Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

dolcegucci
13. apr 2013

@tanija133 prosim ta,mala by som jednu otazocku 🙂 moj maly ma rad korytkove sedenie,myslis ze tento typ by vyhovoval?Lebo ma tam nadchlo,ze ma predlzovaciu tu podnozku a tym padom by mu nozky nevisali dolu .No neviem,nevidela som v nom este dieta popr.asi budeme musiet ist niekam vyskusat.Len som chcela poprosit o tvoj nazor 😉

vlnka81
13. apr 2013

@ciernavila ahoj, precitala som celu diskusiu pretoze sa rozhodujem medzi maclarenom a cybexom a natrafila som aj na tvoj koment ze si teda zvazovala aj cybex. mozem s aspytat ktory? a preco si ho nezobrala?
mam doma hartana - super pohodlny kocik pre maleho aj pre mna, nema jednu chybicku - len je to velke hebedo a my prave teraz potrebujeme nieco do lietadla/ na dovcu k moru/ prip. do mesta, tak by som asi brala questa denim - kvoli strieske. idem ho dnes omrknut. cybexy ale u nas nezozeniem vobec, musela by som ist okuknut do nemecka a to sa mi zas nechce
@bambola
@drake a vsetky "pro questacky" mozem sa spytat ake ste vysoke. Myslite ze ho so svojimi 160cm zvladnem odtlacit? maly bude mat 10 mesiacov ma cca 10kg, uz ruckuje okolo gauca, komody atd. cakame ze zacne chodit. tak neviem. chcela by som XT - kvoli kolieskam, ale bojim sa ze je to uz velky kociar. tak zvazujem a zvazujem. Mozno necham questa na dovolenky a hlavne do lietadla ked budem cestovat sama. A techno XT kupim ked maly vyrastie a s hartanom sa budem lucit. co myslite?
som sa "smiala" ked ste niektore pisali ze neviete spavat kvoli kociaru - haha- a som tam kde ste boli vy 😀

tanija133
13. apr 2013

@ma_ta1975 jasne, oba som mala 2012, opierka sa nestahuje ako Concord, vzadu na chrbatiku je taka packa, ktoru ked potiahnes tak polohujes, ako Per Perego napr. alebo BEe plus....nie je to na snurku...toto je ovela pohodlnesjie....

drake
13. apr 2013

@vlnka81 ja mam 168 bola mna je vyskovo super XT je teda vacsie o dost pre porovnanie 😕

tanija133
13. apr 2013

@dolcegucci tento kocik, nie je korytkove sedenie, je to klasicke sedenie, ale velmi pohodlne(sklon sedenia, polstrovanie) podla mojho nazoru, mala som aj BEe + a to sedenie bolo prilis kolme, a nam nevyhovujuce, v tomto krpec rad sedi....ano ta podnozka moze byt stale vyrovnana, nemusis ju sklapat, stale ma nozky krpec vyrovnane, moj ma uz 2 a pol a stale ju nosim vyrovnanu.....sice uz mu z nej trcia nohy, ale rad tak sedi....nechce mat ovisnute nohy....KOlko ma tvoj drobec?

bambola
13. apr 2013

@vlnka81 ja mam 164 a quest mi je akurat 🙂 ako jediny kocik ho mam uz od roka malej, cize uz skoro dva roky a som spokojna. aj co sa velkosti koliecok tyka, a to som ho nesetrila (chodili sme aj po lesnej cesticke a v Prahe je vela zamkovej dlazby) ja som nenarocny "pacient" 😉 mne dva kociky netreba, a kedze sa pohybujem mhd a hore dole po vselijakych schodoch len sama, tak cim mensi a lahsi tym lepsi (ja mam len 44kg 😅 )
mala ma momentalne cca 14kg a este s fusakom mi tam v pohode vojde 🙂
na dovolenku je super, ale je to asi jedno, isli maminky do lietadla aj so sportakmi.

