Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

ciernavila
18. jún 2012

@boska79 no ked ho posuniem nizsie, ten medzinozny pas tak zase pri sedeni by sa mi zosuchoval a mam potom pocit ze tam sedi zhrbeny

zebricka23
18. jún 2012

@boska79 za kolko ten drziaK???madlo asi nemas sede??

boska79
18. jún 2012

este otazka.... Neviete, ci je to madlo vhodne aj na quest?

bambola
18. jún 2012

@tamichloe skusim hodit foto sem ci to neni lepsie vidno, uz by nemal kon zmensovat fotky
vyska rukovate je 101 - najvyssi bod, do zhybu rohu je to 97

bambola
18. jún 2012

@tamichloe ked si v pravom hornom rohu fotky zvacsi foto do samostatneho okna tak sa este zvacsi na povodnu velkost 😉

tamichloe
18. jún 2012

@bambola dakujem,velmi,si zlata 😵 ,.....101cm to je malo...ja mam 175.....aspon 105cm potrebujem.... 😔

bambola
18. jún 2012

@tamichloe ja mam 164 a ruky mam o trosku nizsie ako pravy uhol, keby boli vyssie tak mi nevadi ale toto je akurat 🙂 a je pravda, ze mm sa stazoval, ze mohli by byt o trosku vyssie 🙂
inac foto nemam aktualne, mozem ti odfotit ale tak asi uz neni treba , ked to mas nizko 🙂

ciernavila
18. jún 2012

@jessicax tak diky to som aj zabudla ze sa strecha da dat vyssie ale mne islo o tu polohu v lahu a tam to je jedno ci je nizsie alebo vyssie. Mne sa zmansuje plocha aj tym ze ja mam na ruckach zaveseny ten organizer MAclaren a ten sa opiera o tu strechu ked je v lahu a tym padom je na sikmo a dotyka sa hlavy najma v tom mieste nalavo ako mam na fotke, lebo tam mam este napchatu plastenku. Jedine ak dorastie plastenku premiesnit do kosika dole a ten medzinozny pas mu dat potom nizsie aby mal tam miesto na hlavu aj ked nohy potom budu viac trcat ale to neva

ciernavila
18. jún 2012

ja ked som si robila miery na nanoznik tak som si to znacila takto

jessicax
18. jún 2012

@ciernavila jeej presne tento som skusala v predeti 🙂 Ja moj este nemam doma, najskor v piatok ale tiez budem mat organizer tak uvidim kolko tam bude mat maly miesta

tamichloe
18. jún 2012

@bambola hm,to maš dosť nizke 😢 ......škoda..nemusiš ho fotiť..dakujem za ochotu.... 😵

tamichloe
18. jún 2012

@ciernavila je krasny

abnka
19. jún 2012

@jessicax ahoj, odkiaľ si nakoniec brala ?

Dievčatá, predala som svoj GT3 tak hurá do nakupovania maclarenu. Uvažujete ešte niektorá nad tým denimovým questom ? Chcem ho brať z anglicka.....

margen
19. jún 2012

@tamichloe ano quest🙂)v predajni Predeti za 179 a je to origos a je uplne super nevieme si ho s manzelom vynachvalit🙂)

jessicax
19. jún 2012

@abnka super, tak uz mozes nakupovat 😉

jessicax
19. jún 2012

@abnka a z ktorej stranky ho budes objednavat? lebo pozerala som tu stranku houseofbaby co tu hodila ta kocka, tam vychadza celkom lacno ale nie je tam pisane ci je to model 2011 alebo 2012

abnka
19. jún 2012

@jessicax na tej stránke ho majú vypredaný a asi bude až o 2 týždne najskôr. Ja som rozmýšľala nad tým pramworldom....

jessicax
19. jún 2012

@abnka maju tam napisane 3-10 dni tak mozno to bude skor

tamichloe
19. jún 2012

@margen asi si nizka...pre mna by boli ručky priliš nizko..... ☹

ciernavila
19. jún 2012

juchuuu baby, mame tu mnohe zlateho vitaza 2012 😀 http://www.lovedbyparents.com/awards/2012awardr...

tamichloe
19. jún 2012

@abnka to si rýchlo predala... 😵 😵

margen
20. jún 2012

@tamichloe mam 178 cm a je mi v pohode...tak akurat🙂

boska79
20. jún 2012

Prosim, nema tu niekto nafoteny novy denim quest?

boska79
20. jún 2012
https://www.youtube.com/watch?v=R0z633sDvJI

tak nasla som si na youtube 😵

kikinko
20. jún 2012

@boska79 ahojky,na stranu 83 som pridávala fotky denimu 🙂

abnka
21. jún 2012

@boska79 ahoj, chceš kúpiť denim ? lebo aj ja, ak by sme sa spojili mohli by sme si rozdeliť poštovné 🙂

boska79
21. jún 2012

@abnka pokial mam jeden maclaren doma, dalsi kupovat nebudem, musi odist aby mohol prist... a to ja budem objednavat radsej sama, ono nieje bohvieco to zase posielat dalej, dotahovat sa s ludmi a tak podobne 😅

tamichloe
21. jún 2012

@margen len keby ho mali za tu super cenu v babskej farbe
baby je velky rozdiel pri pohlade na Quest a Xt

boska79
21. jún 2012

@tamichloe ked mas elite, staci Ti aj quest