Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

hajanka
5. feb 2013

@mycats silver objednany 😀 bude foto

mycats
5. feb 2013

@hajanka tak to som veeeelmi zvedava 😀 😀 😀 hod fotecky, nech mozem slinky nahanat po klavesnici.
ja som si stale nie ista koli tym kolieskam 😝 😝 😝 neviem ci by som to rozchodila 😢 😢 😢
bee milujem, krasne doplnky a keby som nebola spokojna, tak ma poraziiiiiiiiiiiiiiii 😠

hajanka
5. feb 2013

@mycats kolieska sa daju vymenit 😝 ak bude treba, dufam ze nebude, ze ta zima rychlo odpali a s nou aj tie hnusne kamienky 😀

tie ma tak stvu ze az 😖 kupila som si riadne mastne cizmy pred Vianocami a uz mam opatky kvalitne napichane tymi hnusobami 😠

foto bude urcite 😉

mycats
5. feb 2013

@hajanka no budem premyslat a rovno asi aj kolieska kupovat k tomu 😀 😀 😀
uz sa tesim na foteckyyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵
ani nehovor, fuj aj s kamienkami!!!! nemam vacsieho jedu 😠

tanija133
5. feb 2013

@hajanka a kedy bude asi? z harrods? aj ja som velmi zvedava na real foto...

nikol.l
6. feb 2013

@tanija133 no pojdem sa pozriet ako vyzeraju na zivo a rozhodnem sa 🙂
ja mam rada ruzovu len som chcela zmenu 🙂

hajanka
7. feb 2013

@girlie81 Ahoj, prosim ta, dostala si u Harrods tracing?

girlie81
7. feb 2013

@hajanka Ahoj...netuším čo je tracing 🙂 Z Harrods mi prišli len dva papiere - Consignment Note a Returns Note. Tiež neviem čo s nimi.

hajanka
7. feb 2013

@girlie81 jaaaaj sorry, preklep, malo byt tracking 🙂 cislo na sledovanie zasielky kuriera
my este len cakame na dorucenie 🙂

girlie81
7. feb 2013

@hajanka No, ja viem po anglicky len ako indián...dohovorím sa tak, aby som sa nestratila 😀
Ja som objednávala v pondelok večer, v utorok ráno strhli peniažky (to sme podľa ich pravidiel pochopili, že ho majú skladom) a vo štvrtok večer prišiel mail s linkom na sledovanie balíka 🙂 Išlo to cez DHL. V piatok ráno mi už aj volal kuriér, že za dve minútky je pod domom 🙂 Bol to fofr 😀

lenya79
7. feb 2013

ahoj holky, tak nám dneska dorazil tento modýlek, je super, jediná nevýhoda pro mě, že jsou hooodně vysoko rukojeti, to už mi vadilo i v obchodě, ale to jsem jaksi zapomněla, že mám ještě podpatky 😅 takže bez nich teda nic moc, ale snad si zvyknu 😖 Ovšem ten organizér je úplně na prd, ten budu muset vrátit, nevejde se do něj žádná flaška, ty přihrádky jsou šíleně úzké 😠
Jinak teda do konce týdne v ČR sleva v Babyparku 15% na zboží skladem, takže jsme právě využili 🙂

hajanka
7. feb 2013

@girlie81 dakujem 🙂 my sme objednali v utorok vecer a hned aj stiahli peniaze, na sklade bol teda ak sme to tiez spravne pochopili, mail prisiel len s potvrdenim objednavky este v ten vecer ako sme objednali, takze cakame este na tracking mail 🙂 som zvedava

girlie81
7. feb 2013

@hajanka Nie je zač 🙂 V tom potvrdení objednávky, myslím písali, že peniaze stiahnu až keď bude tovar skladom....tak to predpokladám, že aj vám rýchlo príde 😉 I keď teraz to už zrejme bude záležať od leteckej prepravy....a ten sneh tomu veľmi nepomáha. Tak snáď ho budete mať doma coby dup 😉

hajanka
7. feb 2013

@girlie81 dufam aj ja, velmi sme na neho zvedavi 😀
na druhy den sme pozerali na stranku uz tam nebol, len modry ostal a potom neskor vecer uz zase bol aj silver

