Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

erteplicek
12. sep 2012

@lentila.g ted nevim, jestli to co jsem napsala, bylo pochopitelne. Kdyz objednas kocarek a nejake doplnky, pravdepodobne zaplatis 50 liber postovne. I tak se ale nakup na pramworld vyplati, to jen abys nebyla zaskocena. Ja mam taky vzdycky smulu 😉

denda83
12. sep 2012

Baby predavam Maclarena denim 2012, je uplne ako novy, mali sme ho asi 3x v ochodnom centre. Sari sa v nom nepaci, tak ho davam prec,,,,cena 240eur.....tak ak by mal niekto zaujem.

ciernavila
12. sep 2012

@tanija133 ja mam ten isty kocik ako ty a mam tam tu listockovu, je to krasne, na druhej strane je zase tmavofialova, ked sa zaspini, otocim na druhu stranu a potom periem. Teraz cakame dievcatko, tak vyuzijem aj listockovu a chcem dokupit teraz tu novu so zirafami co je zozadu cervena.

ciernavila
12. sep 2012

@tanija133 tu mas nasu realnu:

ciernavila
12. sep 2012

ja by som este brala aj tuto ked uz bude to dievcatko

tanija133
12. sep 2012

@ciernavila Krasne su aj ta listockova aj ta zirafova je super...ja som nakoniec objednala tu byciklikovu, pride mi taka najviac chlapcenska...najradsej by som aj tu listkovu...ale v obchode v pre deti chcu za nu 28 !!!! no tak jednu kupim....to je sila a v pramword pytaju za podlozky 10 E....ale maju slaby vyber teraz, a koli 1 podlozke sa mi neoplati objendavat....

jessicax
12. sep 2012

@tanija133 ako tak teraz na tu fotku co hodila @ciernavila pozeram tak aj ja si prikupim tu listockovu podlozku. Tu maju tiez na pramworlde? A kolko tam vychadza podstovne?

tanija133
12. sep 2012

@jessicax na pramworde nemaju teraz nic schopneho....listockova nehrozi.....postovne je 30 E...aj keby si brala jednu podlozku....no nekup to 😀 😀 😀

jessicax
12. sep 2012

@tanija133 aha, tak pockajme, mozno ju dostanu, ked nie kupim v obchode

tanija133
12. sep 2012

@jessicax je to stara kolekcia, asi ju uz nedostanu... ja som objednala v pre deti, povedal mi ze si mam vybrat hocijaku aka sa mi paci, a ze sa mi ju pokusi zohnat, tak som zvedava....No z novej kolekcie sa mi nejako nic nehodi.....K tomu modremu je to tak zle sa kombinuje, ale nevadi...nieco vymyslime... 😉

jessicax
12. sep 2012

@tanija133 a ta listockova stoji v predeti 28 eur? A maju ju? Skusim zavolat ci maju aj v ba

tanija133
12. sep 2012

@jessicax nie vsetko je na objednavku, v pre deti nemaju nic, ani jednu podlozku...V Ba mozno v BM nejake dievcenske maju..tam kedysi mavali podlozky na predajni...

mirka285
12. sep 2012

fiha,pozeram ze guestiky sa nejak neujali 🙂 no ja stale tvrdim,ze xt je lepsie ako guest...teda pre mna urcite 🙂

jana0706
16. sep 2012

@tamichloe ahoj, mozem sa spytat ze preco si sa zbavila quest-a (nechce sa mi citat celu diskusiu dozadu), rozmyslam totiz nad jeho kupou tak aby som neobanovala...

tamichloe
16. sep 2012

@jana0706 vlastne mi je za nim aj trošku ľuto 😵 😵 , kvoli strieške

ciernavila
18. sep 2012

teda som sa pobavila, som nasla D test ktory odoberame, tam testuju rozne vyrobky /mna to dost ovplyvnilo, na zaklade toho sme kupovali aj parny hrniec, kuchynsky robot, a vysavac a spokojnost velikaaa/ ale nasla som tam test kocikov z roku 2006. Tak tam boli riadne prekvapenia, skoda ze tam nedali aj XT, ale bol tam Quest. Ten bol hodnoteny ako dostatocne - 36%, po nom boli uz len tri - Hauck, Knorr, Emmaljunga a na prvych troch miestach Chicco Liteway, Chicco Multiway a Bebe Confort Streety pack. Teda ktovie ako to merali, ale skoda ze tam nedali XT, to by ma zaujimalo.

