Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

lajla
14. nov 2011

@adelkav jj ten sedy bude nej, ..ja proste neco objednam a uvidim🙂 sedy fusak a k tomu vezmu ruzovou nebo cervenou vlozku navic...jedna je v cene....budu mit aspon pro holky neco tepleho do sedacek...
podivat asi ne..ony se tu nikde neprodavaji☹ ale fotky vetsinou odpovidaji...

@lucikan tak to moc graguluju.-) ty mas ten coffee fusak ze? s koziskem..prosim jak je velky? mohla bys mi ho pomerit? a kam az saha? zabali se do toho hezky decko? kolem hlavicky asi vubec ze? je ale moc krasny...

adelkav
14. nov 2011

@lajla Holky se budou mít🙂 Mě právě překvapilo, že maclareny prodávají v Praze v XXXL nábytku a mají je o fous levnější než v babyparku🙂

lucikan
14. nov 2011

@lajla ano, farba sa vola ze coffee od vyrobcu, ale je to obycajna hneda, ako som zistila na zivo 🙂 Co je inak v pohode a velmi sa mi paci, len ked som to objednavala, dumala som, co za odtien to asi bude...
Premerala som ho a od spodku od noziciek po sedaciu cast (tam kde ma babu konci ritusa ked sedi) ma 44 cm, a potom od tej sedacej casti po uplny vrsok 53 cm.
Fusak som tam napasovala az ked drobec spal, tak neviem ako tam bude sediet, tak zajtra poskusam a hodim aj foto, aby si to videla. Ja mam ale krpca, tak jemu to asi aj bude po bradu 😅 , uvidim zajtra.

lajla
14. nov 2011

@lucikan moc dekuji..ja si tedy pockam do zitrka...mala ma 14mesicu, 82cm a skoro 12kg🙂 ona ty fusaky vetsinou pod bradicku ma ale jakmile si lehne, tak to sklouzne a ma to nekde na hrudnicku...prave proto se mi zda lodger nej..ale pockam si do zitrka a budu se tesit...

lajla
14. nov 2011

@adelkav no jeste si pockam na foto toho maclarenu🙂

bambulka0406
15. nov 2011

baby, XT je objednane, som riadne zvedava... dufam , ze nesklame 🙂

mici111
15. nov 2011

@bambulka0406 odkial si objednavala? 🙂

bambulka0406
15. nov 2011

z oficialnej stranky a napisala som, aby mi to poslali kurierom a ak sa da este dnes, uvidime 😉

lajla
15. nov 2011

@bambulka0406 a na kolik te vysel???? ja uvazuju jeste na xlr...

bambulka0406
15. nov 2011

@lajla 280eur, na MMB som nasla aj o nieco lacnejsi, ale potrebujem to co najskor, tak som objednala z ofic. stranky. a nechcela som tolko platit prevodom na ucet, chcela som dobierku. inak ńa slovenskom MMB je xlr za dobru cenu, skus pozriet

bambola
15. nov 2011

@bambulka0406 baby sa tu dost stazovali na tu oficialnu stranku co sa rychlosti posielania tyka tak som zvedava ci sa panko poucil 🙄

mici111
15. nov 2011

@bambulka0406 ak si objednavala zo slovenskej stranky maclaren.sk, tak baby tu spominali, ze aj ked vyslovene ziadali aby to zaslali co najrychlejsie, aj tak na to cakali dlho..tak si tam radsej zavolaj, lebo co som citala, fakt nie je na nich spolahnutie.. 😕

poppy1
15. nov 2011

ahojte baby. prosim vas mate niektore skusenost s objednanim Maclarenu zo stranky: http://www.pramworld.co.uk/index.html?action=se...

kamoska mi ju odporucila a mna zaujima, kolko sa plati, ak si objednam 1 kocik postovne na SVK? A kedy cca kocik od objednania pride? dakujeeeem! 🙂

mirka285
15. nov 2011

@poppy1 moja sestra si z tej stranky objednavala,ale dala si to poslat na adresu v UK ku kamosovi a ten jej ho potom doviezol na SK...Ja viem,ze ti tym asi moc nepomozem,ale stranka je spolahliva mala ho tam behom dvoch dni...

lajla
15. nov 2011

@bambulka0406 hm tak to je docela dost...tak hlavne aby ti dosel v poradku...a co hlavne rychle...

