Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

jessicax
13. jún 2012

@abnka akurat pozeram, ze mame rovnako starych drobcov 😉

simmi80
13. jún 2012

@jessicax Soni, no ty si zlata 🙂 to je asi sen ze ty kocikova maniacka a bez kocika momentalne 🙂 Tak dobre vyber. Inak kamoska ma XT-cko a je spokojna velmi.

tanija133
13. jún 2012

@jessicax tak, tak s tym madlom vyskusaj......No som celkom spokojna...maly neprostestuje....priestor akurat....Len sa mi tak tazsie tlaci, mam prvy krat golfky...tak neviem..ci je to tym....Ale prejde fakt hocijaky teren, nezapadne v kazdej jame ako Bee...na to je super XT...Ale stale mam aj tak Fusion koli priestoru, a na zimu, do terenu a tak, mam aj Bee, lebo sa mi zmesti do auta..Xt sa mi zmesti iba nasikmo...Takze mam 3 kociky, a stale neviem ktory mam predat....ani jedneho sa neviem vzdat..ale jeden by som mala predat fakt...ANo , to polohovanie ma na chrbatiku a ma iny desing koliecok, nema tam ten kruzok, ale trojuholnik....

abnka
13. jún 2012

@jessicax ok 🙂 ale ak budete potrebovať tak vieš komu napísať 😉 ja som tiež taký kočíkový maniak najradšej by som už mala MAC doma 😀 zaujímavé je že vždy keď sa mi zapáči nejaký kočík tak si nájdem sto dôvodov prečo si ho nutne MUSÍM kúpiť 😀

jessicax
13. jún 2012

@tanija133 a nevies ci aj quest ma odpruzene koliska ako xt? lebo teren tu nemame ktovieaky, sama jama tak neviem ci by ozaj nebolo xt lepsie. Inak v predeti mali taky modry tusim ako mala lodgermaniacka a nazivo sa mi pacil, taka fajn modra, ani velmi tmavy ami svetly, taky akurat. Ale cierny sa asi lepsie kombinuje. No mam dilemu, zasa sa v noci nevyspim 😀

jessicax
13. jún 2012

@tanija133 tak predaj xtcko a kludne aj mne 😀 Alebo plusko. Concord by som asi nechala, predsa len je z tych troch asi nejpohodlnejsi a najpriestrannejsi

jessicax
13. jún 2012

@abnka ty si ako ja ale uz som si povedala, ze koncim, musim si najst inu uchylku 😀

abnka
13. jún 2012

@jessicax ja som videla na youtube video questa 2012 a tlačili tam naňho zvrchu ako že ukazovali odpruženie kolies a malo. Tak si myslím že má.
Ale tlačila som kamoškin quest z roku pána a v pohode pružil aj ten na takých asfaltových puklinách v chodníkoch.... žiadne hrkanie a drncanie....

abnka
13. jún 2012

@jessicax no ja už asi fakt končím s kočíkmi , lebo drobec sa samostatne púšťa po uliciach bratislavy 😀 len ešte nerozumie tak si ide kade chce.....

jessicax
13. jún 2012

@abnka ja mam doma to iste, maly vsade sam a vzdy opacnym smerom ako ja. Kym prejdeme na koniec ulice tak prejde pol hodinka, vsetky spaky a kamene po zemi musi popozerat 😀

abnka
13. jún 2012

@jessicax my to máme desať minút chodníčkom k autobusu. S ním ? Hodinu dvadsať a pri zastávke je taký umrnčaný že naspäť sa nesie ako milosťpán 😀

kikinko
14. jún 2012

@jessicax @abnka Kočky ja som si tiež chcela objednať denim z babymarketu a napísali mi,že dodacia doba je 6 až 8 týždňov 😒 .Z anglicka vám príde za týždeň ak ho majú in stock...

jessicax
14. jún 2012

@kikinko coo 6-8 tyzdnov? Tak to si ho ozaj mozu nechat. Objednala by si mi ho prosim z toho anglicka? Ja totizto neviem z tychto stranok objednavat a nemam ani speci kreditku len klasicku visu. Poslala by som ti teraz hned peniaze, pozeram ten pramworld, maju ho in stock a este nanho maju 10 perc zlavu takze vychadza 180 libier. Ty si tiez za tolko kupovala?

jessicax
14. jún 2012

@abnka ty ho neobjednas z toho anglicka?

abnka
14. jún 2012

@jessicax nemám momentálne peniaze. Možno o dva tri týždne.

