Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

abnka
11. jún 2012

@mirka285 vidíš - nerada telefonujem tak som na to ani nepomyslela, že majú telefón 😀 cinknem kvôli úspore času, premôžem sa 😀

mirka285
11. jún 2012

@abnka pozerala som ich internetovu stranku a pisu tam ze extra velka strieska,tak je to fakt mozne ze tieto denimove guesty maju vsetky tie odzipsovatelne striesky,co by bolo super...

zajaciq
11. jún 2012

ahojte, my uz mame velku slecnu, teda ma 26 mesiacov, doma sme chodili vonku uz len na odrazadle. to sme zobrali aj na sluzobnu cestu do madridu a teda katastrofa chodit hore dole po kopcovitom terene s malym dietatom ci v metre. vsade same nastrahy. po tyzdni nosenia na konika 14kg sme sa rozhodli kupit kocik. tak mame nove Volo a je super 😀 napisem svoju malu skusenost, mame ho asi 12 dni. ma naozaj 4 kila, lahucky na prevazanie, sklapa sa rychlo, kym som pochopila ako, to je druha vec 😀 ...ma jednu polohu,ale myslim,ze ked malej raz odkvecla hlava, tak si v nom par minut aj pospala, cize da sa havarijne v nom aj spat. bezpecnostne pasy su fakt masivne a hlavne dieta sa samo nezapne, ja mam problem ich spravne zacvaknut. strieska je na golfac celkom velka, ale ked sa kocik sklopi,tak v tu ranu je zaspinena od prednych kolies (nedavam ju radsej dolu vobec, stale tu svieti slnko..) . Na bokoch jel latka len perforovana, cize poskytuje dobre vetranie pre dietatko v lete. kolieska su velke a zatial vobec nesustia ani nehrkotaju. Ak ideme metrom, som sama a treba zvladnut schody, kde nie su eskalatory, tak malej pomaham jednou rukou a v druhej mam len kocik, ani ho nemusim sklapat a vladzem (to je asi jeho naj funkcia). Inac do schodov v apartmane kde byvame ho uz poskladam a potom som komplet spinava od prachu z koliesok 😀 dostali sme k nemu aj take sive vrecka, ktore sme zazipsovali okolo pohyblivych casti - tam kde dieta sedi a moze to pochytat. + prsiplast ale tak samozrejme bez vyuzitia zatial, tu neprsi vobec.kocik je celkovo bezudrzbovy, zvazujem ale dat dole striesku a vyprat ju. Je to sice len dovolenkovy kociar, lebo dole do kosika clovek vela nepolozi snad ten prsiplast a nejake topanky + vodu, ale lepsie tahat kociar pred sebou ako vycerpane dieta na sebe 😅

lentila.g
11. jún 2012

Ja som sa na to pytala cez mail,a v BM majú ten novy 🙂

margen
11. jún 2012

@bambola a mozem sa spytat kde?lebo som to tam pozerala ale nejako som nenasla☹

bambola
11. jún 2012

@margen musis mi napisat co kde 😀 neviem na co si reagovala 😉

face
12. jún 2012

Ahoj holky, dnes mi přišel nový Mac XT, chci se zeptat, zda rukojeti mají mít trochu vůli, nebo mají být napevno? Mě se trochu hýbou, mají vůli tak 1cm, je to normální? 😕 Díky moc za info 🙂

mirka285
12. jún 2012

@face ano tak to ma byt.....ale to ze sa hybu pri pouzivani ani nebudes registrovat,neboj 😉

face
12. jún 2012

@mirka285 super, já jsem si to myslela 🙂 vím, že jsou maclareny jedny z nejkvalitnějších kočárů, tak by mě to překvapilo ... ale xt mám poprvé, tak jsem nevěděla. dík moc 🙂

straw
12. jún 2012

Ahojte...viete mi prosim poradit? chcem kupit Quest. Len niekde sa uvadza nosnost 25kg a niekde 15kg. Dokonca na videu priamo od Maclarenu uvádzajú do 15kg/55libier...chcem predat svoj kocik a vymenit ho za quest, ale ak bude pravda, ze je iba do 15kg je mi na nic...dakujem za odpovede...

