Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

abnka
14. máj 2012

@sjuzocka tak peniaze sú moje aj z mojej karty by som ti ich poslala. Bola by som rada ak by si sa toho ujala. Ja mám maestro kartu a viem že cez tú sa to nedá. Nemá nejaké číslo na zadnej strane karty. Muž má mastercard klasik a tou to ide.

abnka
14. máj 2012

ozaj ide XT do úplného ľahu ? lebo dnes som stretla jednu maclarenáčku a mala questa a vravela že ten nejde do úplnho ľahu - a že iba jeden maclaren ide, len nevedela či XLR ale XT. Dosť mi na tom záleží lebo syn spí iba v kočíku.

tamichloe
14. máj 2012

@abnka ahoj ,prešla si na maclaren?a čo bcjm?

mirka285
14. máj 2012

@abnka ide aj xt aj xlr..

abnka
14. máj 2012

@tamichloe ahoj, nejak sme sa neskamarátili. S BJCM. Už je predaný. Kúpila som PP GT3 - to je fakt pojazdná posteľ a som s ním veľmi spokojná. Presťahovali sme sa na takú prdel sveta že jedine odpružený kočík s veľkými kolesiskami. Vyberala som medzi GT3 a Elite ale myslím že som sa rozhodla dobre, som do GTčka úplne zabuchnutá 😀 Maclaren chcem iba na dovolenky, ja veľmi rada a často - až mi to pracovná morálka dovolí - behám po Slovensku. a iba vlakmi a autobusmi, auto nemáme. Doteraz som vláčila syna v manduce na cestách, ale priznám sa , už nevládzem. Tak dúfam že zas neoplieskam peniaze za kočík ktorý pôjde za 2 mesiace z domu 😅 ale ostane aspoň rok u nás....

sjuzocka
14. máj 2012

@abnka ja myslim ze budes spokojna. Osobne mam XLR aj questa a oboje su vyborne. na pohodlicko samozrejme je lepsi XLR. Ale synator mi prave teraz zaspal v queste. je pravda ze nejde do uuplneho lahu, ale ide do skoro uplneho lahu. kazdopadne mu to staci. Pozeram ze mame podobne stare deturence. Co sa tyka penazi, myslim ze nebude problem s platbou, ale keby bol nie je problem poslat peniazky naspät k tebe a potom to budeme musiet poriesit inak.... ale toto naozaj nepredpokladam. Ale dovolim si to objednat na tvoju adresu, pretoze to by bolo pre mna prudko nevyhovujuce kebyze mi k nam pride kocik :P ked pominieme fakt, ze by ma manzel medzi dverami zachlomazdil, ani by si vysvetlit nedal, ze to nie pre nas ten kocik je :P tak ja tiez skoro vsade chodim len MHD a podobne, takze by bol problem to dopravit kedze mam uz jeden kocar na krku 🙂) a tak k tebe by potom prisli aj tie podlozky. @kafoditka @tanija133 baby tak ja vas poprosim, ak ste si to nerozmysleli, ze ci by ste mi predom na ucet mohli nejake financ prostriedky poslat, vyratajte to podla kurzu, a ja to potom hned ako to nabehne pojdem zaplatit, objednat. postovne potom rozratame, pride to k abnke a dame potom nejake stretko v bratislave kde si spravime vianoce 🙂) a dorovname pripadne financ nezrovnalosti... napiste mi IP ci suhlasite, abnka aj tvoju adresu ;) a nejak to doklepneme.

sjuzocka
14. máj 2012

Jaj este som vam chcela ukazat, aky teren maclaren zvladol. Robim poriadky vo fotkach, tak som nadabila na tieto, a ze sa s vami podelim.

tamichloe
14. máj 2012

@abnka jas om bcjm vymenila za elite a tiež som nesmierne spokojnáá..kupovala si novy GT3,je to tiež taky terňak ako moj..ja tiež chcem niečo do auta..no moj mm nechce už ani počuť...ja snivam o nune.....kolko vychadza maclaren zo zahraničia...tiež sa mi pači,no mala som podobne golfky ,sice obyčajske no to hrkotanie koliesok......maclaren je podla mna dosť drahy....

tamichloe
14. máj 2012

@abnka pozeram ten čo predavaš je velmi podobny gt3

tanija133
14. máj 2012

@sjuzocka pisem ti IP

abnka
14. máj 2012

@tamichloe áno Cam je podobný, ale totálne neodpružený. pri každom hrbolčeku ak som chcela aby nehrkol tak som ho nadvihovala . A košík má PP oproti Camu úplne geniálny, Cam má celkom malý a zlý prístup doňho. Ale nikto mi ho nechce kúpiť ☹
Maclaren XTčko ak mám dobrý prepočet z libry na euro tak vychádza 225,31 eura bez poštovného.
Mne sa tiež páči ňuňa ale odrádzajú ma tie kolieska. Videla som na bazári predávať 2011 používaný vraj iba v lete a tie kolieska vyzerali hrozne ! Keby mi povedali že bol používaný 3 roky a veľmi aktívne tak asi tak vyzerali tie kolieska....

tamichloe
14. máj 2012

@abnka neviem ake su ceny u nas..oplati sa ti to?ked prirataš poštu nevinde to rovnako?
veru na nune maju niektore veelmi zničene kolieska...ale daju sa kupiť nove za celkom fajn peniaz...no nuny použite idu velmi draho,doložiim 30€ a mam novu...ale kedže som kupovala novy elite..nemam chuť vražať do nuny 180€.....tak nech si spokojnáááá papa

sjuzocka
16. máj 2012

@abnka ahoj, tak ako? neprisla mi od teba ziadna IP, rozmyslela si si to?

