Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

ella_joy
11. feb 2012

@ciernavila wowto je aka supa...

marcela91
11. feb 2012

tu su nejake vypredaje, ak niekomu pomozem, len neviem, kolko je postovne z UK
http://www.pramworld.co.uk/category/1139/Maclar...

tanija133
11. feb 2012

@marcela91 Super ceny, baby kolko je postovne z tej stranky pramaworld?

lucula73
11. feb 2012

@tanija133 ahoj concorďáčka 🙂 ........ideš zmeniť vozový park? 😀

lucula73
11. feb 2012

inak chcela som sa opýtať......... .kočky prosím vás,ako sa prerátavajú tie ceny na euráče?
ďakujem 🙂

tanija133
11. feb 2012

@lucula73 ahoj mici, co ty tu? Aj ty Ale toto je uz fakt posledny kocik , ktory by som chcela vyskusat, stale po nom pokukujem....ale chcela som ho az na jar....Aj ty? Aj tebe sa paci? Aj to preratavam cez kalkulacku na stranka NBS..kuk.... http://www.nbs.sk/sk/statisticke-udaje/kurzovy-... , ten co by som chcela, modry XT stoji 164 libier a vychadza mi to na 191 E....u nas stoji 280 E.... 😉

lucula73
11. feb 2012

@tanija133 aj mne sa páči,tiež po ňom poškulujem 😀 ,však ten bjcm som predala a na jar nemáme kočík 😀 ,teda máme ,ale však vieš 😅
aj ja by som chcela xt.........a to poštovné ešte zistiť...........fúha,mám o čom dumať 😀

mirka285
11. feb 2012

@tanija133 kupou xt cka ma presla kocikova mania,pre mna naj kocik na svete 🙂

tanija133
11. feb 2012

@lucula73 mne sa BJCM nepaci...Maclaren straaaasne moc....No ,na jar treba kupit novy kocik, lahky skladny, aj na leto a Concordik predat asi... 😀 😀 😀
@mirka285 dnes sme sa boli kupat a mali tam k dispzicii kociky tie lacne golfky Haucky, tie hrkotacky, za 40 E ,ci kolko stoja, krpca som tam posadila a cucal a sedel a vozil sa....SOm nechapala....Si hovorim, ze je najvyssi cas na golfky....ale az na jar...Ale tato cena, by potesila....AJ ked sa bojim ci nevyjdu na jar nejake krajsie farby na XT...a prednejsie je pre mna aby sa mi kocik pacil....XT su krasne a kvalitne...len tie farby.... 😉 A potom si myslim tiez ze uz ziadny kocik nebudem chciet..Bee + nie je az taky dokonaly...pre nas 😉

mirka285
11. feb 2012

@tanija133 ja mam cierne xt a menim podlozky,ser na farby,radsej kup dve podlozky na vymenu 😝 ten kocik je uplne pre nas dokonaly,zvlada kazdy teren,je dostaocne velky aj na spanok vacsieho dietata,navyse ta preklapacia strieska nema chybu,fakt budes spoko...

lucula73
11. feb 2012

@tanija133 no možno ťa budem nasledovať...... 🙂
a myslíte ,že moj "drobec"............má 2 roky a už 94cm.....sa mi tam bude zmestiť? 😕 ,nebudú mu nohy šúchať o zem?

mirka285
11. feb 2012

@lucula73 do xt cka sa ti zmesti urcite...

tamichloe
11. feb 2012

@lucula73 ahooj 😵 😵 ,čo si s preorientovala? 😵 😵

tamichloe
11. feb 2012

to fakt taky super??ja som mala golfky orion,boli super ,no len po meste,u nas na dzedzine hrkotali,a to ma znervoznovalo 😀 😀 😀

tamichloe
11. feb 2012

tu mate super cenu http://hlohovec.olx.sk/maclaren-techno-xt-iid-2... či je to aktualne

face
12. feb 2012

@tanija133 do ČR je to 25liber, tak to bude asi podobné i na Slovensko 🙂

mici111
12. feb 2012

@tamichloe no ten prvy link co si dala, to je nejaky hodne stary maclaren, pozri na tie koliecka..

lucula73
12. feb 2012

@tamichloe 😀 .a ty tu čo robíš,ha??

zebricka23
12. feb 2012

aj na SK je 25 libier 🙂

tamichloe
12. feb 2012

@lucula73 raz jedna babenka spominala,že je to super kočik,tak sem občas nakuknem 😀 😀

lucula73
12. feb 2012

@tamichloe 🙂 ,však aj ja som tu už minulé leto nakúkala,nevedela som sa rozhodnúť,tak zvažujem,či a ktorý kúpim,ak vobec.... 🙂
len tento som videla vlani na dovolenke,mali ho viacerí,ale ja sa strašne bojím,že malému bude malý,bjcm je určite vačší 😉

mia___
12. feb 2012

Cau maminy,
ja som pred mesiacom kupovala golfky XT cierne v Anglicku, bol to nejaky vypredaj kolekcie 2011. Tiez som riesila dovoz sem. Nejakych znamych tam aj mam, ale koho otravovat aby mi odtrepal na postu krabicu 1m dlhu a asi 8kilo tazku. Tak som musela vyuzit sluzby takych tych preposielacich agentur, kam si to posles a oni ti to zas poslu sem. