Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

kikinko
18. máj 2012

Ďakujem veľmi pekne za info.Už aby bol doma 🙂

tanija133
18. máj 2012

@kikinko Ano ,objedavka odtial trva presne tyzden, do tyzdna ho mas doma..reaguju velmi rychlo na vsetko.... 😉

ivanek
18. máj 2012

@kikinko A pokud chceš objednávku ještě "urychlit", napiš rovnou v objednáce do boxu na poznámky, že souhlasíš s extra poštovným na Slovensko a oni ti poštovné rovnou strhnou z karty. A nebudou ti už psát email, jestli souhlasíš s tím, aby si strhly z tvé karty i poštovné.

boska79
18. máj 2012

@tanija133 ved ja jeden maclaren este okrem xt mam...takze xt musim dat na bazar.. 😎

boska79
18. máj 2012

a inzerat mam bloknuty, za fasa... lebo nemozem tam mat slovicko - takmer novy kocik.. mam to zmenit na obnoseny, alebo pouzity... no...hlavne ten obnoseny.... 😀

kikinko
18. máj 2012

Ďakujem vám baby,ste veľmi zlaté.Ja by som ho najradšej mala doma už dnes 🙂 🙂 Ale budem musieť ten týždeň nejako vydržať.☹

tanija133
18. máj 2012

@boska79 daj pouzity 2 krat na prechadzke.... 😉

tanija133
18. máj 2012

@sjuzocka foto podlozky z druhej strany...

ellysa
18. máj 2012

@boska79 a čo ak použitý dva krát, alebo nepoužívaný

boska79
18. máj 2012

tak som dala, len teraz musim cakat - ze den- dva, kym to odblokuju.. 🙄

katkafazulka
18. máj 2012

baby prosim vas, kolko je postovne z toho pramworldu na slovensko? dik

tamichloe
18. máj 2012

@abnka to bol aj moj prvy dojem,že je to hračkarsky kočik...nuna....inač super cena za quest 140€..už si ho videla naživo??nehrkocu kolesa ako ostatnym golfkam s malymi kolesami??

tanija133
18. máj 2012

@katkafazulka 30 E pri jednom kociku 😉

katkafazulka
18. máj 2012

@tanija133 dakujem 🙂
cize ak je viac kocikov, je cena nizsia? nevies kolko pls?
kocky idete niektora objednavat? mozme sa pridat? 😀

tanija133
18. máj 2012

@katkafazulka Nie, ked je viac kocikov cena je vyssia...Pri jednom kociku je to 30 e...a ked su 2 tak asi 60 E.....Aj sme chceli objednavat podlozky, ale jedna nam to odriekla....tak to padlo...a uz by sa nam to vysoke postovne pri podlozkach az tak neoplatilo.... baby? @sjuzocka, a @kafoditka, chceme este objednavat aj s katkoufazulkou?

sjuzocka
18. máj 2012

@tanija133 pocuj, teraz pred minutou som ti odoslala peniazky spät :D

katkafazulka
18. máj 2012

@tanija133 aha, ja som myslela tak ze napr 2 kociky 50 a pod...
no ja este hladam na nete nejake akcie 😉 neviem ci objednat z UK kocik, neviem ako to funguje so zarukou, ci sa mi oplati usetrit 40 eur a potom ak sa nieco pokazi, posielat kocik do UK...

kafoditka
19. máj 2012

@tanija133 Tani @sjuzocka nam poslala uz peniazky spat, nevymyslajme teda... ja skocim do babymarketu a tam si nieco vyberiem 😉

sjuzocka
19. máj 2012

@katkafazulka ahoj, ja len na margo zaruky z uk, beru kocik opravit aj v predajni Pre deti, musis sa ale preukazat dokladom o kupe zo zahranicia alebo vytlacenou zarukou sovereign lifetime warranty od maclarenu. Je to overene...

katkafazulka
19. máj 2012

@sjuzocka tak to je super info,dakujem 🙂

kris222
19. máj 2012

ahojte, tak uz som majitelka questu - yellow submarine - mojej prvej lasky este z cias tehotenstva 😵 😎
ked som sa rozhodovala pre kocik, vzdy rozumovo vyhravalo xt, ale teda srdce ma premohlo, ked som ho zbadala v babymarkete 😀
@lodgermaniacka mas este ten cupholder na predaj? da sa s nim zlozit kocik?

kris222
19. máj 2012

a teda otazocka este k tym slnecnym clonam.. @sjuzocka k tej emitexovej nie je napisane, ze by mala uv ochranu 😕
a v babymarkete mi ukazovali akurat tu otrasnu bezovu opachu 🙄 🤐
totiz mne maly nezaspi v kociku, ak vidi naokolo, tak ho zakryvam dekou alebo plienkou.. co po a) total kazi image 😀 b) robi mu to tam velmi dusno - nedycha to..
a slnecnik nechcem..

lentila.g
19. máj 2012

@kris222 prosím ta polohovanie chrbatika je jednou alebo 2 rukami,či aj quest prešiel zmenou ako xt,a ešte otázka da sa na 2012 zväčšiť strieska ako na xt?ďakujem

tanija133
19. máj 2012

@sjuzocka
@kafoditka ok, tak uz nevymyslajme... 😉

sjuzocka
19. máj 2012

@kris222 tak neviem ci ma alebo nema uv ochranu, pre mna bolo dolezite ze je v tieni... a plienka ma uv ochranu? :D to je podla mna len taka reklamna rozpravka ze uv - neuv na capiciach na trickach na strieskach..... kazdopadne som s clonou emitex maxi spokojna.

tanija133
19. máj 2012

@kris222 aj ja som ho obdivovala minuly tyzden v Babymarkete, je nadherny......Nech sluzi....ten cup holder origo som kulila minuly tyzden v Babymarkete...je super...

kris222
19. máj 2012

@lentila.g este to nemam take odskusane, lebo som s nim bola vonku len raz 😅 ale ja som to robila dvoma rukami.. nemam este grif 🙂 a moj je vyrobeny v 2011 😉
pokial viem, na queste sa neda ani na 2012 urobit strieska ako na xt 😕

boska79
19. máj 2012

Aj polohovanie nove je len na xt ;)

kris222
19. máj 2012

@sjuzocka aj na okuliaroch je to rozpravka, ze uv ochrana? 😕 plienka nema uv ochranu, ale ked uz budem kupovat nieco, co je urcene proti slnku, asi bude fajn; ak to tu uv ochranu mat bude.. zatial pouzivam provizorne riesenie.. a ta emitexova mi pride, ze ho v lahu nezakryje dostatocne, mozno tak v sede.. asi by som chcela nieco dlhsie

@tanija133 dakujem 🙂 prosim ta, aku velku flasu tam das? asi max tu 7,5 dcl, ze? vies kocik zlozit aj s nim na konstrukcii? ci davas ho dole?

kris222
19. máj 2012

@boska79 jasne, som pochopila tu otazku polohovania od lentila.g tak, ci to ide aj jednou rukou 😀 ja mam ten obojstranny polohovac.. asi to ani jednou rukou nedam, co? 😅