Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

briketa
7. nov 2011

@lajla ja mam dve mladsie deti blizko od seba. mam XLR aj dvojku (Twin Techno). Ja by som to robila na Tvojom mieste tak, ze babatko do satky, kociar zlozit a starsiu v jednej ruke vyniest. Ja som to tak robila. Ale inak s XLR vyjdes aj zides schody. Mne sa vzdy po schodoch zda sikovnejsie kocik zlozit a len ho vziat za drzadlo. Zlozis ho aj s dietatom v satke.
Ak chces info o Twine, kludne sa pytaj. Ja ho pouzivam od narodenia stale. Teraz ked uz najmladsi povyrastol, je dobre mi ho zlozit zo satky do kociara. Hlavne spanky su uz vylucne v kociku.

sakura77
7. nov 2011

@lucikan lodger ti urocite pojde,ten ide ale ze total do vsetkych kocikov asi🙂
ja mam wallaboo,kociarik ten isty ako ty 🙂
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/sakura77/alb...

lajla
7. nov 2011

@lodgermaniacka po pravde az bude maly mala na svete, tak vubec nevim jak to budu delat...pres leto asi v pohode, ale jak bude prset nebo snezit...jeje..radeji o tom nechci premyslet...
ja ted budu rada, jak preziju ted dalsich 5-6mesicu do porodu, jak mala jeste nechodi tak je to docela zahul ale snad to zvladnem...

lajla
7. nov 2011

@briketa moc moc dekuji...mi by zatim stacilo ted XT a az bude mimco na svete..pak budu mit hlavu plnou toho co koupit dale...a twin techno je mozno i od narozeni? tak to je super, hned se potom podivam...
a prosim kdyz s xt budu hupsat kazdy den po schodech je to pro me lepsi, ted uz budou fusaky atd..nez to vsechno skladat, myslis ze to prezije?🙂 i s malou v kocarku? samo pomalu schod po schodu, kocarek je to hodne lehky...jeste jsem uvazovala o buggster air, ten ma nafukovaci kolecka a je taky lehky, po pravde ani by mi nevadilo, kdyby to kocarek po tech 6mesicich vzdal, hlavne ze donosim a porodim v terminu...

lajla
7. nov 2011

holky a jakou mate barvu XT? u xlr se mi libi ta ruzovo hneda..ale xt je lehci..takze spise tyto..bohuzel cerna je na babyparku uz fuc☹ do 13 mam slevu 15% kuponky maminka..ostatni barvy jsou takove bud nic nebo vyrvana ruzova...kdyz tak asi objednat jinde..chjo

lajla
7. nov 2011

@briketa ted koukam, spatne jsem cetla, mas xlr..ja furt nevim jestli xt nebo xlr, cena nehraje az takovou roli, hlavne aby to byl ten kocarek co potrebuju🙂

lodgermaniacka
7. nov 2011

@lajla ked maš kupony na zlavu tak vyber hocijaku farbu 😉 doladíš to peknou podložkou, ja mam čierne xt, ale kludne by som kupila aj sive 🙂 xt a xlr su uplne od narodenia, je tam aj novorodenecky vankušik, ma uplny lah a velku striešku, aj v lahu ti malinke babo zakryje cele 🙂 quest určite nekupuj, tam by si babo nemohla dať

lajla
7. nov 2011

@lodgermaniacka nasla jsem ze na ondalku maji jeste cerne XT a na babyparku to sede...pokud bych vzala xt tak jednu z techto barev...
jinak prosim pouzivas na xt i nanoznik? nebo je to zbytecne..kdyz je nepromokavy fusak..asi bych rovnou vzala bud i fusak, nebo prvne zkusila ten co mam doma od quinnyho..ten je taky dobry...
ja jestli ma cenu kupovat xlr jen kvuli tomu nanozniku...xt tedy vlozku nema a musim dokoupit, ju? moc dekuji...

lajla
7. nov 2011

uvazuju jen mezi xt a xlr je tam rozdil cca 2000kc v cene, ve vybave a vaze..kdy xt je lehci..cca o to kilo..

lodgermaniacka
7. nov 2011

@lajla ak kupiš xlr maš tam obojstrannu podložku + nanožnik a maš potom širší kočík, vydrži vam dlho, xt je holy kočík, ja nemam nanožnik, mam ale kupenu podložku a fusak lodger bunker, ale nie je to môj jediny kočík, keby som ho mala používať ako jediny denne, tak určite by som nanožnik kupila, nech su deti lepšie kryte, ked bude fukať a pršať 😉 plaštenka je dokonala, ta sa lahulinko pripevnuje a myslím že deťom neprekaža

lajla
7. nov 2011

xlr me vyjde se slevou na 8700 a xt na 6700...nevim jak moc se vyplati ten nanoznik...vlozku sama nejakou dodam...

