Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

llllucka
28. mar 2011

@katarina.banska:než si ho objednáš ze zahraničí,tak si zjisti,jak je to s případnou reklamací.Nikdy nevíš,co se může stát😉
Já ten quest neznám,ani jsme se na něj podle mě nedívali.Nebo to byl možná ten,co měl malý kolečka,už nevím.

katarina.banska
28. mar 2011

prosim viete mi niekto napisat rozmery techno xt a quest sport?
hlavne ta cas, kde je dietatko. dakujem pekne

katarina.banska
28. mar 2011

@zajo79 prosim mohla by si mi dat rozmery tej casti kde je dietatko, hlavne sirku a vysku.
dakujem

lodgermaniacka
28. mar 2011

@katarina.banska pokial ho budeš mať ako jediny kočík tak by som na tvojom mieste zvažovala len XLR alebo XT, quest ma male kolieska, tie 2 spominane maju väčšie a xlr je aj velmi pristranny, len stoji trošku viac..

bambola
28. mar 2011

@katarina.banska skusim ti to tu zavesit, merala som to na podlozku takze je to cca, je to maclaren quest
@lodgermaniacka ja chcem pouzivat viac-menej len quest a zatial som spoko 🙂 tento vikend prezil aj vykockovanu prahu 😀

katarina.banska
28. mar 2011

tak dnes som objednala maclaren techno xt, cierny uz sa tesim ked pride. madlo cierne neexistuje, tak bez neho a kupila som este univerzalnu jane vlozku do kocika, snad bude pasovat. nemate skusenost?
dakujem

llllucka
29. mar 2011

@katarina.banska:to ti neporadím.každý ten kočárek je jiný.Třeba tam sedne.Napiš potom,jak jsi s kočárkem spokojená🙂

XLR mi příjde spíš už jako sporťák než golfáč😉

katarina.banska
29. mar 2011

@llllucka dobre napisem, uz som nan velmi zvedava. dufam, ze dnes dojde aj ta univerzalna podlozka, ze sadne.
aj mne xlr zda uz ako sportak.
verim, ze s xl budem spokojna..... 🙂

zajo79
29. mar 2011

@katarina.banska gratulujem, dobra kupa, budes urcite spokojna 😵 a tesim sa na fotku

katarina.banska
30. mar 2011

@zajo79 dakujem, snad budem spokojna ked konecne dojde

katarina.banska
30. mar 2011

ahojte, tak kocik som si objednala z maclaren, no stale mi neprisiel. aj ked som s tym panom telefonovala a prizvukovala mu, ze kocik potrebujem velmi surne. preto ho aj objednavam od neho, aj ked ma vyjde drahsie. ubezpecil ma, ze ho budem mat na druhy den. teda vcera mal byt u nas doma. no bohuzial nedockala som sa a sme uz druhy den bez kocika. volala som mu teda opat vcera a povedal mi , ze dnes urcite pride, vraj ho poslal. no poslal ho druhou triedou a na poste mi bolo povedane, ze ho budem mat v piatok. tak ma skoro vystrelo.
no co uz, asi som sa nam velmi tesila..... 😒 ☹
len vas teda chcem upozornit, ze ak budete objednavat kocik , tak si na to dajte pozor a neverte vsetkemu co vam pan z maclaren povie.
som dost rozculena, pretoze som mu napisala mailom, telefonicky som mu viackrat zopakovala, ze ho potrebujem velmi surne. 😠 😠 😠 😠 😠

no uz len aby som s nim bola spokojna, lebo to si potom uz fakt asi hodin ak nie.... 😖

bambola
30. mar 2011

@katarina.banska je normalny? ked to potrebujes surne tak to asi nemal posielat druhou triedou 😠 ako keby nestal ten kocik dost, on este potrebuje na tomto usetrit, ale to su holt slovaci 😒 to si objednavala s maclaren.sk?
neboj , spokojna s kocikom budes urcite 😉

katarina.banska
30. mar 2011

@bambola ano to som objednavala z maclaren.sk. v pondelok na obed som s nim volala ci dostal objednavku a este vecer som mu volala ci to poslal, lebo to surne potrebujem. akoze nemam slov. ide ma slag trafit. vsak som mu aj napisala mail, no odpovedi som sa nedockala..... 😒
no ja teda jeho spokojna zakaznicka urcite nebudem.
no na kocik sa uz velmi tesim. kazdy hovori, ze som dobre vybrala, tak som zvedava.