abnka
16. máj 2012

@sjuzocka ahoj , ospravedlňujem sa , už ti píšem IP 🙂 Mala som migrénu, ani pri nete som nebola 😉

abnka
16. máj 2012

@tamichloe u nás v babymarkete pýtajú 300 eur za XT.Dákych 50 eur by som mohla ušetriť, tým že ideme s viacerými babami objednávať tak sa to poštovné predsalen zníži.
Aby som neskončila predsalen pri nune ! 😀 veľmi sa mi páči ale tá praktičnosť ..... Videla som ju jednej maminke, síce len na pár sekúnd čo sme prešli okolo seba a zdala sa mi strašne malá ! Najprv som sa zadivila že prečo tlačí hračkársky kočík s ozajstným dieťaťom vnútri, potom ma osvietilo že bože veď ten kočík poznám ! To je nuna !!!

sjuzocka
16. máj 2012

no podla mna je nuna ako kocik pre dieta otrasna... ale je vyborna do vykladu na ozdobu 😅

ellysa
17. máj 2012

@abnka nuna nieeeeeee, to sa nedá porovnať s xt, ani s questom

ivanek
17. máj 2012

@abnka měla jsem Nunu, XT a Triumph (a Quest na zkoušku u známé). Nuna má výhodou spojené rukojeti, ale i tak se mi XT řídí mnohem lépe. I ten Triumph je pro mě lepší než Nuna.
Nuna je pro mě takové chrastíko pro menší děti 😉 A šíleně jí rachtají kolečka

sjuzocka
17. máj 2012

hlavne pre @abnka - ukazka, ako najviac na lezato sa da dat quest a ako v nom dieta spi...

abnka
17. máj 2012

@sjuzocka ďakujem 🙂 no, mám o čom rozmýšľať !

lucula73
17. máj 2012

@abnka ahoj,ja som včera kukala na mmb,neviem akú zháňaš farbu,ale za 260 eur majú skladom čierny xt 😉

baby tak sa k vám zajtra pridám,príde mi xlr,ale nie nový,z bazárika,sa teším a uvidím,čo naň poviem 😉

abnka
17. máj 2012

@lucula73 ahoj , dohodli sme sa s pár babami tutok z témy ,že berieme XT z pramworld.co.uk a tak vychádza XT na 230 eur, aj s dovozom. (teda ostatné baby berú len podložky do kočíka, iba ja beriem kočík... )

Len ma @sjuzocka zviklala na questa, ak ho chcem iba ako dovolenkový, že aj v takom sa dieťa vyspí.... tak teraz mám morálnu dilemu 😀 quest by vyšiel na cca 192 eur aj s poštovným...

mirka285
17. máj 2012

@abnka dilema 😀 quest je sice mensi a sikovnejsi,ale xt zase pohodlnejsi pre dieta...nas zvladol na dovolenke aj tuto dlazbu 🙂

ivanek
17. máj 2012

@abnka Quest z letošní kolekce jde úplně do lehu. Jenom ta bouda je pořád stejná - nekryje tak hezky jako u XT

lucula73
17. máj 2012

@abnka viem,špehovala som tu pár dní,či týždňov? 😀 .no ja by som pre 30 eur kočík nebrala zo zahraničia.....ale však vy viete najlepšie,čo sa vám oplatí 😉
ja by som xt ,určite bude pohodlnejší...ja budem mať xlr a chcem ho tiež na dovču...ale moj krpec je už velký,tak sa bojím,že do xt by sa nezmestil.... 😒

bambola
17. máj 2012

@sjuzocka ked vytiahnes spod chrbata kocika striesku tak este popojde kusok do lahu 😉

veve39
17. máj 2012

@abnka aj ja som dlho vahala medzi xt a quest, zobrala som xt -je pre mna trochu menej spratny do kufra auta - my sme casto na cestach, ale ta strecha, hlavne na leto a aj na dovolenku je skutocne k nezaplateniu

sjuzocka
17. máj 2012

no ja som si striesku poriesila s clonou emitex, vid predosla stranka. @abnka v predeti mali akciu za 179 quest taky modry s bledofialovou

tanija133
17. máj 2012

Ahojte baby, tak som dnes chcela XT zobrat prvy krat na spacirku a maly sa mi nan neho vykaslal zvysoka, stal na chodbe aj s Concordom, a krpec len pri tom Concorde....a ja Misko pod ideme kocarikom von, ani bohovi do Maclerenu, tak som ho zdvihla nasilu, posladila a hysteria....normalne som ho musela dat von a ist von Concordom....MOje nervy....Mne sa ten kocik tak paci a maly mi na neho kasle..dufam ze si to este rozmysli, poobede radsej Concord schovam a bude....a este do kelu, na dlzku sa mi XT nezmesti do auta, VW Polo...musim ho tam mat nasikmo a este ho tam nastelovat aby sa tam vobec zmestil....PORAZIIIIIII MA.... 😉

mirka285
17. máj 2012

@tanija133 a Tani a ty ked si nechavas Concord si si mala radsej quest kupit...ja mam xt ako jediny kocik,preto mne vyhovuje...navyse mam velke auto,takze spratnost neriesim...ale,este mas jednu moznost,zbavit sa concordu a malemu bude aj xt cko dobre 😉