Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

face
1. aug 2013

@veronika81 na českém mmb 🙂

katulka74
7. aug 2013

Ahojte,ja mam macleren xlr a nie som moc s nim spokojna,chcem sa opytat ,mate niektora skusenosti s nim v zime?

delideli
8. aug 2013

@katulka74 : ja o nom prave uvazujem,len skoda,ze sa neda otocit do protismeru..a co konkretne ti na nom vadi?

baby,ktore mate maclareny, odkedy je vhodna doba posadit donho babatko, resp. odkedy (priblizne samozrejme) ma babatko zaujem pozorovat okolie a nevadi mu,ze je v smere jazdy,otocene chrbtom k vam?

face
8. aug 2013

@delideli myslím, že je to hodně individuální ... od půl roka asi může být otočené, ale my jezdili otočení po směru jízdy až tak v roce a čtvrt ... 🙂

katulka74
8. aug 2013

@delideli ,otocenie v smeru jazdy mi nevadi,lebo ja som mala pred tym peg perego gt3,takze maly bol od pol roka chrbtom ku mne,vadi mi na nom taka skratena sedanka,maly v tom cudne sedi a neprejdem s nim cez nejake nerovnosti a neviem si predstavit co bude v zime,velmi lutujem predaj gt3,len som chcela nieco lahke a skladne ☹

veronika81
8. aug 2013

@katulka74 ja som tiež mala PP GT3, dokonca pri oboch deťoch, vynikajúci kočík 😵 Predala som ho pred mesiacom, normálne mi za ním smutno bolo.. a verím, že pri prechode na xlr si mierne v šoku. GT3 je tank 😎 xlr má predsa len iné kolieska a zasekne sa aj tam, čo si gt3 ani nevšimol.. no stále je podľa mňa lepší, ako väčšina golfáčov na trhu.
Teraz mám xt, to je o niečo menšie od xlr, ale ja som spokojná. Pri staršom som už mala golfáč (chicco liteway), takže som bola zvyknutá na to šoférovanie. Podľa mňa je to o zvyku, už mám v oku čo asi prejde a kde ho musím nadvihnúť..
Tiež sa s ním chystám prežiť zimu, som zvedavá. xt a xlr majú tuším rovnaké kolesá, snáď to zvládneme.
A čo sa týka toho sedenia.. nie si prvá u koho počujem, že dieťa im v xlr divne sedí 😕 Ja som si na mojom kočíku nič také nevšimla, sedí mi tam normálne. Akurát na oko mi tam ešte chýba madlo 😒

face
8. aug 2013

Tak v Anglii konečně skladem - denim quest 😀 v pátek večer objednaný a dnes dorazil, jsem nadšená 🙂

katulka74
8. aug 2013

@veronika81 uplne si to vystihla 🙂,ja zhanam madlo uz 3 mesiace,este som premyslala nad golfkami pp ale uz nechcem vymyslat,maly uz v kociku dlho nebude.

briketa
8. aug 2013

@katulka74 s cim nie si spokojna? Ja ho uz mam s tretim dietatom, pouzivany 9 rokov. Podla mna je to tank. Nepotrebovala som na nom za ten cas jedinej opravy a to byvame v horach a nakladam nan aj vsetky tri deti naraz , ked nudzovo treba cez velku cestu a tak (byvam blizko Los Angeles a premavka je tu nepredstavitelna na slovenske pomery)

katulka74
8. aug 2013

@briketa macleren a tank ? Tank bola gt3, toto je hrkacie prditko 🙂

vbc22
8. aug 2013

@face krasny, ked budes predavat, ozvi sa 😀 na jar budem zhanat, mozno aj skor, porovnaj ho s bmw.... 😉

face
8. aug 2013

@vbc22 ok 😀 jů gratuluji k miminku 🙂 sedačka je stejně velká jako u bmw, jen quest má ještě trochu polohovací nožičky a tento denim má tu překlápěcí stříšku, což je na léto fajn. Kolečka jsou úplně stejně velká, jinak mě další rozdíly nenapadají ...

vbc22
8. aug 2013

@face k miminku???,,,,sedacka nie je dlhsia ako u bmw?tie nozky viem,ze sa daju polohovat Len som mzslela,ze su aj dlhsie. polohovania chrbatika je rovnake? kolieska hrkoaju rovnako po nerovnostiach? na bmwcku aj tebe akoby vrzgali kolieska? dost ma to vytaca, este som ich dolu nemala, budem musiet asi premazat, je lepsia vazelina,ci wdcko?

