Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

mia___
25. máj 2012

@ivanek Ved ho aj predavaju riadne draho, 210 libier!
Ked to precitas dalej, tak tam pise, ze MacLaren sice odmietol robit na Questy roztahovacie strechy, ale potom vraj rozhodli, ze urobia vynimku a tym bude prave limitka Quest Denim. Udajne len ten Denim ma mat tuto zazipsovavaciu strechu.

bambola
25. máj 2012

@abnka quest mod nie je rozmerovo vobec iny, iba ma inaksi ten potah, teda latku a co som citala tak je to horsi material, lebo je klzkejsi, dieta sa na nom dost poti, vobec nesaje. ale asi je to zase prakticke , ked ti na neho nieco kydne 😀 ale teda nemenila by som 😉

abnka
25. máj 2012

@lucula73 presne na milimeter to neviem ale 86 oblečenie je už malé a 92 je ešte veľké takže niekde medzi tým. A váži vyše 13 kg

abnka
25. máj 2012

@mia___ ak má mať len denim rozzipsovávaciu strechu tak ho beriem ! v pramworlde ho majú za 159 libier.....

mirka285
26. máj 2012

@abnka by som si to ale dobre zistila,lebo to bude len nejaka limitovana edicia podla mna,tak aby si nebola prekvapena ked dojde domov a strecha bude normalna...ina je fakt paradny 😵

mia___
26. máj 2012

@abnka Ten Quest denim na pramworlde je asi "obyc", nezda sa, zeby mal tu zipsovaciu strechu. Ten link od @ivanek je nejaka limitovana verzia, to je asi nieco ine.

mirka285
26. máj 2012

@mia___ podla mna tiez,to uz podla ceny je jasne,ze je obyc,preto som ju nato upozornila..

abnka
26. máj 2012

@mirka285 @mia___ asi máte pravdu baby. No nič, nechám si zájsť chuť. Aj tak teraz musím riešiť iné veci..... 😖

margen
26. máj 2012

@ivanek ahoj , nevies nahodou ake je postovne z Pramwoldu? na golfac mi napisali 25 libier. ale chcela by som len nanoznik do kocika...je to lacnejsie ci cena sa tam nelisi? dakujeeeeeeem

margen
26. máj 2012

@sjuzocka cize ak kupim maclaren v UK v pohode ho vyreklamujem aj na Slovensku v predajni Predeti???

margen
26. máj 2012

@sjuzocka a ja som myslela ze sa da dat az uplne na lezato☹ maly sa ti tam v pohode vyspi? nejaka babenku tu pisala ze ale tohtorocna kolekcia sa da sklopit az na lezato...

mirka285
26. máj 2012

baby nerieste reklamaciu,ja nepoznam nikoho kto by reklamoval maclaren a to mam naozaj vela kamosiek co ten kocik maju alebo mali...

babymarket_sk
26. máj 2012

@sjuzocka
bohužiaľ kvôli priestorom, ale v lete už budeme v Avione 😉
@margen
nie na Slovensku ho nevyreklamujete, reklamovať sa dá len u svojho predajcu
@mirka285
aj Maclaren potrebuje občas servis a niekedy sa vyskytne aj reklamácia...

abnka
26. máj 2012

@babymarket_sk dobrý deň, mám otázku, ale neberte to prosím v zlom : v inom eshope majú maclaren quest za 175 eur, vy ho ponúkate za 245 eur. V čom je tak veľký rozdiel ?
A ešte mám otázku , maclaren quest denim , vedeli by ste mi ho zohnať zo zahraničia ? Alebo máte len tie základné farby ?

