Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

ciernavila
13. jan 2012

@veve39 mne sa strasne pacila podlozka yellow monkey na strankach pinke cz ale na koniku maju tie podlozky zle referencie ze po vyprati sa zmeni tvar, tak to nejdem riskovat.

veve39
13. jan 2012

@ciernavila vdaka za tipy, popozeram

ciernavila
13. jan 2012

@veve39 teda ta opice - druhy kontakt je tam na meno Hedvika Matiášková ale mail mi posielala z mailu Sarka. to je jedno ci su to dve osoby alebo jedna, to neviem ale tovar je jeden a ten isty, vyzea to pekne vraj sa to upevnuje suchym zipsom na kocik a vraj to dobre drzi aj na Maclaren. Akurat neviem ci sila na XLR alebo na ktory druh Maclarenu. Ale ako pozeram sije aj krasne ciapky a zimne komplety, takze toho by som sa nebala. /Cena této podložky 400 kč,vzhledem k drahé látce.Potahy na pásy na suché zipy,cena 100 kč,potah na madlo 100 kč/ Takze si mozes objednat celu supravu. Ja si asi potah na madlo nedam kedze ho kupovat zrejme nebudem, asi mi staci len podlozka.

veve39
13. jan 2012

@ciernavila idem studovat 🙂 vdaka...
najradsej by som original, len sa mi zatial nepacia.....

adelkav
13. jan 2012

@ciernavila a nemáš možnost ho koupit někde v zahraničí? Dívala jsem se, že na mothercare třeba teď je ve slevě... http://www.mothercare.com/Maclaren-Techno-XT-St...

adelkav
13. jan 2012

@ciernavila podložku od pinkie máme do sporťáku a opravdu po vyprání na 30 změnila tvar. Do xt máme orígo podložku a vůbec se to nedá srovnat, je úžasná.

ciernavila
13. jan 2012

@adelkav a v mother care niekto z vas kupoval? Ja sa bojim , takto zo zahranicia? Nebude problem niekde na colnici? Niekde som citala ze byva. A ako to je potom ked sa nieco pokazi alebo zo zarukou aby to nebolo na dlhe lakte keby bolo treba servis.

adelkav
13. jan 2012

@ciernavila já mám třeba příšernou zkušenost s nákupem sporťáku tady....koupilil jsme, reklamovali, reklamace neuznaná a ještě nám kočár zničili a než jsme to s prodejnou dořešili tak zkrachovala🙂)) Podle mě je maclaren držák a není tam co reklamovat🙂))) Asi bych ho nekupovala takhle přes eshop, ale spíš kdyby ho mohl přivést nějaký známý.

ciernavila
13. jan 2012

@adelkav tak manzel zatrhol zahranicne, ze ho budeme kupovat len tu v CR tak je rozhodnute 😀

adelkav
14. jan 2012

@ciernavila a už víš kde budeš objednávat a jakou barvu? Já na tenhle kočár nedám dopustit a i tomu našemu prckovi se líbí víc než sporťák, jestli ho chceš do MHD, tak je to luxusní řešení. Já ho nosím do třetího patra a je fakt lehoučký. Mám známou, která taky jiný kočár nevytáhne. Já ho kupovala v babyparku a byla jsem moc spokojená a myslím, že i kdyby byl nějaký problém, tak s nimi nebude problém.

ciernavila
14. jan 2012

@adelkav ja ho chcem kupovat najpravdepodobne v babyparku, chystame sa do Ikei tak by sme ho omrkli nazivo. Chcem ho hlavne do vlaku ked budem s malym chodit castejsie do Prahy, a k nasim na SK. Lebo sa chystame oslavit na SK Dankove prve narodeniny , uvidime snad ho dovtedy kupime, ja by som nechcela trepat ten nas tazsi kocik niekolkohodinovu cestu s presadanim, kedze nemame auto tak budeme striedat vlak - vlak - bus atd. Ucite budem brat tu modru - Crown ci ako sa vola. Organizer kupim asi z druhej ruky a podlozku am jednu usit a jednu kupim asi aj origos, bud tu s domcekami zo je modra a z druhej strany uplne bledomodra alebo tu co je bledomodra z jednej strany a na druhej cervena s vtacikmi keby bolo do buducnosti napr. pre dievcatko. Ja potrebujem taketo lahke golfky lebo chceme druhe mimi co najskor tak to budem kombinovat - golfky+manduca lebo so surodeneckym by som nevliezla do toho nasho pidi mini vytahu. Jedine co ma mrzi je ze som nevyuzila tie kupony z maminky a ktovie ci daka akcia bude, mozno az na jesen a zimu a to je neskoro. Tak to asi budem muset kupovat za plnu cenu ☹ Pochybujem ze teraz budu niekde nejake akcie na neho.

