Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

ellysa
18. júl 2011

@almita jj poprosím do IP 😀

almita
18. júl 2011

@mici111 krasny je 😉

novan
18. júl 2011

@almita jéééj, veľmi si mi pomohla s tou priloženou fotkou. Písala som sem že ked tu je nejaká mamina čo má tento kočík v presne tej farbe nech sa mi ozve a nikto a teraz pozerám ,že si sem akurát nahodila foto (i ked nie pre mňa ale veľmi mi to pomohlo). Mám totiž vyhliadnutý presne tento kočík maclaren techno xlr a v tejto farbe len v BA ho nemajú (aspoň ja som nezohnala) v žiadnej predajni že by som ho videla na živo, predavačky mi ho ukazovali v katalógu ale predsa len tam tá farba nie je presne taká istá a vedeli by mi ju rovno objednať ale išlo mi presne o toto vidieť kočík v tejto farbe na reálnej foto. Ešte sa ťa spýtam, niekde som čítala že maclarenom dosť hrkocú kolesá, je to pravda? a môžeš mi prosím napísať či si s ním spokojná a či má nejaké nedostatky ktoré tebe vadia? a ešte ťa poprosím vieš mi napísať aj presnú farbu tvojho kočíka, lebo ja som ho na nete našla iba pod farbou "red" ale ved to je červená a preto sa mi to nezdalo, že nie že ho objednám a dojde mi v červenej a nie v tej peknej ružovej. Veľa otázok naraz ale budem moc rada ked mi odpovieš. Vopred dakujem 🙂

novan
18. júl 2011

@almita jaj, ale teraz pozerám, že ty nemáš presne ten model ktorý chcem ja ☹ ale farba bude možno rovnaká i tak ked to ja jeden výrobca.

ellysa
18. júl 2011

@almita a máš ten scarlet alebo raspberry?

almita
18. júl 2011

@ellysa ja mam ten raspberry,ten uz nie je tento rok v ponuke.2011 ma taky bledoruzovy,ale ten sa mi nepacil. ten scarlet je tiez krasny 😵 Inak ak by si chcela ten raspberry,ten je este lacnejsi ako 2011 modely.

almita
18. júl 2011

@novan to je triumph,ale xlr ma dost znamych a nevedia si ho vynachvalit 🙂 Ja mam teraz piaty kocik a co sa tyka kvality,tak maclaren je cislo jeden.Kolieska nehrkocu,praveze su pogumovane a idu super 😉 Ty asi myslis tu farbu Persian Red,vsak?

ellysa
18. júl 2011

@almita ten raspberry je nádherný, ak 2011 tak majesty-fialový, červený už necem, každý kočík som mala červený 😀

novan
18. júl 2011

@almita áno, myslela som presne na tú farbu ale chcela som vidieť kočík v tej farbe na živo resp. na reálnej foto, najprv som sa úúúúplne vytešovala z tvojho že ten je krásny a teraz zistím že to je iný model a asi aj iná farba ☹ Chcem ho objednať ale neviem na živo akú má farbu ☹

almita
18. júl 2011

@ellysa vidis na ten som zabudla 😕 u nas je jeden triumph fialovy,preto som chcela ten raspberry.Budes spokojna,je fakt super 😉

almita
18. júl 2011

@novan kamoska ma tu farbu,ale su na dovolenke.ak pockas,skusim im zajtra napisat,nech ho odfotia a poslu 😕

almita
18. júl 2011

@novan inak podla mna ta farba zodpoveda realu.vsetky maclareny su take iste na obrazku ako aj v skutocnosti.

novan
18. júl 2011

@almita to by bolo super ale kvôli mne ich neotravuj ešte na aj dovolenke. Ty si ho videla na živo tak mi vieš povedať že červený asi ie je, však? pevne dúfam, že nie! Podobá sa tvojmu alebo je asi tmavší že? mňa hlavne zmiatla farba "persian red", to slovíčko red-červená!

