Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

lodgermaniacka
16. apr 2012

@julianna78 to by som si aj priplatila 😀 😎 😝

julianna78
16. apr 2012

@lodgermaniacka asi viaceré maniačky by sa našli 😀 😀 😀

lodgermaniacka
16. apr 2012

baby, tu majú vybornu akciu na quest -179 eur, zaruka na sk 😉 😉 😉 😉 všade stoji cca 230 eur
http://www.predeti.sk/golfove-menu-IM40000301.aspx

bambola
16. apr 2012

@julianna78 ponorkovy je kraaaasny 😵
inac mne mala este ked je treba bezne v queste pospi 😉 a ja niekedy aj zo spodku striesku vyvleciem tak sa to este o nieco posunie viac dole do lahu. ale u nas je to jedno, ona tam zaspi aj po sediacky ked chce 😅

julianna78
16. apr 2012

@bambola dakujem a presne to som skúsila,ked vyvlečiem striešku tak som ešte kúsok na polohovaní získala 🙂 a naštastie moja je tiež taká,že ked je čas spat tak zaspí hocikde 😀

almita
16. apr 2012

@bambola ja som tiez uplne rada,ze som si nechala questik 😵 minule mi ninka zaspala a tahala dve hodiny 😕 ,skoro som odpadla...to mi nespala ani v XT.velmi dlho som sa rozhodovala,ktory si nechat a rozhodla som sa spravne 🙂 on je tak spratny,ani nevieme,ze ho mame v kufri 😉 ja mam este aj super slnecnu clonu na brio a pasuje aj na mac,tak som uplne prestastna aku kombinaciu som zvolila 🙂mne bolo to XT uz velmi velke...keby malo dlhsiu loznu plochu,tak si ho necham,ale tak ci tak uz nam pretrcali nozicky aj tam...

domigb
17. apr 2012

Maminky prosím vás kolko vážia maclareny XLR? teda konkrétne juicy couture?lebo vraj predajcovia s váhou kočíka klamú.. 😲 tak si to overujem tuna 🙂

kikinko
17. apr 2012

domigb Mac juicy couture nie je xlr,ale niečo ako xt.Hmotnosť je 13,9lbs čo je nejakých 6,3 kg. 😉

viridisa
17. apr 2012

@domigb No...tak som aj ja prisla nahodou na tuto diskusiu o maclarenoch a aspon vidim ako vyzerate, ked uz sme si dnes tak skecli :o))))). Takze prideme v nedelu pre bee aj s kamoskou. Este cinknem a upresnime cas, ale niekedy poobede :o). Pekny vecer! Z.

domigb
18. apr 2012

@viridisa ahahah to je náhoda ... 🙂 O.k čakám na telefone... 😉

face
18. apr 2012

@domigb Juicy je xt 🙂 akorát nemá vysunovací rukojeť a nemá rozepínací stříšku jako xt. 🙂

sjuzocka
23. apr 2012

Nemate niekto na predaj Triumph alebo Quest? 🙂 ak ano, IP, alebo mi pisnite aj s @, aby mi to tu zasvietilo na konovi 🙂 dikyyy

lodgermaniacka
24. apr 2012

ahojte, nemate niekto na predaj, prípadne na vymenu za moju zelenu futbalovu podložku tuto modrú maclaren s napismy? poprosím ip 😉 zelenu inak nepredavam

drake
24. apr 2012

ahojte maminky
nemate niektrora maclaren quest denin? aky je v skutocnosti?je dobry?
vhodny aj pre rocne babo?
dakujeeeeeeeeeeeeeeeem

mirka285
24. apr 2012

@drake baby co maju guest su spokojne,denim je len druh potahu...

bambola
24. apr 2012

@drake ja mam quest pre malu od 8 mesiacov, od roka uz pouzivame vlastne len ten a spokojna som 🙂

drake
24. apr 2012

@mirka285 hej ja viem,len reku ci je dobry ten potah 🙂
@bambola a staci ti aj ta s trieska?a polohovanie nie do uplneho lahu?

mirka285
24. apr 2012

@drake ja ho sice nemam,ale mam ho nakukany a omaknuty a podla mna je super 😀

drake
24. apr 2012

@mirka285 dakujem 😵 😵 😵

drake
24. apr 2012

@mirka285
@bambola este taka otazocka bude sa s tym dat jazdit aj v zime? jasne,ze nie do velkeho snehu 😀

mirka285
24. apr 2012

@drake no ja mam xt,a v pohode som s nim prezimoval,ale xt ma vacsie koliecka ako guest,ale bambola fici s guestom uz druhhu zimu,prvu v BA,druhu v Prahe a pohoda ze?

bambola
24. apr 2012

@drake tak ako pise mirka 🙂 zimovala som s nim a v pohode, na kopy snehu ti nepomoze ani sportak s velkymi kolesami 😉 ale normalne ide aj na snehu aj na lade 😉
a co sa striesky tyka tak ta je dobra akurat na to ked prsi aby si o nu prichytila prsiplast 😉 ja som dokupila slnecnik a s tym som spokojna 🙂

boska79
25. apr 2012

@drake potah je ok... akurat strieska moc nieje ze na leto- netieni az tak ako na xtcku,kde ju stiahnes cez cele babo.. a chodi sa s nim super, kvalitny kocik.

drake
25. apr 2012

@boska79 ano?jezis dakujem ti za radu 😵 reagovala som aj na inzerat
@lodgermaniacka lebo sa mi zazdalo aj to avio super a chcela som cierne,ale neodpisuje mi,lebo chcem si v pondelok maclaren vyskusat a rozhodnut sa
bee plus musi este pockat................

boska79
25. apr 2012

@drake no avio je ♥ - na leto strecha urcite lepsia ako maclaren denim. aj spojena rucka, kvalitny kocik - fakt vydareny

ale zas denim hodis do kufra a ani ho tam nieje vidiet. zalezi co mas ake kociky a ako to chces pouzivat. to je na Tebe

drake
25. apr 2012

@boska79 no ja mam ten quinny,ale ten ide prec...........
auto mame velke,chcem nieco co sa lahko ovlada,je lahke,nieje siroke,lebo quinny je dost siroky podla mna ..........a denin sa mi paci farebne 😀 vies ze mne sa vzdy denin pacilo🙂
a bol by to memoentalne moj jediny kocik cize bud mac,alebo to avio ak by sa mi ozvala ze mi ho preda 🙂

sjuzocka
26. apr 2012

baby ake su na omak tie podlozky originalne? makkucke, alebo skor tvrdsie? (take ako potah na queste, alebo na xlr..:?)

boska79
26. apr 2012

@drake nebude Ti vadit, ze na malu nebudes vidiet? mne to vadilo.. preto mame stokke 😀
sice budu mat rocik, ale velky kocik este treba... ale s maclarenom ani s avio chybu neurobis.

drake
26. apr 2012

@boska79 no neviem,lebo doteraz som na Lilly videla 😕
tak predsa ? 😀 a spokojna si? ale verim ze urcite ano 😉

boska79
26. apr 2012

@drake ako jediny kocik quest denim veru nieje dobry...ale ako druhy kocik na leto, je super. mozno este xt kvoli streche- ten je lepsi- len tie farby... no mohli by nieco vymysliet.
taky ako je volo candy napr...len skoda ze je len na sedenie. to tak pre Matka, ked nevladze slapat...

ale denim ked nechas v aute, ani o nom nebudes vediet, a tak narychlo ze do mesta,uplne idealny.

ked sa ide niekam na cely den, ze aj veci brat...tak je lepsi vacsi kocik.

ja to stale tvrdim...len jeden kocik mat doma je malo. 😀