bambola
15. jan 2012

@ciernavila organizer ti podla mna bude na nic 🙄

mirka285
15. jan 2012

@ciernavila aj dve podlozky ti budu nanic,ak si kupis tu origos,ona je hned sucha,periem ju v pracke a na rozdiel od tych sitych je stale ako nova 😉

veve39
15. jan 2012

@mirka285 mirka v com su site zle ? napr. od konvalinky, ci od p.mariny z mmb?
ja kupim najradsej original, len zatial ma vzory neoslovili...
Nevies ci Babymarket v BA ma aky-taky vyber ?

mirka285
15. jan 2012

@veve39 ja som mala aj od konvalinky,takze viem porovnat,no tie site nikdy nebudu tak dobre drzat na kociku ako tie origos...ked mas origos ani si neuvedomujes,ze mas nejaku podlozku,proste krasne splyva s kocikom a ked mas situ,tak sa to kruti,padaju pod nu omrvinky,no proste to neni ono 😝 neviem ake tam maju momentalne,maju totizto vzdy ine...

veve39
15. jan 2012

@mirka285 vdaka, tak pozriem v BM ci ma nieco neoslovi

adelkav
15. jan 2012

@ciernavila já organizér mám a je úplně super. Jak na moje pití, tak na náhradní rukavice, křupky, plínku, kosmetickou taštičku poslední záchrany ve které je lžička, bryndák, plína....

mirka285
15. jan 2012

@adelkav a nemas zatrhnute vsetky svetre z toho sucheho zipsu?ja som ho dala kvoli tomu prec,ze mi nicil oblecenie,pokazde ked som chcela nieco z neho vybrat,znicil mi ten suchy zips rukav 😖

adelkav
15. jan 2012

@adelkav zatím nic nezničil. Jde dostatečně otevřít na to aby se z něj vše vyndalo...ale je pravda, že malý nenosí svetry a tak je tam ani nedávám🙂 Ale přijde mi to daleko lepší než tahat nějaký příruční zavazadlo🙂

mirka285
15. jan 2012

@adelkav ale ja som nenicila malej svetre,ale moje...ked som tak strcila ruku a chcela som nieco z neho vytiahnut,vzdy sa mi prilepil ten suchy zips na rukav...

adelkav
15. jan 2012

@mirka285 tak s tím zatím nemám zkušenost. Mám ho teprve asi dva měsíce a když nosím bundu, tak té to nevadí🙂 Vlastně jsem ani za tu dobu na sobě neměla svetr🙂

mirka285
15. jan 2012

@adelkav no lebo ja som mala jednu jarnu bundicku ktora mala svetrove rukavy a celu ju mam znicenu ☹

gabucinka
16. jan 2012

baby idem bjednavam Maclaren XT z UK, z Mothercare dovoz na SR, v cervenej farbe SCARLET ale da sa kupit aj v ciernej farbe @ciernavila @adelkav
Viac na IP, ak mate zaujem tak ma co najskor kontaktujte

adelkav
16. jan 2012

@gabucinka Díky moc za nabídku. Manžel letí v týdnu do anglie, tak zkusím jestli mu to vyjde se mrknout a případně něco koupit. My kočár máme, takže budeme kupovat jen nějaké drobnosti🙂

ciernavila
16. jan 2012

@gabucinka dik, ale ja som z CR a radsej kvoli zaruke to budeme kupovat tu.

gabucinka
16. jan 2012

@ciernavila @adelkav jasne baby 😉

ciernavila
18. jan 2012

Tak podlozka vybrata, organizer zaplateny a kocik este nemam 😀 Chcem sa poradit. Chcela som ho vybrat v kamennom obchode len mam dilemu. Ci ho kupit v Babyparku a v cene je:
"Součástí kočárku je polštářek a polstrování bezpečnostních pásů."
Alebo to kupit v E-shope anglickegolfky kde za tu cenu to maju sice bez polstarka a polstrovania pasov ale davaju k tomu aj ten nanoznik.
Keby sa kupoval zvlast stoji 1990 na oboch tychto weboch. To polstrovanie s polstarom sa da kupit zvlast za 590 na AnneaViktorii. Tak mi prijde ta ponuka druheho shopu vyhodnejsia. Ale nie je to divne ze to tak ponukaju? Ja som si myslela ze ked je proste jeden "balik Maclaren XT" ze je to jedno a to iste vo vsetkych obchodoch. Vy co ten kocik mate tak bez coho by ste sa zaobisli najviac? Ja fusak mam, mozno by mi ten nanoznik ani nebolo treba, ale zase ked pozeram ze aku ma hodnotu a tam je v cene kocika....

mirka285
18. jan 2012

@ciernavila polstarek a polstrovani mam a v nikdy som nepouzila,ja by som urcite brala nanoznik 😉

adelkav
19. jan 2012

@ciernavila já nepoužívám tu opěrku hlavy ani nánožník nepotřebujeme. Takže asi bych kupovala tam kde je to pro tebe příjemnější.

katchi
21. jan 2012

Budu prodavat Maclaren Techno XT, kdyby mel nekdo zajem, ozvete se 🙂