Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

tamichloe
28. aug 2012

@tanija133 ano,tu čo bol 😵 😵
@lucula73 zajtra hodim foto...ani ma to nenapadlo ho dnes odfotiť....ale ani nebolo kedy....

ka3na
29. aug 2012

caute baby, vyuzije skoro dvojrocne dieta na zimu nanoznik? alebo je to blbost kupovat?

tamichloe
29. aug 2012

@ka3na ja si myslim že ešte ano......keby ho prikryješ len dekou,bude mu zima,ak budu take mrazy ako byvaju...alebo chumelica a niekam pojdete s kočikom....

jessicax
29. aug 2012

@tamichloe supeer, vela stastnych km. Vidis, ja som vedela, ze ti je sudeny 🙂 😵

tamichloe
29. aug 2012

@jessicax 😵 😵 si zlata,je krasny...v skutočnosti je ta farba krajšia ako na fotke...a čo ty?si spokojna?

jessicax
29. aug 2012

@tamichloe ja? Zatial maximalne 😵 . Zajtra pofotim 🙂 A ty? Si spokojna 🙂 ?

veve39
29. aug 2012

kočky prosim vas ako cistite strechy na xt-cku , da sa to nejako oprat ?

tamichloe
29. aug 2012

@jessicax jasnééé 😵 😵 😉

tamichloe
30. aug 2012

idu dole koliečka na xt?chcem mu spraviť servis,nastriekať WDčkom....

erteplicek
30. aug 2012

Ahoj holky, jsem tu nova a neni v mych silach precist celou diskuzi. Porad se rozhoduji mezi XT a XLR, dokonce jsem zrusila objednavku xt, kdyz jsem vas tu objevila. A jsem zase na zacatku. Prosim o radu-jak je u xlr to okynko na boudicce, nesviti na miminko? Ani kdyz se strecha sklopi? Dekuji za odpoved 🙂

erteplicek
30. aug 2012

Tak uz nic, objednala jsem XT persian rose, fusak charcoal a organizer a drzak na piti a podlozku. tak jsem na to zvedava 🙂

jessicax
30. aug 2012

nas denim quest 😵

tanija133
30. aug 2012

@jessicax Supeeeer, kraaaasny je samozrejme.... 🙂

monicka75
31. aug 2012

@jessicax mozem sa spytat cez aky obchod si ho kupila? Ja nad nim uvazujem..ale na babymarket.sk sa caka 6-8 tyzdnov,co sa mi zda dlho, kedze ho chcem uz na jesen vyuzivat a nie az na zimu..Poradis? dik

jessicax
31. aug 2012

@monicka75 je z babymarketu. Skus im zavolat, oni jednotlive modely priebezne objednavaju, mozno ho aj maju na predajni. Lebo tento mali priamo k odberu, necakalo sa nanho

erteplicek
31. aug 2012

Jsem diky vasemu foru objednala z pramworld, ale chteli po mne 50 liber postovny. Tak nevim, jestli jsem toho objednala moc, nebo do cr je to drazsi. Vybrakovala jsem celou kreditku. I tak se nakup hodne vyplatil oproti nakupu v cr, ktery jsem okamzite po objeveni tohoto fora zrusila. Akorat jsem puvodne chtela champagne a ted mam objednano persian rose. Snad nebudu zklamana.

tanija133
31. aug 2012

@erteplicek to nejak vela bolo postovne, ja som mala za kocik s podlozkou postovne 35 libier, co je 25 E postovne...Co vsetko si objednala? do tyzdna by ti mal prist kocik, tak potom daj foto...mat dievcatko, tak asi ten persian rose beriem..Ja mam nudne cierne XT ale s tyrkisovou podlozkou aspon...

face
31. aug 2012

@erteplicek pokud se ty doplňky nevejdou do krabice s kočárkem, tak to posílají ve dvou krabicích a za každou krabici účtují 25,- liber, ale i tak se určitě oproti nákupu v čr vyplatí ... 🙂

kvetinqa
31. aug 2012

@tanija133 to akym kurzom si previedla? 🙂 35 libier je cca45 eur 😉

erteplicek
31. aug 2012

Aha ja nakupovala jak diva, abych to mela za jedno postovne a nepomohla jsem si 🙂 Objednala jsem XT, fusak, drzak na piti, organizer, podlozku. Nemeli ruzovy fusak, tak jsem objednala sedy, ze jako budu mit ruzovy kocar s sedymi doplnky. Jsem chtela strasne nudny champagne, ze bude univerzalni ke vsemu a i pro pripadne druhe ditko, ale tady jste me nahlodaly a kdyz mam tu holcicku, tak si to poradne uziju. A sousedka zbledne zavisti, musi mit vsechno ruzovy 😀

erteplicek
31. aug 2012

@face dekuju za vysvetleni, usetrila jsem pres dva tisice oproti Ondalkovi

@tanija133 urcite pak dam foto

tanija133
31. aug 2012

@kvetinqa uplne zle som to napisla, myslela som 25 libier = 30 E.....
@erteplicek

tamichloe
1. sep 2012

moje sľubene fotky...veľmi som chcela čierny 😒 ,no nakoniec som kupila lososovy...a je proste nádhernýýýý...čierny mi pride taky smutočnýýýý...čakam,kolke ma začnu kritizovať.... 😀 😀 ...že sa lepšie kombinuje......no da sa aj tento ..... 😎 😎

tamichloe
1. sep 2012

ináč baby ,v skutočnosti je ta červena uplne ina,ako to foti foťák 😨 😨 😕

zipsy
2. sep 2012

@tamichloe krasny je, ja mam cierny kocik uz pol roka a neskutocne mi to uz lezie na nervy, a tiez by som sla do nejakej inej farby radsej 😉

jessicax
2. sep 2012

@tamichloe nadherny je 😵 😵 😵 a keby som mala babu tak iny ako tento urcite nekupim, cierny veru nie a cierny by som nekupila uz ani pre chalana, velmi sa mi zapacil ten champagne 😵 alebo aj modry je pekny 😉

tanija133
2. sep 2012

@tamichloe je super, ja som ho videla v skutocnosti tento..a odpadla som aka ta farba je krasna...Nech sluzi... 😉

ellysa
2. sep 2012

@tamichloe krásny je, aj ja som rada, že ho máme, a ladiť sa dá parádne

vikiba
2. sep 2012

@tamichloe wau a aku peknu podlozku tam mas 😉 ked som ja kedysi kupovala bol len cierny a sedy chcela som radsej sedy ale nakoniec som kupila cierny teraz by som isla do modreho alebo ten kremovy je pekny 🙂 🙂 tretie bejby uz neplanujem tak sa dorazim s namornickym Volom a budem spokojna

tamichloe
2. sep 2012

@vikiba ano je nadherna ta podložka...ja som chcela najskor čierny,potom modry,no ten sa predal ☹ ,chcela som si objednať ho z Uk,no bolo mi luto tolko € zase za kočik...... 😵