hekaba
8. aug 2013

Dobrý den, měla bych dotaz, kde prosím seženu madlo na Maclaren xlr techno 2013? Moc děkuji

hekaba
8. aug 2013

@face můžu se zeptat kde se dá madlo koupit a jestli by sedělo i na xlr techno 2013? Děkuji

ifkael
8. aug 2013

http://www.malvik.sk/Kociky-doplnky/hracky-na-k... nasla som toto madlo...nesedelo by to aj na maclaren? mohlo by....

ifkael
8. aug 2013

malvik zacal predavat aj maclareny, myslim ze ak by ste im napisali, urcite skusia ci to tam pasuje.... byvaju ochotny vzdy, tak myslim zeby to nebol problem

face
8. aug 2013

@hekaba ano, sedí na všechny maclareny, mám jedno na bazaru 🙂

face
8. aug 2013

@vbc22 jé, já viděla na profilu, že čekáš v březnu miminko, teď teprve vidím, že 2012 🙂 ano, kolečka jsou velikostně úplně stejná a na to vrzání je určitě nejlepší wd. Ta plocha na nožičky je u questu delší o to polohování, na šířku to bude stejné.

veronika81
8. aug 2013

@ifkael jej ďakujem, už som im písala dotaz 😉 @hekaba

veronika81
8. aug 2013

@katulka74 a ktoré PP si zvažovala? Ja som kočíkovala Sí aj Pliko.. a jednoznačne maclaren vedie u mňa 😉
Podľa mňa oproti gt3 bude akýkoľvek golfáč "prdítko" 😎
Ale ja som ozaj veľmi spokojná, som rada, že som sa pre mac rozhodla. Vo svojej kategórií xt a xlr konkurenciu nemajú.. A aj čo píše @briketa sú to nezničiteľné kočíky vraj.

veronika81
8. aug 2013

@face zatiaľ len tak informatívne.. poslala by si madlo aj na Slovensko? Len netuším, či by sa mi to s prevodom peňazí a poštou veľmi nepredražilo.

briketa
8. aug 2013

@katulka74 toto? https://www.google.com/search?q=peg+perego+gt3&... ale ved to je uplne ina kategoria kocika. Maclaren mi zoberu na lietadlo, ten druhy ani nehodou, to musi ist rovno na checking.
Zdaleka ho neviem tak zlozit do auta na tak spratny balik len jednou rukou a roztiahnut tiez jednou rukou, ze dieta drzim v druhej.
Porovnavas bicykel s autom, obrazne povedane.

Ked chces velky kociar, kup si velky, v tom pripadne nepozeraj spratne skladacie golface, minas sa ucelu.
Vyber si nieco vhodnejsie tvojim kriteriam.

face
9. aug 2013

@veronika81 myslela jsem na tebe, ale fakt by se to prodražilo, jen bankovní poplatky 8,- euro a k tomu pošta ...

veronika81
9. aug 2013

@face no presne toto som si myslela. Ešte ak by som našla nejakého známeho v Čechách, čo sa chystá nasledujúce dni na Slovensko..
Uvidím čo mi odpíšu z malviku, zatiaľ sa neozvali. Aj keď originál je originál 🙂

face
9. aug 2013

@veronika81 to by bylo fajn, kdyby Ti to někdo mohl přivézt z Čech, tak kdyžtak písni 🙂

hekaba
9. aug 2013

@face moc díky měla bych o nej zájem 🙂

veronika81
9. aug 2013

@face mohla som si myslieť, že originál madlo sa dlho v bazári neudrží 😅 🙂
Z Malviku mi dnes neodpísali..

veronika81
9. aug 2013

takže odpoveď z Malviku ohľadom madla..

Dobrý den,
bohužel to nejsme schopni vyzkoušet, protože madlo skladem nemáme.
Ale obávám se že pasovat nebude, na maclaren pouze madlo originální.
Děkujeme za pochopení.

Odpísala som im, či by to teda boli ochotní vyskúšať keď ho budú mať skladom.
@ifkael
@ady033

ifkael
10. aug 2013

Ved v popise madla je rozmer trubiek na ktore sa da dat. Mne na maclaren sedelo aj pultik z nejakeho polskeho sportoveho kocika