Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

sakura77
20. sep 2011

@mafina5
@marcela91
tak ja som prave namontovala madlo a ide zlozit aj s madlom,je take ohybne makke,mam sice questa ale madlo je univerzalne,takze urcite to pojde aj tebe 😉

tilly
20. sep 2011

@sakura77 kde si kupovala madlo?

marcela91
20. sep 2011

@sakura77 no supis, tomu som neverila, lebo na ziadnom golfaci to takto nefungovalo, takze je dost ohybne, aby sa "prelomilo" napoly....Potom beriem spat , ked som pisala diskutujucim, ze to nejde, treba to len skusit.... 🙂

sakura77
21. sep 2011

@marcela91 🙂 no co,tak uz vies,ale je to take madlo viac na "okrasu",lebo sa da polohovat cize ked sa onho oprie,tak sa posuva,alebo mi ho dviha hore dole a bavi sa s tym,takze take ze vylozi si nanho nohy to nie je 😀
a aj na pegeperegu sí sa sklada aj s madlom,tam je napevno tiez sa ohne

maartinkaa
21. sep 2011

caute, aj polniska ma techno xlr, ten hnedy,,,,,videla som ho v sobotnajsom novom case v programovej prilohe 😉 😉 😉 a v zadu mala preveseny taky hnedy kvietkovany ruksak, bolo to pekne 😉 😉
my sme s nasim triumphom spokojni, mali tam vacsinou len vylihuju a ked nelezia, tak sa fackuju 😀 😀 😀

maartinkaa
21. sep 2011

@sakura77 ved prave, ze to madlo je fakt len na okrasu, mne teda velmi chyba, chalani musia byt nutene priputani aj ked nechcu, lebo akonahle na nieco narazim, tak su hned dole na drzkach 😀 😀 😀 😀 , tak pokym nie je pevne, tak mi je nanic,,,,,
minule mi ich moj stary vysypal rovno v strede cesty 😀 😀 😀 😀 😀 , esteze neslo nijake auto 😅 😅

sakura77
21. sep 2011

@maartinkaa 😀 😀 tak my vsade zasadne pasy,ona si sama vsade zapina-este ze rozopnut nevie,to by mi inak zliezala kde kade 😀 moja mala vo zvyku si tam nanho nohy vykladat a tu to nejde,noo.akoze relaxacna poloha u nej 😀

tilly
21. sep 2011

objednavali ste niekedy z maclaren.sk? ja som robila vcera objednavku a nic... ani potvrdenie mi neprislo na mail...

maartinkaa
21. sep 2011

@tilly ja som odtial objednavala, a potvrdenie objednavky mi prislo hned,,,,zavolaj tam!!!

almita
21. sep 2011

no co kocky,neviete ziadna kde kupim vyhodne to madlo?nech googlim ako chcem,nic nemozem najst ☹ som pisala aj do maclaren.sk a ti mi ani neodpisali 😠 😠 😠

tilly
21. sep 2011

@almita oni to vraj maju na sklade... tak to tam maju vypisane

almita
21. sep 2011

@tilly ale maju len sede,ja potrebujem cierne 🙄 som im pisala,ze kolko by trvalo dodanie cierneho,ale nereaguju 😠

tilly
21. sep 2011
face
22. sep 2011

@tyrra ahoj, tak už máš objednáno z babycare? 🙂 Já ho včera objednala z Anglie www.pramworld.co.uk vychází tam cenově lépe, chtěla jsem i madlo, ale bohužel ho tam mají jen šedé, tak jsem ho zatím nebrala a podložky tam také nemají žádné pěkné, ale aspoň můžu ještě do budoucna tunit 😀

tilly
22. sep 2011

baby a myslite, ze maclaren.sk funguje??? 😲 lebo volala som tam a ze ucastnik je odpojeny, na objednavky nereaguju...

tyrra
22. sep 2011

@face ahoj, ja som este neobjednavala. kolko ta vyslo postovne? nevies ci posielaju aj do SR, nikde to neviem najst, vdaka.

face
22. sep 2011

@tyrra ano, posílají i do SR a poštovné si účtují 25 liber. I tak to vychází pořád lépe než na babycare 🙂

tyrra
22. sep 2011

@face dakujem pekne za info. aj ty si si zobrala ten denim?

face
22. sep 2011

@tyrra jj, sice ho mám na holčičku, ale vzala jsem taky denim, líbil se mi nejvíc 🙂 včera večer jsem objednala a už je kočárek poslaný, tak jsem zvědavá, kdy dorazí 🙂

tyrra
22. sep 2011

@face som zvedava, daj potom foto. ja som tiez rozhodnuta pre denim, mne sa tiez najviac pacil. no este neobjednavam, lebo sa neviem rozhodnut, ci zobrat aj fusak alebo nie. som rozmyslala aj nad tym vo farbe scarlet red, ale neviem ci nejde trochu do ruzova, ja ma totiz chlapca. dufam, ze mi ho nevypredaju, kym sa rozhybem.

bambola
24. sep 2011

@ellysa @loodgermaniacka baby uz mate ten cup holder na mac co mirka objednavala z CR? je dobry? dam do neho aj coffe to go? 😀 😀

mirka285
25. sep 2011

no baby tak musim vychvalit moje nove xt cko,otestovali sme ho na dovolenke a zvladol aj taky teren na aky by som si s inym kocikom ani netrufla 🙂 a uz sa mi aj celkom paci,v tej ciernej farbe je taky elegantny,najviac mi oku lahodi so zelenou podlozkou,videla som u Lodger 😉 ja som kupila tu motylikovu cervenu,lebo v babymarkete nebolo z coho vyberat,ale samozrejme mi to nedalo a uz mam objednanu z UK aj zelenu 😝 a ta preklapacia strecha,je uplne genialna,velmi sa nam osvecila 🙂

mirka285
25. sep 2011

@bambola Mati ja som s nim spokojna,zmesti sa ti tam aj kava 😉

lodgermaniacka
25. sep 2011

@bambola cup holder je fakt super 😉 dobra investicia, podla mna sa za 16 eur s poštou dosť oplatil, vleze tam aj 75ml mineralka, aj naš avent pohar s ušami, kavu som neskušala 😉
@mirka285 🙂 na jar-leto je to paradny kočík, vdaka tej strieške, v zime som neskušala, ale možno s dobrým fusakom bude tiež fajn 😉

mici111
25. sep 2011

jooooooooj baby, ako to xt chvalite do nebies..ja som furt nerozhodna, ci ho chcem, ci ho nechcem.. 😕

mirka285
25. sep 2011

baby co mate prehlad,neporadite nejaku anglicku stranku kde su xt cka za dobru cenu?alebo nechcete niektora predat?len chlapcensku farbu,dik

bambola
25. sep 2011

@mirka285 segra? 😀

tyrra
26. sep 2011

@mirka285 vyborne ceny maju na http://www.pramworld.co.uk

mirka285
26. sep 2011

@tyrra dakujem 🙂

face
27. sep 2011

@mirka285 Taky můžu určitě doporučit pramworld.co.uk. Právě mi od nich dorazil denimový maclaren 😀 4. pracovní den od objednání je kočár doma! A za supr cenu 🙂 Až budu mít chvilku, hodím fotky 🙂