kocikom....no ten denim sa mi paci najviac a vcera vecer som sa este namotala na ten mediaval blue xt, tak teraz budem mat zas dilemu.... 😀 😀 😅

vlnka81
18. apr 2013

@fragola21
vdaka
@ifkael za radu. pozerala som ten macalren.pl ale to su madla len pre xt a xlr. vyraba ich nejaka polska firma partner - aspon ked som dobre rozumela. skoda ze to nejde aj na quest. urcite by som skusila kupit

vlnka81
18. apr 2013

@sonicka27 mozes mi najts to madlo na questa? ja som hom tam nevidela ☹

vlnka81
18. apr 2013

@sasikas ja som riesila to iste, mam super sportak, enchcem ho menist. ale na dovolenky a rychle nakupy by sa zislo nieco spratnejsie a lahsie. tak som objednala quest denim. nas maly vyzera ze zachvilu zacne behat , tak ak nebude chciet byt v kociari tak si tiez myslim ze na tie 10 min prejazdy bude stacit quest.

sonicka27
18. apr 2013

@vlnka81 nie som pri pc som len cez mobil, no sú tam dva druhy je tam jedno na XT a xlr a druhé menšie na questa a volo..palak

vlnka81
18. apr 2013

@sonicka27 tak bud ho vypredali (ale to by ho tam asi mali, len by bolo napisane "nedostupny"), alebo som ja skor slepa. ak sa dostanes k pc mohla by si sa na to pozriet? dakujem 😉

sonicka27
18. apr 2013

@vlnka81 teraz som sa dívala na tu stránku a más pravdu, už je tam len to jedno..na XT a xlr :(

znamia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vlnka81
18. apr 2013

@sonicka27 tak nist, mozno nabuduce ho tam budu mat, skusim sa tam obcas pozriet 😉

jarka4
18. apr 2013

Ahojte baby, prosím neviete mi poradiť? Chcem kúpiť nové TX modrej farby, ale momentálne ho v žiadnom e-shope na SK nemajú skladom a v okolí NR ani v žiadnej predajni. A vraj ich dostanú až koncom mája. Neviete niekto o nejakom obchode v okolí, resp. odkiaľ by mi ho poslali? Ďakujem.

tanija133
18. apr 2013

@sasikas ano, jasne iba denim od roku 2012 maju predlzovaciu stiesku....to je jasna vec...tak teraz mas zasa nad cim dumat... ci denim, ci medival blue... 😉 oba su isto super... 😉

tanija133
18. apr 2013

@znamia mozno dokopy tak ,max. 250 E.......tak 200 E kocik a sedacka netusim za kolko si ju kupila, alebo kolko stoja.....

znamia
18. apr 2013

@tanija133 to bolo kupovane spolu este v uk ako travel system. ale tiez som myslela, ze tak nejako, dakujem 🙂

tanija133
18. apr 2013

@znamia uvids, pridpadne znizis potom cenu...

zuziniki
19. apr 2013
zuziniki
20. apr 2013

@jarka4 ahoj Jarka, skus pozriet na anglickych strankach, my sme mali kocik doma za 5 dni http://www.johnlewis.com/maclaren-techno-xt-bug...

vlnka81
20. apr 2013

@zuziniki ahoj, vdaka za info. a johnlewis posiela aj do zahranicia? ja som tu stranku nasla, ale pisali tam ze do zahranicia len za "specialnych" podmienok. Riesila si to s nimi alebo si len rovno objednala? Kolko si platila postovne?

ja som kupovala na pramworld a tam ma moj denim quest stal 165 libier + postovne 15 libier (na SK je to tusim 25 libier) a dokopy ma to stalo cca 217eur. Na johnlewis stoji denim quest 200 libier.

zuziniki
20. apr 2013

Nas vtedy vysiel Techno XT cca. 170 libier, a tusim 7 libier bolo postovne... Normalne som to objednala, ziadne specialne vybavovania... Neviem ako je to teraz, ale vtedy bez akychkolvek problemov dorucovali na Slovensko...
@vlnka81
@vlnka81

jarka4
20. apr 2013

@zuziniki Ahoj Zuzi, ďakujem za radu, len sa chcem ešte opýtať ako si to platila, cez IB? Ďakujem za odpoveď.

