Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

tamichloe
20. máj 2012

@boska79 viem predavaš😵 😵,to je veľa,chapem 3t použivany... a ten druhy maclaren,to maš aký??

tanija133
20. máj 2012

@lucula73 ahoj ta podlozka je origo Maclaren...som si ju objednala spolu s kocikom z tej angl. stranky.....V Babymarkete sa daju objednat nejake...Podla mna tie site ,nebudu tak dobre sediet,ale sluzbu mozu spravit....... 😉

pimpulienka
20. máj 2012

@tamichloe ahoj.Ja predavam krasny Maclaren quest sport idealny do auta 😉 pre dievčatko s komplet vybavou ktoru som k nemu dokupovala 😉 vynikajuci stav.

tanija133
20. máj 2012

@kris222 ved vyskusas ti flasky... 😉

lucula73
20. máj 2012

@tanija133 aha,no ja tam ku kočíku jednu origo mám,ale mám pocit,že sa strašne šmýka........ 😒

sjuzocka
20. máj 2012

ja si ku vsetkym podlozkam vzdy prisijem nejaky unikatny system uchytenia, aby vsetko drzalo.. 🙂 nejake tie snurky, suche zipsy a podobne...

Baby, uplne nahodou, asi strelena otazka, ale nechysta sa niekto z vas do babymarketu s tym, ze by mal navyse volne miesto pre mna a mojho drobca ? :D aj s autosedackou? :D :D totiz s manzelom tam ist nemozem, on nema pochopenie pre moje manie :P ani cas... :( a mhd... kurnik, preco sa prestahovali do takeho zapadakova, v petrzalke som to mala krasne poruke.. :(

bambola
20. máj 2012

@sjuzocka ja mam na podlozke suche zipsy, ktore prilepim dozadu na chrbat na tie suchacee co tam uz su 😉 aspon nepada 🙂

boska79
20. máj 2012

@tamichloe spitfire- ten predat nemozem lebo ma muz zabije- to je jeho letecky :D

tamichloe
20. máj 2012

@boska79 zeleny?vojensky?vyzera zaujimavo... 😉 🙂 😀

kris222
20. máj 2012

@boska79 spitfire som strasne chcela, len sa nedal zohnat ☹

tanija133
20. máj 2012

@lucula73 k XLR kam je podolozka vo vybave...k ostatnym uz nie.....ake mas farby to XLR? hnedo modre, ci bezovo cierne?

lucula73
20. máj 2012

@tanija133 mám tam podložku,ale sa tam strašne šmýka,hoci je takými suchými zipsami prichytená hore na opierke....podložka je bežová a kočík teraz neviem či tmavohnedý alebo čierny,ale asi hnedý 😉

gucci
21. máj 2012

Ahoj holky, nevíte kde sehnat nebo neprodáváte někdo MOSKYTIÉRU na Maclaren Techno XT?
A taky máte zkušenosti s neoriginálními vložkami do kočárku? Kde koupit odzkoušenou, která padne?
Díky

sjuzocka
21. máj 2012

robi maclaren aj bavlnene podlozky? ci su vsetky len umelinky... ?

pink31
21. máj 2012

@gucci skus napisat hviezda22 - ona krasne a kvalitne sije

lucula73
21. máj 2012

kočky idem si po radu...trošku od veci temy,ale ste tu viaceré,čo ste mali viac kočíkov,ako sa posiela kočík kurierom?nikdy som to nerobila....cez koho a ako je to najlepšie?ďakujem moc 🙂

sjuzocka
21. máj 2012

@lucula73 a coze uz predavas? :-O

lucula73
21. máj 2012

@sjuzocka concord fusion 🙂 ,som sa definitívne rozhodla,že xlr si nechám,posledný moj kočík 😉
A jedna kočka sa ma pýta,či by som jej ho aj poslala a netuším ako 😕

kikinko
21. máj 2012

@lucula73 Ahoj.Ja som minule posielala kočík poštovým kuriérom.Zavolala som na info linku a tam som si deň vopred odosielania objednala kuriéra ku mne domov.úplná pohoda

lucula73
21. máj 2012

@kikinko na poštového kuriera som myslela,že sa pojdem na poštu spýtať....a koľko to stojí?či rozne?

kikinko
21. máj 2012

@lucula73 Ja som posielala na dobierku a bolo to cca 9 eur ako poistený balík prvej triedy,ale záleží od váhy balíka.Poštový kuriér je najlacnejší.Daj si do googlu poštový kuriér a tam máš všetky info aj cenník a nemusíš ani päty z domu vytiahnuť 🙂

pink31
21. máj 2012

@lucula73 najlepsie cez kuriera EMS to je kurierska sluzba SP - vychadza najlacnejsie, okolo 9,- € - a na postu sa nemusis ist pytat - nie kazda posta poskytuje kurierske sluzby - musis si vyhladat na nete oblastny uzol, pod ktory podla bydliska spadas

briketa
21. máj 2012

@lucula73 @tanija133 - asi mas iny material ako my, nam sa ta podlozka nehybe vobec. jedna strana je z materialu ako samotny kocik a druha je cierny mesh, taky dychatelny material.

lucula73
21. máj 2012

@pink31
@kikinko dík kočky,už som trochu v obraze..... 😉

lucula73
21. máj 2012

@briketa ahoj,vďaka za tie fotočky čo si mi posielala,moc mi pomohli v rozhodovaní..... 😉

briketa
21. máj 2012

Inak sa mi celkovo lubi, kolko sa tu rozhoduje o kocikoch. Ja som prisla do obchodu, chcem tento, na farbe mi nezalezi, len nech je neutralna. A vyprosikala som floor model, co mali vystaveny v obchode a koli tomu bol o 120!! $ lacnejsi...

katarina7777
22. máj 2012

caute baby, prave mi dorazilo moje bezove XT-cko a mozem povedat ze je to laska na prvy pohlad 😀

face
22. máj 2012

@katarina7777 prosím nedala bys fotky? ta béžová barva mě moc zajímá 😀 děkuji 🙂

kris222
22. máj 2012

@katarina7777 no super.. nech sa dobre vozi 😉 uz mas aj nejake podlozky vybrate?
daj fotecky ak sa ti bude dat 🙂

pimpulienka
22. máj 2012

To bežove som videla naživo v parku ho mala jedna maminka a fakt nadhera 😉