novan
18. júl 2011

@almita áno? tak to bude niečo také tmavoružové predsa len, dúfam že je naživo tá farba fakt pekná, škoda že nie ako tvoja 🙂

ellysa
19. júl 2011

@almita opierka na triumphe je aká, úplne mäkká, alebo je trochu polstrovaný, keď sa dieťatko oprie nekrivý sa mu chrbátik, dnes som bola v obchode, dosť ma od neho odhovárali, že radšej mám vziať quest, ale mne sa zasa nechce mať dva rovnocenné kočíky, tiež že to polohovanie chrbátika je max do 10 cm 😕 , sa mi to na videu zdá viac, ale samozrejme ho nikde nemajú naživo 😖 tak ja už neviem, teraz mi zasa vŕta v hlave že či nezobrať to pp pliko mini, ale zasa si myslím, že mac je kvalitnejší

jessicax
19. júl 2011

@novan toto je ta farba presian red, nie? http://www.babygizmo.com/media/video_maclarente...

jessicax
19. júl 2011

@novan chcela som napisat persian red 🙂

novan
19. júl 2011

@jessicax áno, to je ona. Super, tak to nebude červená, na tomto videu vidieť že to je celkom pekná farba 🙂 dakujem za video 🙂

hermiinka
19. júl 2011

ahojte.tak ja som kupovala kocik cez ebay uk a v nedelu mi prinesie svagrina mclaren triumph,uz sa neviem dockat 😵

ellysa
19. júl 2011

@hermiinka ahoj a videla si ho predtým naživo

hermiinka
20. júl 2011

@ellysa nie,ale ked dosiel k svagrine povedala ze je uplne ako novy.kolieska neopotrebovane nevrzgal,proste to co pisala v inzerate dodrzane 🙂

ellysa
20. júl 2011

@hermiinka 😀

ja som teda nakoniec zvolila quest, našla som za super cenu,tak ho objednám

almita
20. júl 2011

@ellysa no maclaren je urcite kvalitnejsi,ale pliko urcite funkcnejsie.Ja som quest nechcela vobec,pretoze to je podla mna ani ani.To uz radsej xt alebo xlr.Ten lah je o trosicku viac ako na triumph a co sa tyka polohovania noziciek,to vyuzijes len pri mensom dietati.Je to velmi kratke.Nasa uz ma nozky dlhe,takze by to bolo zbytocne.Ja mam este pp si,preto mi ten triumph stacil.Je super lahky,skladny,hlavne ked idem na nakupy alebo len do mesta.Ak chces ten kocik aj na spanie,tak by som volila urcite pliko mini.

ellysa
20. júl 2011

@almita nie nechcem na spanie, len kalkulukem, čo potom skôr predám a za koľko a fakt, že som našla dobrú cenu,nový quest za 160

ellysa
20. júl 2011

@almita počuj zasa mám chrobáka v hlave, triumph tam majú za 126, nemôžeš mi poslať foto kočíka v tej najpoloženejšej pozícii chrbátika aj s malou, je to otázka života a smrti, zajtra objednávam

almita
20. júl 2011

@ellysa Tak potom zober quest.ja som to presne tak myslela,ze pomer cena a funkcie,ked si aj spominala,ze sa chces zmestit do urcitej sumy.A quest sa mi zdal o vela drahsi ako triumph a rozdiel bol pre mna minimalny. 😎 Ale toto je super cena,nemas nad cim rozmyslat a spokojna budes urcite 🙂 Aku farbu si nasla?

ellysa
20. júl 2011

@almita charcoal/raspberry -rok 2009 je to myslím, alebo 2010 😀 , ale idem do toho questa fakt je tá cena dobrá 😀 😀 😀

mici111
20. júl 2011

@almita a nemohla by si dat prosim tu fotku maximalneho lahu toho triumpha? lebo som sa aj ja nejako namotala 😀 😀 😀 tiez otazka zivota a smrtiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 dakovalaaaaaaa

ellysa
20. júl 2011

@almita ja som celú noc nespala, čo sa neviem rozhodnúť, že ktorý a triumph farba pink rok 2009

almita
20. júl 2011

@ellysa kup quest ak ma takuto cenu,ten potom aj lepsie predas 😎 treba aj tak rozmyslat.Questy su tu velmi drahe a ked ho mas mat za takuto cenu,tak to nevahaj.Urcite je ziadanejsi ako triumph 😝