dolcegucci
13. apr 2013

@tanija133 ano,nieje korytkove sedenie len som mala na mysli ci neni az tak kolme ako bee+ lebo to nam nevyhovovalo ☹ ani maclaren BMW ☹ jedine co by mohlo pasovat na tom kociku aj ked nieje korytko je prave ta vysuvacia podnozka 🙂 Moj maly prave tiez neznasa ked mu visia nozky.Moj maly bude mat v juni 2 rocky 😉

tanija133
13. apr 2013

@dolcegucci tak podla mna je Maclaren Xt ovela pohodlnejsi ako Bee, a to som pocula uz viac takychto nazorov....Deti radi sedia v Maclarenoch.....Bmw som videla tento tyzden a bola som sokovana, kolko malicko miesta tam ja a veru aj ziadna podnozka......Ja myslim ze s XT bude tvoj krpec spokojny.... 😉 treba skusit....chod si ho niekde vyskusat...a aj strieska NO 1. Chrani ked prsi, fuka, prazi slnko... 😉

sasikas
13. apr 2013

ahojte kocky...
rozmyslam nad golfacom, maclaren zatial jediny splna vsetky moje kriteria, co sa funkcnosti tyka, len mam problem,ze dizajnovo sa mi akosi moc nepaci.... 🤐 😖 ani neviem aku farbu by som pre chlapca mala vybrat....neviete ci budu teraz na jar nejake nove farby?

dolcegucci
13. apr 2013

@tanija133 ano bee+ je aj podla mna velmi nepohodlny kocik.BMW by nam vyhovovalo aj sklon sedenia super,ritka bola pekne zapadnuta len kvoli tym "visiacim"nozkam musel ist prec ☹ Ale pojdem ho niekam do predajne skusit aj s malym lebo kupu naslepo uz radsej nebudem pri nom riskovat 😉 Dakujem ti 🙂

ifkael
13. apr 2013

@dolcegucci moj bude mat koncom maja 2.. Kupila som nunu-ale na leto urcite poriesim xt. Kvoli streche.

Cakam kedy bude tmavomodre xt skladom..Alebo xlr... Je pohodlnejsie i ked trochu vacsie

dolcegucci
13. apr 2013

@ifkael ja asi pojdem po ciernom 😵 teda ak malemu sadne 😒

ifkael
13. apr 2013

@dolcegucci v uk akurat nieje skladom :/

Uz si hovorim, nech kociky neriesim...ale maclaren je moja srdcovka.
Maly lieta ako sarkan na odrazadle- kocik len obcas pouzivame.

dolcegucci
13. apr 2013

@ifkael a ty zijes v UK?Lebo som tam prave jeden nasla za dobru cenu 🙂
My sa uz nevozime vobec tiez 😒 Prechadzky uz nehrozia a kocik potrebujem len do auta a este v lete na dovolenku a tym padom po lete sme skoncili definitivne s kocikovanim ☹ Tak este uvazujem o poslednom kociku 🙂

ifkael
13. apr 2013

@dolcegucci niee, pri Nr byvame 🙂))

Na pramworlde pozeram... Nunu nechame babke- podla nej najlepsi kocik a my s muzom sme maclaren fans. A muz teda este bee ma rad- ale kocik za 600€ plus doplnky na obcasne vozenie nepotrebujeme

ifkael
13. apr 2013

@dolcegucci aj quest denim je fajn.. Ale xt je lepsi

dolcegucci
13. apr 2013

@ifkael aha,ja ze v UK uz som si robila zalusk 😀
Hej,mne sa tiez paci quest denim ale ak uz tak pojdem do xt 🙂

dolcegucci
13. apr 2013

@tanija133 je nejaky zasadny rozdiel medzi XT a Questom?

lili_h
13. apr 2013

@dolcegucci
Mám možnost koupit za dobrou cenu z druhé ruky kočárek Maclaren quest denim - dívala jsem se na foto a designově se mi moc líbí. Moc o tomto kočárku ale nevím. Shlédla jsem i video na youtube a podle videa se mi moc nepozdává stříška - dá se více sklopit aby chránila proti slunci / větru?

radsar
14. apr 2013

ahojte, baby
chcela by som zapojiť do diskusie ohľadne kočíka maclaren techno xlr - zvažujem jeho kúpu, páči sa mi a našla som len pozitívne hodnotenie, vyhovuje mi, okrem iného, že je priestranejší a pre vyšších rodičov. Ale našla som rozdielne informácie ohľadne jeho nosnosti (ja potrebujem väčšiu, malý asi nebude príliš malý 😉 ani ľahký) - väčšinou je udávaná do 15 kg, ale našla aj do 29,5 kg - napr. http://www.svetkocikov.sk/kociky-maclaren/969-m....
tak ako to je? Môžete mi niekto na to odpovedať? dík

vlnka81
14. apr 2013

vdaka za odpoved zenicky, dakujem za rady.
@bambola vacsinou som citala ze quest je zaberak, ze sa tazko tlaci. pre teba asi nie 😉 mas na to nejake triky?
@drake nemala si ty nahodou denim quest? este ho mas alebo si presla na xt?