Z toho anglicka by mi to tiež musel niekto objednať, mám tiež len klasickú kartu.....

tanija133
14. jún 2012

@jessicax mi hovor, ja som nad farbou meditovala asi 3 mesiace.....Najprv tyrkysovy, potom ze je moc kriklavy, potom modry, ale nazivo sa mi az tak nepacil,ale nehovorim ,nie je zly...len trochu nuda, bezovy by sa spinil a nakoniec som kupila klasiku cierny...je pravda ze sa naj kombinuje s podlozkami...ten Quest neviem odpuzenie ale asi ano, ako pisali baby... 😉

ustrachana
15. jún 2012

baby, ak by ste mala niektora zaujem o xt tak mam v ciernej kupeny minuly tyzden v babymarkete, mam k nemu aj madlo aj organizer - vsetko rovnaka znacka
ja neviem, mne ten kocik nevyhovuje

lindt
15. jún 2012

@jessicax @abnka a z ktorej stranky to objednavate, baby?

@ustrachana a ak sa mozem spytat,co ti na nom nevyhovuje?

abnka
15. jún 2012

@ustrachana naozaj, čo ti na ňom nevyhovuje? Funkčne je v poriadku, hej ? Koľko ťa vyšiel, a koľko si predstavuješ ?

@lindt www.pramworld.com je tá anglická stránka, ale ešte som z nej nič neobjednala, nemám takú platobnú kartu, iba obyčajnú visu.....

lindt
15. jún 2012

@abnka dakujem. Ja objednavat teraz nejdem,ale viem,ze raz urcite kupime maclaren golfac... momentalne zhanam dobry sportak...

ustrachana
15. jún 2012

@lindt
@abnka neviem nevyhovuje mi proste mi nesadol ,ano je ok co sa funkcnosti tyka, ved ma tyzden 🙂

abnka
15. jún 2012

@lindt ja predávam úplne novučičké dvojmesačné PP GT3 , my už len na ten golfáč a možno aj ten zachvíľu predám že už sme bez kočíka..... veľmi sa teraz osamostatnil.... kočík je ee.

mirka285
16. jún 2012

@abnka to je len take obdobie,moja mala v tom veku tiez nechcela kocik,drzalo ju to asi 4 mesiace a potom ked sme niekam isli a zobrala som kocik,rada si do neho sadla...

tamichloe
16. jún 2012

@ustrachana a za kolko ho predaš??

tamichloe
16. jún 2012

@abnka už som z tych kočikov na ...chcem golfač...skoro som kupila multiway no že je nizky....mysliš že fakt bude stačit quest??našim drobcom??

abnka
16. jún 2012

@tamichloe uvidíme, až nebude stačiť, pôjde quest z domu 😀 a to už si všetci budú ťukať po čele 😀 Je to zaujímavé že ja si každú chvíľu kvôli meniacej sa životnej situácii kupujem nový kočík..... už menej sa mi páči, ako často sa tá životná situácia mení ☹ Ale dnes som videla pani s XT a zase som na vážkach..... no moja pevná požiadavka znie že ho budem musieť sama vedieť vyložiť, naložiť..... či už mhd , sad alebo vlaky....

ustrachana
16. jún 2012

@tamichloe poslem Ti IP

tamichloe
17. jún 2012

Babenky,aku sirku sedenia a dlzku opierky ma Quest a vysoko rucky?nechodi sa Vam s nim zle,ked ma take male kolecka?

bambola
17. jún 2012

@tamichloe 🙂
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/bambola/albu...

a nerozumiem preco by sa mi malo chodit zle s malymi kolieckami, ale teda... nie , nechodi. mam ho ako jediny kocik uz od minuleho leta 😉 (mala bude mat o mesiac 2 roky)

straw
17. jún 2012

@jessicax prave som objednala Quest denim 2012 z anglicka...cena aj s dopravou cca 195€...maju akciu kvoli futbalu 🙂