abnka
12. jún 2012

@kikinko ahoj, mohla by si sem hodiť foto tvojho denimového questu ? chcela by som sa pozrieť na tú striešku 🙂 Ďakujem 🙂

margen
12. jún 2012

@bambola pisala si ze na queste sa daju polohovat nozicky🙂tak kde lebo ja som to nenasla...

mirka285
12. jún 2012

@straw je do 25 kil...

bambola
12. jún 2012

@margen aha 🙂 dole ako mas tu zohnutu latkuv spodnej casti kocika, tak v zhybe na kazdej strane od spodku, su take palicky, ktore sa vytahuju, potiahnes obe naraz a zohnuta cas sa vystrie 😉

bambola
12. jún 2012

@straw je do 25 🙂

straw
12. jún 2012

@mirka285
@bambola
nechapem aj ich stranku teraz pozeram a maju napisane ze: up to 15kg...viem, ze by mali byt do 25kg len ma to zaskocilo, preto ze radsej sa opytam...dakujem este raz 🙂

bambola
12. jún 2012

@straw keby si pozrela americke stranky tak je tam, ze do 25 😉

margen
12. jún 2012

@bambola dakujeeeeeeem🙂tak to by ma nenapadlo tam hladat🙂)

kikinko
12. jún 2012

@abnka tu sú fotečky 🙂 Jedna je v polohe sedu a druhá na ležanie.

kikinko
12. jún 2012

@abnka pardon,tá prvá fotka nie je v úplnom sede,teraz som si to všimla 😀

abnka
12. jún 2012

@kikinko ďakujem 🙂 je krásny, úplne si ma navnadila !!! 🙂 to ležanie je v pohode, to hádam chlapec znesie 😝 (spí len v kočíku cez deň....)

jessicax
12. jún 2012

@kikinko nadhera 😵 😵 😵

kikinko
12. jún 2012

@abnka tento ide do úplného ľahu,tak si myslím,že v pohode.aj moja malá spáva cez deň väčšinou v kočíku a dnes potiahla skoro tri hodinky 🙂
@jessicax ďakujem 😉

tanija133
12. jún 2012

@kikinko a ake mas velke dievcatko? krasny je ten denim... 😉

kikinko
12. jún 2012

@tanija133 Teraz sme mali 1 rok 🙂

jessicax
13. jún 2012

ahojte akurat som sa vratila z predeti kde som si sla porovnat xtcko a questa a ostala som prekvapena, ze rozmerovo co sa sirky a dlzky loznej plochy tyka tak su uplne rovnake. Takze teraz mam dilemu ci kupit xt alebo ten denimovy quest aj ked quest ma mensie kolieska a neviem ci by prezil sneh 🙂

mirka285
13. jún 2012

@jessicax to sa mi moc nezda,plocha na sedenie musi byt u xt vacsia ak zdvihnes opierku na nohy,ci?alebo to len posobi tym ze u guestu sa to po kratkom case tak skaredo roztaha a planta to tam 😕

jessicax
13. jún 2012

@mirka285 no merala som to narychlo lebo uz zatvarali ale bol tam rozdiel asi 1 cm 😕

mirka285
13. jún 2012

@jessicax ja veru tiez neviem keby som si mala teraz vybrat ktory vezmem.mam xt lebo som chcela tu strechu a teraz ked aj denim ma tu strechu veru neviem,neviem...mne na gueste vadilo ze sa tak dokrkva ta opierka na nohy ale tento denimovy je taky pevnejsi,takze fakt y som mala dilemu 😕 kolecka by mi asi nevadili,vsak bratislavska zima je aj tak o nicom a chodniky odhrnaju..

jessicax
13. jún 2012

@mirka285 to som si nevsimla, ze sa dokrkva opierka na nohy. Myslis, ze ten denimovy quest ma tu opierku kvalitnejsiu? Jedine co mne trocha vadi na queste su tie penove rucky, xtcko a xlr ich ma lepsie, prijemnejsie na dotyk. A myslis, ze to madlo mi bude sediet rovnako na xtcku ako aj na queste? A treba ho davat dole ked chcem zlozit kocik?