Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

boska79
11. máj 2012

@katarina7777 teraz 2012 model, da sa z neho spravit taka akoby vanicka pre mensie dieta. ako je hlavicka, tak sa na vrchu toho operadla, vyhrnie potah a zacvokuje, na nozickach sa spod opierky na nozicky vytiahne sietka a sa zacvokuje hore, a je z toho taka vanicka.. fakt super to je!! je to len od narodenia do 6 mesiacov, pisu v navode. ja by som v tom male babo vozila v pohode.

zebricka23
11. máj 2012

@boska79 nehodis foto toho cup holdera z blizsia???ako si s nim spokojna????,da sa s nim v pohode zlozit kocik?

katarina7777
11. máj 2012

@boska79 diky za radu, tak ho idem kupit lebo mam trojkombinaciu Bebecar ale cestovat autom je s nim ostara, hlavne ked som uz zvyknuta na Questik... 🙂

lutsousek
11. máj 2012

Ahoj maminky, chci se zeptat, jestli jste některá nepořešila madlo na Questíka? 🙂 Nějaké univerzální, naše malá nesnese být v kočárku připnutá a z bgb je zvyklá na madlo. Nebo jestli byste mi aspoň změřila některá šířku Questíku, abych mohla hledat... Děkuji moc! 🙂

katarina7777
11. máj 2012

@boska79 este som ta chcela poprosit ci by si nemohla hodit fotku kocika s podlozkou z druhej strany (kde je ten kockovany vzor) a fotku tej akoby vanicky... lebo to neviem najst na nete... diky moc, ak nemas cas tak nevadi 😉

ellysa
11. máj 2012

@katarina7777 ja kľudne aj také 2-3 m by som vozila...

boska79
11. máj 2012

@zebricka23 v pohode sa s nim da zlozit kocik. nemam doma inu flasku,len 0,7l a este pivovu :DD to uz nas tata trenoval, ako bude chodit s kocikom. drzi tam v pohode, nevypadava. vacsiu flasu nenosim pri sebe, takze nam vyhovuje.

@katarina7777 odfotim, len musim uspat sarkanov doma a skludnit 😅

zebricka23
11. máj 2012

@boska79 diky

baby, ak by ste niektora mali na predaj sede madlo......prosim napiste mi...

boska79
11. máj 2012

@katarina7777 dufam ze to bude vidiet.. ako konci podlozka za hlavickou, tak na tej druhej fotke to je- ten kus potahu, to je vlastne tak zvysene a sa cela lozna plocha uzavrie.

a pretacat celu vlozku sa mi nechcelo, tak to mas len vyhrnute.

katarina7777
11. máj 2012

@boska79 diky moc ... idem hned objednavat 😀

katarina7777
11. máj 2012

Tak nakoniec som sa rozhodla ze zoberiem to bezove XT, len mam problem s vyberom podloziek, tak by som chcela aby ste mi trosku poradili 😀 chcem kupit dve... ale ktore? naschval som na leto vybrala take farebne, lebo v zime mam ten hnedy univerzalny fusak...

ellysa
11. máj 2012

@katarina7777 mne sa páčia tie citrónikové a najviac tá béžovo-červená

pimpulienka
11. máj 2012

Pedávam Maclaren quest sport nádherný ružovo hnedy. Aj s komplet prislušenstvom+ aj original podložka.. Je tu nejaka maminka, ktorá by mala zaujem? Je minimalne použivany (asi 2 mesiace) čiže ako nový 😉

pimpulienka
11. máj 2012
domigb
11. máj 2012

@face ano ano u ondálka..posledný kus 😎

domigb
11. máj 2012

@boska79 aj mne velmiiiiiiiiii 😉

face
11. máj 2012

@domigb já předposlední 😀

bambola
11. máj 2012

@pimpulienka namiesto kupy slnecnika si sa rozhodla pre predaj kocika? 😀
@katarina7777 kati mne sa paci ta s pomarancami a ta nad nou, co je jedna strana svetla a druha cervena oodspodku 😉

ellysa
11. máj 2012

baby prali ste už niekto poťah?

domigb
11. máj 2012

@face noo paráda 🙂

ellysa
11. máj 2012

a btw, tiež som dnes videla volo candy naživo a chcem hooooooooooooooooo, ale budem to riešiť až po sťahovaní, teraz by to niektorí členovia našej rodiny neprežili, ani ten chrbátik mi nevadí, však to by bol len auparkový 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambola
11. máj 2012

@ellysa ja uz niekolkokrat 😉

tanija133
11. máj 2012

Ten je kraaaasny, som zvedava co nan povies.....ci aj vobec udrzi chrbatik dietata.... 😉 keby bola vyysia rada ho, hned ho chcem..... 😵

domigb
11. máj 2012

Baby neviete kde kúpim slnečnú clonu na xt? alebo čo používate vy slnečník? 😉

bambola
11. máj 2012

@domigb ja pouzivam slnecnik ale teda ja mam quest 😉 naco ti je clona (slnecnik) na XT? 😕

tanija133
11. máj 2012

@domigb http://www.babymarket.sk/sk/5885/1786/maclaren-... , to je skoda ze tvoj Juicy nema tu super predlzenu strechu

lucula73
11. máj 2012

@tanija133 ahooj,presne tak isto vyzerá slnečná clona od sunshine kids a stojí polovicu 😉
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
napíš potom,ako si spokojná s xt,dobre?

tanija133
11. máj 2012

@lucula73 ja ju nechcem, lebo budem mat predlzenu strechu, ale keby som ju potrebovala, tak by som si kupila original Maclaren..... 😉 Jasne napisem....

domigb
12. máj 2012

@bambola mám XT ale juicy couture..tam tá strecha nie je taká predlžená... 😉

domigb
12. máj 2012

@tanija133 dakujem... 😉