lodgermaniacka
7. nov 2011

@lajla a chceš dvojičkovy kočík, alebo pre jedno dieťa?

lajla
7. nov 2011

@lodgermaniacka ja mam prave jeste buzze, speedyho a eurocar liru, ale vsechno to jsou tezsi kocarky....a rada s malou budu jezdit v jednom kocarku a ne ji pokazde prendavat z jednoho do druheho..takze myslis ze xlr je pro me lepsi? je sice kapku tezsi..ale to by xt asi taky bylo s vlozkou i nanoznikem..no nejsem si jista jestli tech 7.5kg uvadeji se vsim vsudy nebo jen konstrukce..asi si zavolam do obchodu🙂
libi se mi u xlr tyto barvicky...
http://www.babypark.cz/kocarek-maclaren-techno-...
http://www.babypark.cz/kocarek-maclaren-techno-...
jenze si rikam...co kdyz treti ditko bude prece jen chlapecek, co potom?🙂

lajla
7. nov 2011

@lodgermaniacka pro jedno dite...dokud neporodim...at muzu moji malou 12kg nechodici tahat v kocarku, schod po schodu ze tretiho patra..a potom az pro dve deti...

lodgermaniacka
7. nov 2011

@lajla ja som za XT, mne sa aj viac pači ako xlr, ved nanožnik si môžeš dať aj ušiť, nie?

lajla
7. nov 2011

@lodgermaniacka jj taky si to rikam...a po pravde nevim zda bych ho i pouzila..prootze fusak mam nepromokavy a teploucky a kdyz prece jen prsi tak dam plastenku, uvazuju i o tom ze znovu koupit lodgera...jakou mas barvicku? mas cerneho xt pro holcicku nebo chlapecka? ted mam na vyber z cerne barvy xt na ondalkovi nebo sede barvy na babyparku🙂

lajla
7. nov 2011

a prosim kdyz mas loger fusak, jde ti to v pohode slozit i s kocarkem?

lodgermaniacka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lodgermaniacka
7. nov 2011

@lajla ja tam fusak nemam ale @ellysa pisala že ho s lodgerom vie zložiť
😉

lajla
7. nov 2011

@lodgermaniacka moc moc dekuji..ted se jeste rozhodnout zda cernou neco sedou barvu...

ellysa
7. nov 2011

@lajla ja mám ten lososový bittersweet a je naozaj nádherný a s lodgerom zložím úplne v pohode, tak ako aj bez neho 😉

a ja osobne si myslím, že lodger stačí, ak nie si nútená aj v najhoršom počasí chodiť von, lebo keď bude fujaviaca von isto nepôjdem

lajla
7. nov 2011

@ellysa jj ten se mi taky moc libi..ale rikam, ze kdyz dalsi mimco bude chlapecek..jj tak dopredu premyslim🙂 ze pro chlapecka to asi nebude ta nej barvicka...
ze ta cerna asi bude nejlepsi...hodi se k tomu vsechno malo se spini a jde se vsim kombinovat...

lajla
7. nov 2011

@lajla holky madlo nemusim coz? volala jsem na ondalek, seda a cerna je skladem, kdyz objedam do 12 cca 13h tak zitra bude u me🙂

ellysa
7. nov 2011

@lajla no čierna sa tiež dosť špiní, ale je kombinovateľný, ja som z toho môjho nadšená, farba je krásna, inak potom čierny, šedí sa mi až tak nepáči 🙂

lajla
7. nov 2011

@ellysa ja jsem se o par stranek dozadu divala na ten tvuj kocarek je opravdu moc krasny...ale myslim, si ze eventuelne kdyby byl chlapecek..tak jestli by to nevypadalo blbe...i ten kozes fusacek je krasny...

maartinkaa
7. nov 2011

@lodgermaniacka no tou podlozkou si ma zabila 😀 odkial ju mas????

lodgermaniacka
7. nov 2011

nie je od nas, mam ju cez jednu znamu 😉
@maartinkaa

maartinkaa
7. nov 2011

@lodgermaniacka tak si to nenechavaj len pre seba 😀 😀 😀 😀

lajla
7. nov 2011

tak mam holky objednano..

@ellysa vzala jsem si maclaren xt tu tvou barvicku bittersweet, je fakt krasna..a na babyparku me to vyslo jeste o 400kc levneji nez cerna na ondalkovi..
zatim tedy bez fusaku a madla..uvidim zda budu potrebovat..kdyz tak nakoupim..slevy jsou do pol listopadu nebo do konce...
jinak holky pokud nemate maminku a chtely byste neco koupit..poslu Vam heslo na slevu...

lajla
7. nov 2011

volala jsem tam a pry by mel dojit cca ve stredu ppl zitra posilaji..tak se tesim🙂