lajla
15. nov 2011

@poppy1 zkus si tam napsat..na tech svych strankach pisou, ze az udelas objednavku cca tak se domluvite na postovnem, tak bych zkusila napsat
ale moc se mi nelibi pamatuju ze jsem cetla ze kdyz s kocarkem neco bude, budes chtit reklamovat nebo cokoliv tak si berou 15liber jen za prostredkovani

lajla
15. nov 2011

hm tak xlr na mmb z anglie do vcerejska stal 7450 vcetne dopravy, dneska 8250☹(( docela to zdrahlo..jak to? nevite???

zuzao
15. nov 2011

baby, potrebovala by som súrne, či niekto vie presný celý názov toho Maclarenu. Ďakujem moooc 🙂
http://annonces.ebay.fr/viewad/poussette-canne-...

mici111
15. nov 2011

@zuzao to je nejaky stary typ..pozri na tie kolieska..

mirka285
15. nov 2011

@zuzao podla mna to je maclaren volo...

mici111
15. nov 2011

moze to byt aj quest, ale taky dobry 3 rocny, ak nie viac..

ellysa
15. nov 2011

@zuzao toto by mal byť quest, asi mod podľa koliesok, ale farbu ti už nikto asi presne nepovie

zuzao
15. nov 2011

ste zlaté, díky. Baba v inzeráte píše, že je málo používaný. Zajtra sa asi pôjdem naň pozrieť osobne, to bude najlepšie. Nepotrebujem ho na stálo, máme ešte jeden, len keď budeme lietať, taký príručný. Simonka už bude mať 2 roky, takže zháňam už len nejaký kočík "druhej voľby" 🙂 Ešte raz díky za tipy 🙂

almita
15. nov 2011

@zuzao To je quest sport 😉

adelkav
15. nov 2011

@lajla Že by paní podražila na základě zvýšené poptávky....Škoda, že jsi si to nerozmyslela včera☹ A není to nějaký vymazlenější typ?

lajla
15. nov 2011

@adelkav to si nemyslim, on malokdo si koupi kocarek kor golfky za 7500kc, i tak mela malo zajemcu..spise se chtela priblizit ceskym dodavatelum viz levnekocarky. eu...a to si radeji nejakou tu stovku doplatim a budu mit kocarek se zarukou odsud...a momentalne me to uz tedy fakt nelaka..za tu cenu🙂

lucikan
15. nov 2011

@poppy1 ja som teraz cerstvo od nich objednavala. Objednala som minuly tyzden v nedelu a doslo mi to vcera, takze tyzden dodacia doba. Objednavala som maclaren a fusak, postovne bolo 25 libier. Nepaci sa mi ale, ze maju taky nedokonaly platobny system na tej svojej stranke - ked objednas, nezarata ti to postovne hned, cize prve systemom urobene chargnutie kreditky bude len za ten kocik. A potom, ked ta budu chciet chargnut za to postovne, napisu ti mail, aby si im obratom este raz poslala adresu, na ktoru je karta vystavena a jej cislo 😠 😠 😠 Parada, ze?
Dost mi to vadi, ze som bola "nutena" takto zverejnit svoje udaje o kreditke, tak ale riesila som to aj s bankou a trochu ma upokojili.

adelkav
15. nov 2011

@lajla to se nedivím. Taky by mě nelákal. Ikdyž má paní moc hezký hodnocení, tak kdyby se něco stalo, nemáš nikde jistotu, že to paní bude řešit za tebe....a jak to vidíš teď? Půjdeš do něj nebo ne?

adelkav
15. nov 2011

Holky, já jsem z toho XT nadšená. Prckovi se v něm líbí, krásně v něm spinká, projedu každými dveřmi, odvezu na nich nákup a ještě s nima vyjedu do toho našeho třetího patra. Vůbec nevím, jestli se mi bude chtít vytahovat sporťák. Jen mi jde špatně polohovat zádíčka, když je tam ten fusak, myslíte, že s tím Lodger fusakem je to lepší?

lajla
15. nov 2011

@lucikan jj to je docela neprijemne, ale urcite v pohode..uz se mi to taky parkrat stalo, konkretne myslim na amazonu...

@adelkav ted to zrovna vidim nijak..aspon usetrim🙂 fusak koupim novy, nemusim pouzivany a pak mi zbyde vice penizku na vanoce, a asi je to i dobre..kdo vi, zda by mi tu kocarek jen tak nelezel..ja jsem s tim xt spokojena...