vcera sme boli pozriet golfaky, mali maclareny aj cybex onyx. Malemu sa najviac pacilo v cybexe - asi kvoli madlu a cely ten kociar posobil strasne bytelne. nakoniec ale pojdeme asi do questa denim , kvoli tomu ze budem asi casto lietat sama s malym a predsa otvorit jednou rukou questa bude lahsie ako xt alebo onyxa. Ale predsa ma viac lakaju Xtecka. a vidim ze aj
@ifkael a
@dolcegucci
maju ten isty problem 😀

inac zenicky to madlo kt sa spominalo v diskusii (tusim ifkael ty ho aj mas, vsak?) to je co za vymysel? na maclaren strankach som ho nikde nenasla. je to nejaka ina znacka. Ste aj pisali ze to dobre nesedi, ze beha hore dole, ci? skusala som ho vyguglit ale nikde ho nedostat. tak neviem ci ho dalej zhanat alebo sa na to vykaslat
a este som sa chcela spytat ci ta kolekcia quest 2013 ma predlzenu strechu. totiz u nas mu v obchode tvrdili ze je to kolekcia 2013 ale ziadna predlzena strecha tam nebola ☹ kukali na mna jak na puka ked som im tvrdila ze nova kolekcia to tak ma mat 😀 inac pobehovalo tam 5 predavacov ale evidentne som mala o tych kociarov viac vedomosti ako oni - a to som si precitala len vasu diskusiu a pozrela nejake you tube videa.
@tanija133

ifkael
14. apr 2013

@radsar ina norma je v USA- v EU tiez ina.. Kludne rataj s 29kg ;)

ma_ta1975
14. apr 2013

baby možte mi zmerať výšku od zeme po rukoväť ja som krpatá 156cm tak aby nebola vysoko...Maclaren XT samozrejme moja srdcovečka...dík 😀

drake
14. apr 2013

@vlnka81 este ho mam ja som spokojna,ale mala som moznost vyskusat aj XT

bambola
14. apr 2013

@vlnka81 tazko tlaci? 😕 tak to som este nepocula. z akeho dovodu by sa mal tazko tlacit? do kopca sa predsa vsetko tazko tlaci, ked tlacis kocik, so 14kilovym dietatom a nakupom na cely tyzden 😀

bambola
14. apr 2013

@vlnka81 madlo existuje original maclaren, niektore baby ho tu maju, ale jeho vyroba sa zrusila tak polroka dozadu, preto nenajdes na strankach maclaren

face
14. apr 2013

@dolcegucci tak info už máš 🙂 já ho měla loni, ten nový typ, kupovala jsem ho hlavně kvůli dovče, ale letos ho chci koupit na léto opět a už si ho nechat jako záložní, je to super kočár 🙂

tanija133
14. apr 2013

@dolcegucci ahoj rozdiel medzi Quest a XT, QUest je celkovo mensi, mensie koliecka, menej priestoru, nema predlzovacie rukovete, ani predlzovaciu striesku...iba Denim ma dlhu striesku....teraz som si neni ista, ci sa da ta podnozka zdvihnut na Queste? ale tusim ano...neuplny lah, horsie sa tlaci s porovnanim s XT...niekde som pocula, ze tieot nove Questy, 2013 maju uz vsetky dlhe stiresky, ale neviem, neni to overene...skladnejsi...mensi do auta...
XT - predlzovacie rukove, na kazdom dlha strieska, vacsie kolieska, tym padom lepsie prejde teren, priestranejsi ako Quest....uz je dlhsi po zlozeni do auta....ale mne do Pola sa vojde....

tanija133
14. apr 2013

@radsar presne tak rataj v klude do 25-30 kg...
@vlnka81 uz origo madlo nevyrabaju, uz sa aj velmi tazko da zohnat, iba po bazarikoch, ja som mala, uz nemam, niekedy sa objavi po bazarikoch spolu s kocikom ho predavaju....Inac nove, ani neries, nezozenies...jedine nejake nahrady...S tou Quest strieskou, tiez vobec neviem, pocula som ,ale neni to overene, tiez ma to zaujima...ale Denim 2012 ju ma , to je istota......pochybujem ze by niekedy na predajni mali uz Quest 2013....mozes si to skontrolovat podla farieb....2013 su nove farebne kombinacie ako boli 2012.....

tanija133
14. apr 2013

@ma_ta1975 to si riadny krpec, asi by ti bol dost vysoky..aj ta najniczia poloha rukoveti , je dost vysoko..ja mam172 a je mi fajn, a ja mam rada vysoko rukovete... 😉