lodgermaniacka
30. mar 2011

@katarina.banska aj sestra od nich objednavala svoje xlr, objednavala si z piešťan? on jej povedal že na druhy den pride, ona čakala kuriera a nič, nakoniec neviem na ktorý den musela isť s lístkom na poštu pre kočík a trepať sa s krabicou, xlr je dosť ťažky kočík... 😒 😒 😒 nechapem prečo to neposiela kurierom 😨

katarina.banska
30. mar 2011

@lodgermaniacka ano z piestan som ho objednavala. no aj ja som si myslela, ze mi to pride na druhy den a urcite, ze mi ho donesie kurier, ale vyzera to tak, ze si pon pekne krasne budem musiet ist na postu. akoze to je vrchol ! ako keby sme kupovali vec za 2 eura....... 😒
som sklamana, tak snad z kocika nebudem....... 🙂 🙂

lodgermaniacka
30. mar 2011

@katarina.banska sestra to objednavala presne ako ty v utorok, pan ju presviedčal že ho ma v stredu doma, ona čakala v stredu, štvrtok, potom sme tam večer volali že čo a ako a v piatok jej prišiel lístoček 😒 ved to, nestojí to malo a kolko ušetrili na kurierovi? 😠

katarina.banska
30. mar 2011

@lodgermaniacka nemam slov, uz od nich nikdy nic neobjednam. ziadny charakter, nic.
mam chut mu zajtra zavolat a vynadati im. ale nejdem sa rozculovat, len dufam, ze kocik mi naladu vylepsi, ked ho konecne uvidim....
ani na mail mi nevie odpisat, ziadne pardon nic proste........

bambola
30. mar 2011

@katarina.banska kati to je tak ked ma niekto v niecom na slovensku monopol 😒 ja som od nich nekupovala lebo som chcela inu farebnu kombinaciu ale chcela som objednat nejake doplnky ale presla ma chut, radsej si zajdem do babymarketu 😠

tonko_babymarket
31. mar 2011

@bambola
on je len jeden z niekoľkých predajcov, nejedná sa o monopol, len s tým zasielaním poštou si asi neuvedomil, že pre mamičku je komplikované si prevziať tak ťažký balíček z pošty, škoda, že to nerieši aspoň poštovým kuriérom

@katarina.banska
- s kočíkom budeš určite spokojná
- podložky sú aj originál od maclarenu, krásne farebné, taktiž deky a hračky http://global.maclarenbaby.com/
- dizajnérske kúsky:
http://global.maclarenbaby.com/objects-of-desig...

@lodgermaniacka
- XLR je podľa mňa jeden z najväčších a aj najlepších golfáčov, povedal by som, že je to pre tie väčšie deti, ktoré sa vymikajú priemeru...

tonko_babymarket
31. mar 2011

nejde mi opraviť preklep, takže vymykajú 😀

katarina.banska
31. mar 2011

@tonko_babymarket takze kocik mi ma kazdu chvilu dorazit. tesim sa.
viem, ze su aj original podlozky, no su dost drahe, univerzalna emitex je o polovicu lacnejsia.
ty si ich odkial objednal podlozky maclaren, zo zahranicia? vdaka

bambola
31. mar 2011

@tonko_babymarket no nechcela som to tak napisat, ze monopol ale vychadzali najlacnejsie , aspon v case ked som kupovala ja. ale nakoniec som prave kvoli farbe kupovala v CR 🙂

lodgermaniacka
31. mar 2011

@katarina.banska super, tak napíš ked ti pride ako si spokojna, ja stale zvažujem XT 😉 ale mne sa najviac pači červene a neviem či ho na sk dostať 😒
@bambola mne sa nezdali najlacnejší, ceny maju ako všade v BA, ale sestra ked chcela, tak prave nemali ani v pre deti ani v BM a kedže to potrebovala "hned" aj ked mala doma kočík, tak objednala, až na to dlhe čakanie prebehlo všetko super 🙂
@tonko_babymarket to je pravda že je velky, ale pre mna na golfky ťažky, aj bee mi je ťažke 8,5 kg, preto uvažujem aj nad xt 😒

zajo79
31. mar 2011

@katarina.banska prisiel?

skybaby
31. mar 2011

tak my sme si dnes boli vyzdvihnut maclaren sport quest a uz sme dali aj skusobnu jazdu 😉 mala sa tvari spokojne a to je hlavne 😀 inak ja by som privitala keby sa nejako lahsie dalo dostat do toho kosika ..... no a samozrejme na dlazdiciach to pekne hrka (no ale ved to sa od golfacu ocakava 😉 ) len doteraz som bola zvyknuta na absolutne suprovy sportiak, kde nebolo vobec nic citit, takze je to rozdiel
ale teda v kazdom pripade zatial spokojnost

bambola
31. mar 2011

@lodgermaniacka na kosickej mali o 70€ drahsie 😠 ale je pravda, ze v babymarkete som nepozerala za kolko su, ja som hlavne hladala taky ktory sa mi bude pacit 😀

bambola
31. mar 2011

@skybaby no kosik je po sklopeni absolutne nperistupny, ale ja tam leziem z boku 😀 😀, no a ja som mala tento vikend tu cest vyskusat quest v Prahe, tak som malu pekne vyhrkala 😀 ale nevadilo jej 😉

lodgermaniacka
31. mar 2011

@bambola ja teraz pozeram po xt-čku a všade vidim 290 eur, skusim porovnať quest-y 😀

eiram
31. mar 2011

Já mam taky maclareny XT, synovi je 19m, má místa dost, navíc v kočárku se už moc vozit nechce 😀 Podložka je podle mě úplně zbytečná. Já jí jednou objednala a pak hned vracela. 😉 to samé i s madlem :D

eiram
31. mar 2011

questy mají menší kolečka,
@lodgermaniacka jestli je na tebe XT drahý, mrkni na nějaký bazar 😉