babymarket_sk
26. máj 2012

@abnka
- začiatkom sezóny bola ponuka na "výbehové" farby a teda staré modely (akciu urobil výrobca), cena vyššia je pre nový model 2012, u nás sú už len nové modely...
- maclaren quest denim - máme ho v ponuke 😉

sjuzocka
26. máj 2012

@margen ja som maclaren s niecim reklamovala, mala som ho z uk, komunikovala som s predajcom a nakoniec mi oficialne z maclarenu napisali nech skusim bud babymarket alebo predeti, co su nejaki ich oficialni partneri alebo ako to povedat. najprv som volala do babymarketu a poslali ma do kambodze, potom som komunikovala s predeti (ags sport) a tam mi vysli v ustrety, hned kocik vzali a o tyzden mi ho krasne opraveny vratili. Asi je to tak trochu aj o ludoch.

abnka
26. máj 2012

@babymarket_sk super, Ďakujem už som ho našla v ponuke. Napadla mi ešte jedna otázka - limitky Yellow submarine a zodiac, neboli limitky pre rok 2011 ? Lebo máte v ponuke napísané, že sú to 2012 verzie....

lovacska
27. máj 2012

Ahojte!Dievčatá,chcela by som vás poprosiť o radu!Stále sa tu vynahvalujete tie maclareny a preto teraz uvažujem že predám moje kočíky Peg pérego GT3-ku a Pliko a kupim XLR s nánožníkom na zimu.Dcéra teraz v máji mala 2 roky,tuto zimu ešte chceme kočíkovať/aspon ja,bolo by to pre mna rýchlejšie ísť v väčšou do škôlky/.Dcérka je velká vysoká baba,nebudem zmenu banovať?Prípadne by som mohla taký velký golfáč používať aj neskôr na výlety,píšete že zmestia vám do toho aj 4 ročné deti.Jaj,a včera som videla naživo XT,tento mi zdalo byť pre nás malé.Dakujem vám všetkým za radu!!!

margen
27. máj 2012

@sjuzocka vzdy je to vo velkej miere hlavne o ludoch....maju ho teraz aj v akcii za 179€ v predajni Predeti...tak silno uvazujem🙂)len chcem sa este opytat...vsetky Questy su rovnake?lebo pri niketorych pisu ze maju 5,5kg, pri niektorych ze 6,1kg...niektore maju napisane ze sa daju polohovat a ine to tam nemaju spomenute tak teraz neviem....
http://www.pramworld.co.uk/product/13426/Maclar...
http://www.pramworld.co.uk/product/10897/Maclar...

ameanda
27. máj 2012

@lovacska
dufam, ze niekto odpovie, lebo maly bude mat tiez o par dni 2 roky a potrebujem nieco spratnejsie ako sportiak
on je tiez velky, ma do 14kg a asi 93cm... a teda neviem ako dlho by sme mclaren este vyuzili a ci sa nam donho oplati investovat
baby, radre pls 🙂 dakujem

veve39
27. máj 2012

@lovacska ja som teraz na jar prechadzala zo sportiaku teutonie na golfky - mac xt, dcerka bude mat v septembri 2r.
Teutoniu som predala, pretoze je pre mna neunosne skladovat v byte 2kociky - ina situacia by bola v rodinnom dome.
Ja sa s dcerou po BA denne presuvam autom, pre mna uz bolo otravne skladat sportiak do auta, uz moja 1,5r.dcera sa mi zdala na tento ukon velka.
Ja si myslim, ze dieta nad 2r. sa uz nebude chciet kocikovat na nejakych dlhych trasach, skor to je o nutnych presunoch.
Viem, ze v zime golfky nic moc, avsak ja vychadzam z toho, aka zima je v regione kde byvam.
Keby som mala lepsie priestorove moznosti, mozno by som si nechala sportiak len na skutocne velku nadielku snehu, ktora moze v zime aj v nasich koncinach na isty cas prist.
Moja dcerka je "standarnych rozmerov" a urcite sa mi v zime do xt-cka zmesti - jasne, ze to tam nebude o nejakom komfortnom vyspati sa, ale v kociku mi nespala ani v sportiaku od cca 1.roka

