Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

ellysa
12. nov 2012

@ifkael dobre sa ti s ním ide aj so starším???keď baby písali, že s questom sa ide horšie, keď je väčšie dieťa, že ako je na tom volo

ifkael
12. nov 2012

@ellysa krpec ma 13kg, v pohode.

ciernavila
12. nov 2012

ja zase tri tyzdne pred porodom teraz testujem chodenie po schodoch s Maclaren XT a 12 kilovym dietatom, zatial zvladam 😀 Ale do elektricky ktora nie je nizkopodlazna sa trocha uz zapotim, holt bez pupka to ide lahsie 😀

ifkael
13. nov 2012

@ellysa ja chcem scoot od stokke.. Nechces volo moje?

Kraasne je, ale idem pre bjc elite a musim co najskor kupit scoot, ani spat nemozem normalne.

ellysa
13. nov 2012

@ifkael brala by som ho, ale teraz musím vybaviť krpca, to je prvoradé, takže na nový kočík neostane

ifkael
13. nov 2012

@ellysa jasne, chapem.

Ale scoot by som mohla o dva mesiace odlozit, dva kociky v jednom mesiaci je na nasho tatina dost 🙂))

Cize neponahlam s predajom... Najradsej by som hned, no musim brat ohlad na mm 🙂))

ellysa
13. nov 2012

@ifkael verím, ja som dúfala, že ti aspoň do januára vydrží, potom budem nad volom veľmi uvažovať, ale teraz mám aj ja doma stop 😀

ifkael
14. nov 2012

@ellysa tak sa potom ozvi.. 😉

tanija133
15. nov 2012

@face vyzera super ten BMW, a vraj bude cierny, strieborny a navy.-asi tmavomodry.....krasne detaily.... 🙂

ellysa
15. nov 2012

@face paráda, krásny, len nejak nevidím, či sa dajú polohovať nohy

face
15. nov 2012

@tanija133 to polstrování je opravdu bomba. 🙂 myslím, že na tento bych manžela i ukecala 😀 na jaro, jako poslední 😎

face
15. nov 2012

@ellysa tipla bych, že to polohování nožiček bude klasika jako u všech maců ... ten světle růžovo - šedý quest vypadá také dobře 🙂 jen škoda, že u XT žádná barevná novinka ...

tanija133
15. nov 2012

@face ano , vyzera byt velmi makucky...tiez si mylsim ze to polohovanie noziciek bude taka klasika....Len by ma zaujimalo ci to BMW bude ako XT alebo ako Quest? ci tam bude aj strieska predlzovacia, lebo to je pre mna dost dolezite...Ano XT ziadna novinka,skoda... len ta modra sa mi zda modrejsia... 😉

face
15. nov 2012

@tanija133 někde jsem četla, že to bmw bude jako quest ... ale prodlužitelná stříška by mohla být, když je to limitka ... jsem zvědavá, jakou vypálí cenu ... a chápu to dobře, že to příslušenství bude součástí kočárku?

tanija133
15. nov 2012

@face to neviem ze ci bude sucastou to prislusnestvo, ale ak ano, tak to bude riadna palka...ja by som ho brala bez prislusnestva... no uvidime....

tanija133
15. nov 2012

@face tak je tam taska, umbrela, a nanoznik, nie?

face
15. nov 2012

@tanija133 tak se to bude prodávat zvlášť, to je dobře. 🙂

nicik
15. nov 2012

Může sem prosím někdo dát fotky nové kolekce z Facebooku, díky 😅

tanija133
15. nov 2012

@nicik a tebe nejde otvorit vyssie link od @face ? tam je ta nova kolekcia... 😉

nicik
15. nov 2012

@tanija133 Bohužel ne 😕 Holky, kde kupujete tyto limitky?

tanija133
15. nov 2012

@nicik ak si na FB, a budes fanusikom Maclaren, tam sa daju tiez videt tie fotky...mne nejdu sem pripojit, lebo maju taku cundu koncovku nie .jpg

nicik
15. nov 2012

@tanija133 Já jsem už před časem FB zrušila 😎 Tak si budu muset počkat. Jsou tyto limitky pak i na ofiko stránkách Maclaren?

tanija133
15. nov 2012

@nicik neviem ci budu mat tieto limitky tu ,ale toto je dobry obchod na Macy... www.pramworld.co.uk

nicik
15. nov 2012

@tanija133 Děkuji 🙂

gucci
16. nov 2012

Ahoj holky, můžete mi poradit vhodné stupátko/skejt ke kočárku Maclaren Techno XT? Díky

hanahana7
18. nov 2012

ahoj baby, do teraz som bola v bugaboo teme a rozmyslala som nad fusakmi. mam beecko a maclaren.kedze hlavne mac pouzivam na von tak nakoniec som sa rozhodla pozhanat aj maclaren fusak..viete mi povedat ci staci na zimu? aky je to material? viete mi ho porovnat s ED fusakom napriklad? dakujem.
mam na mysli napriklad tento:
http://www.pramworld.co.uk/maclaren-techno-xt-f...
mate niekto tento?je dobry? staci na zimu?
http://www.babypark.cz/deluxe-fusak-maclaren

face
18. nov 2012

@hanahana7 Maclaren fusaky nejsou tak teplé jako bugaboo, nejsou do mrazů, na zimu stačí pro starší dítko, pro menší jsou spíše na přechodové období. Mám dva v bazaru 😀

hanahana7
18. nov 2012

@face dakujem face. cize tie maclareny su take nieco ako lodger napriklad? alebo este aj tensie?

potrebujem jeden fusak na zimu ktory by sedel aj v bee aj v macu-hlavne teda v macl.xt. cize zas sa mozem rozhodovat medzi ED a BGB 😝 😀

hanahana7
18. nov 2012

@face ale ktovie ci je tenky aj ten macl.fusak co som dala link..
http://www.babypark.cz/deluxe-fusak-maclaren