ifkael
8. feb 2013

Polohovanie na pasik? :/

lentila.g
8. feb 2013

@ifkael ja som čakala viac od neho...ale na krase v mojich očiach mu to neubralo..."ale uz ho nemusím mat 😀 "

ifkael
8. feb 2013

@lentila.g ani ja ho tymto padom nemusim mat..necham candy.. a dokupime na jar este nieco lahsie ako elite a polohovatelne -co volo nieje. Chyba mi nieco medzi tym

tanija133
8. feb 2013

tak to som ani ja nevedela ze polohovanie je na pasik, to dobre nevymysleli....nechapem preco tam nie je potiahnute za chrbatik, od takeho cool kocika by som to ocakavala.....No zlate moje dobre XT, ale aj tak je krasny,ale Xt je praktickejsie... 😉

finda
8. feb 2013

@hajanka mne prisiel mail ze ho poslali az ked som ho mala uz doma 😅

hajanka
8. feb 2013

@finda parada 😅
kedy si obj a kedy ho priviezli?

finda
8. feb 2013

@hajanka objednala som v utorok vecer, v stredu rano stiahli peniaze a dalsiu stredu bol doma 😉

hajanka
8. feb 2013

@finda a aky si si objednala, ako si spokojna 🙂

finda
8. feb 2013

@hajanka cierny. Ja som spokojna, mala uz v nom aj spinkala. Len tie makke kolieska ☹ , na zimu su urcite neni, vsetky kamienky sa tak zatlacaju. Tak zatial chodime s beeckom. Davala som sem aj fotky, kuk par stran dozadu 😉

nikol.l
11. feb 2013

Baby , bola som pozriet mac xlt a teda som trosku sklamana.
Kocik je super , ale tym ze mam 164 cm tak mi bol na drzanie trosku vysoko a skoda ze tie rukovatie nie su nizsie 😖
Je aj dost dlhy a asi by sa mi nevosiel do auta 😖
Tak som sa tesila a teraz neviem co mam robit ...hlavne som chcela vyuzit zlavu takze ta je uz pase.
V zalohe som mala BB Bee+ , ale kedze som ho nevidela a neodskusala tak som to nechala pase.
Tusim tu mate niektora aj Bee?Ako ste spokojne?

tanija133
11. feb 2013

@nikol.l ANo, pre teba,malicku tie rucky musia byt vysoko...aj tie najnizsia poloha je pre teba vysoko....a aj zalezi ake mas auto...mne do Pola XLR by sa tiez nezmestilio, zmesti sa mi XT LTT....Ja som mala aj Bee+, tiez fajn kocik, krasny, mala som ho rok, len som uz chcela zmenu, tak preto mam Maclaren...mne viac vyhovuje MAc, uhol sedenia, a tak... Ved v Pre deti ho nemaju vystaveny? aby si si ho skusila? je fajn, ta rucka je tiez predlzovacia a ta je kratka,ta ti bud eisto sediet..prisposobis si ju podla potreby, velky kosik, otacava sedacka, menis striesky...je super tiez

tilly
11. feb 2013

@nikol.l v predeti maju vsetky maclareny a tusim aj bee+

ustrachana
11. feb 2013

@tilly bee+ nemaju,cam a donkey maju a z mac tam maju xt a xlr

tilly
11. feb 2013

@ustrachana hej? ked som bola, tak tam bol 100% quest aj donkey aj cam a tusim aj bee+

hajanka
12. feb 2013

@mycats
@finda uz ho mame doma, dnes dorazil, dodanie presne sedem dni. Prvy dojem - trochu nezyk, po Xplory sa ani necudujem 😅 chce to trosku zvyknut si, ale je skvely, krasny, sikovny 🙂 konstrukcia pevna, material velmi prijemny, vlozka makkucka, kolieska ako tu uz bolo spominane mohli byt inak riesene, su makksie, uvidime ako to bude jazdit v tomto pocasi a rocnom obdobi, prinajhorsom verim ze sa budu v pripade potreby dat kupit nahradne s logom. vsetko ostatne chvalim, iba mi trochu chyba este madlo - aj to chce zvyk 🙂 malej sa v novom kociku velmi paci.
Farba je siva 🙂 svetlo siva, nie biela, velmi pekna a elegantna, zajtra sa mi dufam podari aj nafotit.
Sorry za chyby pisem cez tablet.