zuziniki
20. apr 2013

@jarka4 Jarka platili sme Visa kartou

vlnka81
21. apr 2013

@zuziniki tak mozno dorucuje Lewis aj na Slovensko, len sa treba s nim dohodnut.

kazdopadne @tanija133 my uz mame nasho denim kvestika doma. Objednavali sme v utorok poobede a v piatok doobeda nam zvonil postak ze ho tu uz mame! myslela som ze mi prisla odsavacka soplikov z amazonu 😀 je uplne super, nadherny. maly sa v nom vozi aj po byte, ale najradsej ho sam tlaci. nechcela som kupovat choditko, ale myslim ze sa s kvestom nauci chodit aj bez mojej pomoci 😀 Je velmi lahucky, ma kopec malych vychytavok o kt som ani nevedela ze budu. A je naozaj velmi pekny. Zatial som rada ze som nekupovala XT, aj ked ma to velmi lakalo. na nase potreby bude urcite stacit (lietanie, dovolenky, obcas nakup v obchode). ak by som ho mala pouzivat denno denne do roznych terenov namiesto sportaka tak asi kupim XT. aj ked to je tiez otazne, lebo myslim ak sa raz dieta nauci chodit tak asi velmi v kociari sediet nebude chciet. Ale to je asi individualne 🙂 a ten cup holder je skvely, krasne mi tam sadne velky avent pohar kt pouzivame, a aj moja flasa. vdaka za rady!

len jednu chybu ma, ze nema madlo. maly dviha ruky a opiera si ich hore o tyce konstrukcie. to robi aj v autosedacke. musim to madlo urcite zohnat
@fragola21 @ifkael neviete ako sa tam to madlo prichytava? ja na tej konstrukcii nevidim ziadnu moznost prichytenia

vlnka81
21. apr 2013

@tanija133
nevies kto ma madlo na questovi? ako dumam , tak dumam ale nevidim ziadnu moznost ako by som ho tam prichytila. asi by to chcelo nejake foto 😉

tanija133
21. apr 2013

@vlnka81 tak super, ja si tiez mylsim ze pre teba je denim quest idealny....nech sluzi kocik.....a tvoj maly je este malicky a lahucky, vacsi kocik c. 2 ani nepotrebujes....ano pramword su velmi rychly, ja som mala kocik od nich za 7 prac dni doma, ty este rychlejsie....drziak je super, ja ho stale vyuzivam,este dokupis nejaku podlozku a uvidis ako to krasne kocik este viac ozivi...Ono s tym vozenim v kociku, je to tak ze deti chcu chodit, ale zozaciatku toho vela nenachodia, skoro su unaveni, a potom si radi sadnu do kocika...moj ma 2 a pol a ja ho veznim v kociku ked idem nakupovat, a nechem sa iba za niim nahanat, alebo ked sme na dlhsej prechadzke, a uz sa mu nechce chodit, tak si velmi rad sadne a cuci...takze to nie je tak, ze dieta ked sa nauci chodit, prestanes potrebovat kocik....ale jasne je to indi vindi....kazde dieta je ine, ale chalani si viac chcu nechat vyvazat ritku..... 🙂 Madlo, ked zozenies, tak sa prychytava normlane, na madle su take uchytky, ktore zacvaknes do konstrukcie..tam kde to potrebujes....To uni madlo maclaren sedelo na vsetky maclareny myslim....Ano take male dieta, madlo potrebuje, ale zalezi na co si zvykne.... 😉

vlnka81
21. apr 2013

@tanija133 jasne neboj, to ked maly zacne chodit neznamena ze balim kociar do pivnice 😀 😀 😀 😀 moj point bol ze ked uz bude maly chodit tak nebudem so sebou vlacit velky terenak, ale len questik. a teda uz bude jedno ci je to xt alebo quest 🙂 ale uvidim, mozno do par mesiacov napisem ze som si kupila aj xt 😀 len si asi pockam na novu kolekciu farieb 😀

inac ta pani uz ten denim predala, vsak ano za taku cenu kto by to nekupil 🙂 jejda mala som ho kupit ja a potom ho predat 😝

teraz mam maleho choreho (akurat ked sa urobilo pekne pocasie) ale co najskor zoberiem questa vyvencit a napsiem zazitky 🙂