Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

katarina7777
22. máj 2012

@face
@kris222 zajtra skusim pridat fotky lebo teraz zacinaju krusne hodiny 😝 Ale je naozaj krasny, dneska som ho bola uz prevetrat so starsim a hlavy sa veru otacali 🙂

face
22. máj 2012

@katarina7777 bezva, budu se těšit 🙂

beboo
23. máj 2012

ahojte, idem sa k vam poradit precitala som par stran dozadu, zatial nie celu temu - moj syn bude mat v juni 2 roky je velky uz teraz ma 15 kg a uvazujem nad Questom. vraj maju nosnost do 25 kg? lebo vsetky bezne buginy maju len do 15 kg a su hrozne tazke. Quest sa mi paci jednak dizajnovo jednak tou nosnostou a ze je lahky. mam teraz PP Si, som s nim velmi spokojna ale kedze chodime niekolkokrat denne von, pre starsieho do skolky, kocik vlacim v rukach tak na leto som chcela nieco lahsie a 'buginovitejsie' na rychle presuny, na dovolenku, do lietadla...🙂 Si sa mi zda dost mohutny na taketo akcie uz. ten zas ak bude treba potom v zime na dlhsie trasy. no a mam otazky - odporucate mi ten Quest pre takeho corgona predpokladam ze este cca rok bude urcite dost vyuzivany... povodne som pozerala po Triumphe alebo Globetrotteri ale ked som ich videla nazivo tak malemu bola opierka tak do polky chrbta navyse nevystuzena a polohovanie strasne... Quest je vacsi? Este viac sa mi sice paci XT ale to sa mi uz pre tak velke dieta zda dost, navyse je tazky rovnako ako Si.
a este otazka k pramworldu - videla som tam questy v akcii, neviete dokedy ta akcia plati? lebo chcem ist Quest okukat nazivo asi az cez vikend a potom objednat ak bude vyhovovat.

mirka285
23. máj 2012

@beboo podla mna je PPsi a quest velkostne a vahovo to iste,vymenou sicka za quest podla mna nic neziskas...

kris222
23. máj 2012

@beboo podla mna ma @mirka285 pravdu, ja som v predajni porovnavala nazivo quest a si a prisli mi rovnake vahovo.. takze z tohoto hladiska podla mna uz o moc viac neziskas.. kam pojdes pozerat tie kociky?

beboo
23. máj 2012

@mirka285
@kris222 fakt? mne sa zdal ten quest taky kompaktnejsi, akoze ked je maly striedavo v kociku a beha tak ze je taky lepsi v zmysle ze sup sup nasadnut a ide sa chapete 😀 a uvadzaju vahu questu 5,5 kg a Si ma 7,2 tusim, pripadal mi robustnejsi. no musim ist ten Quest pozriet. pojdem asi do Pre deti alebo Babymarketu. Inde neviem ze by mali, iba v tychto dvoch predajniach.

mirka285
23. máj 2012

@beboo sicko je vahovo to iste co guest,a navyse sicko ma lepsiu striesku,takze fakt tou vymenou nic neziskas...ale chod kuk na zivo...

beboo
23. máj 2012

@mirka285 mne sa teda uprimne viac paci XT kvoli tej strieske aj vyskovo nastavitelnej rukovati len asi som mala skor zacat vymyslat na ten je uz dost neskoro a je drahsi 😒 no ved nevadi, okuknem, zistim, mozno ma to prejde 🙂

kris222
23. máj 2012

@beboo ja som v babymarkete porovnavala, tam mali oba.. a teda fakt neziskas, ale odskusaj si sama 😉

beboo
23. máj 2012

@kris222 jasne, dakujem, vies mne je jasne ze len vymyslam lebo maclareny sa mi vzdy pacili ale boli na moj vkus dost drahe a teraz ked som sem zabludila a videla ze je na ne akcia v tom pramworlde tak mi oci zablikali 🙂 tak pojdem okukat a bud zvitazi rozum alebo si urobim radost a hotovo 😀

lucula73
23. máj 2012

@beboo ahoj,ja som si urobila tiež radosť a to mám staršieho velikána...som si povedala že moj posledný kočík bude maclaren.ale ja som vzala z bazárika a rovno najvaščí...xlr 🙂 ,nech sa mi tam v pohode zmestí 😉

mirka285
23. máj 2012

@beboo ja mam xt,mala som aj sicko,podla mna su oba kociky super ale teda xt je moja srdcovka,mne sa dizajnovo najprv vobec nepacili maclareny ale co sa tyka vyuzitelnosti naozaj mi sadol,ja mu ozaj nemam co vytknut...