ellysa
19. sep 2012

@ciernavila no neviem čo tam testovali ale teda chicco má kamoška a nikdy viac

ciernavila
19. sep 2012

@ellysa no ved ja tiez nie, ja si uz neviem rpedstavit mat ine golfky nez MAcalren

ameanda
19. sep 2012

Ahojte,
tie, ktore ste objednavali z pramworldu kocik, vosla do balika aj jedna podlozka alebo to davali uz separe a teda 2x uctovali postovne?
Dakujem

tanija133
19. sep 2012

@ameanda zmestila sa do krabice ku kociku, isto aj 2 by sa zmestili...bolo to jedno postovne... 😉

erteplicek
19. sep 2012

@tamichloe proč kvůli stříšce? Já myslela, že stříška je dokonalá.

tamichloe
20. sep 2012

@erteplicek lebo klasicky questik nema predlženu striešku 😀 😀

erteplicek
21. sep 2012

@tamichloe ach tak, ja prave myslela, ze mas ten denim 2012. Me docela rozciluje, ze i pod tu prodlouzenou hodne sviti slunicko, proto jsem se ptala, jestli to nekomu jeste vadi. Puvodne jsem chtela Stockholm Stroller od Elodie Details, ale nakonec koupila radsi osvedceneho Maclarena a ted zase pokukuju po tom Elodie.

hviezda21
22. sep 2012

ahojte, uvazujem nad kupou Maclaren techno XT alebo XLR. okrem fusaku kt. by mal byt sucastou XLR je tam este nejaky rozdiel?
maly vcera sedel v XT a celkom sa mi pozdaval. velky mame teutonku beyou, myslite ze ma zmysel kupovat golfac na zimu? neboli vam tie kolieska do snehu male?

mirka285
22. sep 2012

@hviezda21 ako mas stare dieta?zalezi od teba ako pouzivas kocik,mne Teutonka uz nevyhovovala ked bola dcera starsia,ja som z BA a pouzivam xt aj v zime..xlr je o 5 cm vyssie ako xt a podla mna je aj trosicku sirsie...ja som skor nizsej postavy,takze mne prisli rucky strasne vysoko..

hviezda21
22. sep 2012

@mirka285
maly ma rok o par dni ale uz 12kg a 84cm. mali sme nunu pepp ale uz mu je mala. Teutonka je do zimy a snehu super ale cestovat s nou je dost tazke uz. nas drobec spi dobre len vonku tak ja potrebujem priestranny a kvalitny kocik. ja mam 172 cize vyssie rucky by nemuseli vadit. Hladala som ine rozdiely ale ostatne maju rovnake vsetko. fusak mas aky k tomu? Chodis s nim aj mimo mesto myslim polna cesta strk niekde na vylet...

mirka285
22. sep 2012

@hviezda21 xlr je trosku vacsie a konfortnejsie,ale xt je spomedzi golfacov tiez maximalne konfortny..fusak mam lodger a spokojna som..na nejake vylety s nim nechodim,na horach sme pouzivali sanky,uplne do terenu nieje ziadny golfac,par krat sa mi stalo,ze ked bol zly teren,povedala som malej nech zdvihne prdel a ide pesi a ja som tlacila prazdny kocik 😀 mne Teutonka pre rocne dieta uz vobec nevyhovovala prave preto,ze mi prisla tazka s tak starym dietatom a uz sa mi zle manipulovala...tak snad som ti trosku pomohla 😉

tanija133
22. sep 2012

@hviezda21 Ahoj, no ja mam XT a ja ho mam zasa ako druhy kocik ,este popri sportaku hlavne na zimu......Ano XLR sa lisi od XT tym, ze je priestrannejsie do sirky ,a dlhsie cca o 5 cm....a tym ze ma vo vybave nanoznik a podlozku.....Strieska, a polohovatelne rucky maju rovnako obidva...Ale zasa ak nejazdis neviem ,aky tazky teren, tak XLR my ti mohol byt velmi ok...priestrany a skladny.... 😉

face
26. sep 2012

Tak jsem neodolala další limitce 😀 Jsem z něj docela nadšená, v reálu super barvičky 🙂

tanija133
26. sep 2012

@face jej, co to...kde si kupila?krasny.... to je asi ako Quest, ze?