lovacska
27. máj 2012

@veve39
@ameanda Dakujem vám dievčatá,fakt neviem čo mám robiť.Moja tiež váži vyše 13kg a je 95cm vysoká.Máme aj peg perego pliko do auta,Gt3-ku na zimu ale už som chcela zmenu a ani už tolko kočíkov nechcem skladovať.... 😉

sjuzocka
27. máj 2012

co sa tyka XLR, tak urcite tam vojdu aj väcsie deti. mozno aj sestrocne :P no, moj prvorodeny bude mat v septembri 4 roky, meria nieco cez 100 (davnejsie som ho nemerala, nosi 104, 110) a vazi 16 kg. Ma tam pohodlicko.Niezeby sa nejak casto vozil, on vlastne uz vobec :P .... pouzivame kolobezku, odrazadlo.. ale teraz bol napriklad chory a ked neteplotoval, sli sme s nimi oboma von a aby sa nam nezadychal, tak bol v kociku. A tiez ako idu pekne dni, ja s nimi zvyknem byt aj cely den vonku, a to braavam aj nosic pre mensieho, hodim ho dolu do kocika a ked uz je starsi velmi unaveny z chodenia, dam ho do kocika a mladsi ide do nosica. Zatial po mne nik divne nepozeral, ze vlacim v kociku takeho "stareho" chalaniska, ale keby aj, nech si trhnu nohou... nejaky kocik urcite doma budem mat minimalne kym nebude mat mladsi 4 roky. Jo a do questa sa starsi vojde tiez, takze nudzovo to postacuje, ale ak chcete väcsie pohodlie pre uz fakt väcsie deti, tak XLR... ale je menej skladny ako quest.
S XLR sme prezili aj sneh btw... ale ved ked je zima, tak fakt ze sneh, tak beriete sanky a nevydrzite dlho vonku... a ked nie je sneh, fusaky tam krasne vojdu takze toto problem nie je. skor som sa minule zamyslala nad strieskou u maclarenov, ze vlastne sice tieni, ale ked fuka zboku, tak tvar je odokryta, strieska je pripnuta dost vysoko. ked ale preklopim striesku (u xlr) tak je to v pohode.

sjuzocka
27. máj 2012

@margen ja som kupovala quest podobnu kombinaciu ako ty, ale farebne je to scarlet (cervena) s ciernou. Velmi sa mi paci. Vyberala som na zaklade ceny, mne bolo luto zaplatit 70 eur za nejaku limitku 😅 a moc tam na predajni toho nemali... :P ale som spokojna nakoniec. Byt tebou, beriem asi tu cervenu s modrou, take namornicke 🙂 a co sa tyka toho konkretneho questa, polohovat ide - nie do uplneho, ale do trochu vyvyseneho lahu... - a lahucky je velmi. Velmi. Fotky z mojho questu su tu aj niekde par stranok dozadu...mozes si mrknut ako ide do lahu...

ivanek
27. máj 2012

Všem děkuji za poznatky ohledně Quest Denim 😉 Asi to opravdu bude jenom tady na tomto konkrétním Questu a jinde ne.

@sjuzocka prosím, mohla bych si změřit výšku rukojetí od země u XLR?

sjuzocka
27. máj 2012

@ivanek merala som odtial, kde zacina rukovät, je to 95 cm a da sa este vysunut o 5 centi na 1m. Rukoväte su dost vysoko, ja meriam 163 cm, som teda skor drobnejsia (ked pominieme sirku :D) a zvykla som si v pohode 🙂

ivanek
27. máj 2012

@sjuzocka moc děkuji. Já mám taky 163 cm (šířku raději neměřím 😉)

babymarket_sk
27. máj 2012

@margen
Model 2012 má vylepšené polohovanie chrbtovej opierky aj podpera nožičiek je nová.

margen
28. máj 2012

@babymarket_sk aha...dakujem🙂

margen
28. máj 2012

@sjuzocka ano tie foto som videla...spavame zatial v kociku ale to len obcas🙂)cez den spime iba ked sa pomýlime🙂)