beboo
23. máj 2012

@lucula73 ahoj no ved presne mas pravdu-preco si neurobit radost? hlavne ked viem ze aj u mna to bude posledny kocik 🙂 a myslim ze sa vyuzije aj dlhsie ako rok lebo napr. moj starsi syn zvladal sice pekne chodit vsade sam bez kocika uz od 1,5 roka ale aj dnes ked ma 4,5 a viem ze bude vela chodenia a chcem si trebars v pohode nakupit a popozerat (napr. parndorf, mariahilfer a pod.) tak sa tam posadi a nemrnci mi po druhej navsteve obchodu ze ho bolia nohy. 🙂

lucula73
23. máj 2012

@beboo no ja s tým rátam tiež,že ho využijem aj o rok na dovolenku....dcéru sme na dovči vozili ešte aj 4 ročnú.... 🙂 😉

beboo
23. máj 2012

@mirka285 tak to ich mozes naozaj objektivne porovnat - fakt je maclaren lepsi na cestach v terene? lepsie ovladatelny? menej hrkavy? lebo vsetci chvalia toto a ak je to ozaj tak, tak si ho kupim. Sicko mam velmi rada a urcite si ho necham podla mna ma velmi vela vyhod ale napr. pri vychadzani na obrubnik som si uvedomila ako tazko sa mi ovlada kedze ten moj krpec je uz taky velky a tazky... proste na leto nieco take rezkejsie a lahsie ovladatelne som chcela.

mirka285
23. máj 2012

@beboo tym ze ma 8 kolies mam pocit,ze zvladne aj ovela horsi teren ako sicko...xt cko ma tu predlzenu striesku,fakt sa mi osvecila hlavne na dovolenke,mala pekne spala,nikto na nu necumel a my sme sa mohli trajdat po promenade...navyse je natolko komforne,ze teraz ked ma dva roky stale sa v nom v pohode vyspi....

beboo
23. máj 2012

@mirka285 no vyzera to tak ze si tu radost asi urobim 🙂

mirka285
23. máj 2012

@beboo ako pozitivum ber,ze aj pouzite predas za dobru cenu 😉

lucula73
23. máj 2012

@beboo ja by som vzala xt....už len kvoli tej streche...my máme kočík ani nie 4 dni a krpec zakaždým len tú strechu pýta dolu.....a ide ma poraziť,ani slnko mu nesvietilo a strecha dole 😠 😀 ,ale vidí pekne pred seba,som sa bálaa,že nič neuvidí,ale komentuje všetky autá okolo 🙂

beboo
24. máj 2012

@lucula73 to je pravda strecha je na nezaplatenie aj na Sicku ju vela vyuzivam. no asi do vikendu nevydrzim a pojdem okukavat uz dnes ak sa podari 🙂

ivanek
24. máj 2012

Hezký den 🙂 Prosím, máte někdo letošní kolekci Triumphu? Nevíte, jestli je u něho "zvětšovací" bouda? U popisů píše "extra coverage", ale nevím, co si mám představit. U Questu ji mají (viz třeba tady http://www.ebay.co.uk/itm/221021848699?ssPageNa...)
Děkuji.

bambola
24. máj 2012

@ivanek ten je perfektny 😵

mia___
24. máj 2012

Vlastnite niektora prepravnu tasku na XT? Existuju vraj aj nejake neoriginalne, tak ci dobre pasuju a ochrania kocar v lietadle. Zacinam mat fobiu, ze mi ho pri preprave ponicia

almita
24. máj 2012

@ivanek tak to je riadna supa...Tomu sa uz hovori "pan kocik" 😎

abnka
24. máj 2012

@ivanek ten je krásny ! majú to aj iné questy 2012 ? písala som do predeti.sk nemajú questa na sklade, čakajú ho 😒 aj tak oni majú predajňu kdesi v prievidzi, takže ho naživo neuvidím, kým neprijde 😖

kris222
24. máj 2012

@abnka a v babymarkete v ba si nebola?

abnka
24. máj 2012

@kris222 nie nebola, teraz mi napadlo že aj tam majú questa, ale šialene drahého. Dúfam že ho budú mať aspoň na predajni, mám to hodne od ruky.....

ivanek
24. máj 2012

@abnka to právě nevím ;) Vím o Questech, že mají polohování do lehu, ale jestli mají všechny Questy 2012 (a třeba i Triumph) takovou boudu, nevím 😒

@almita taky se mi moc líbí, možná bych ještě i investovala do kolekce 2012 😉

abnka
24. máj 2012

Ja som hlavne veľmi zvedavá na veľkosť questa v pomere k môjmu synovi. Suseda má quest mod - darovaný takže ani čert nevie čo je to za ročník , a je strašne maličkýýýýýý pre jej dievčatko akurát , ale pre môjho slona ?

lucula73
24. máj 2012

@abnka a koľko ti meria drobec,vieš?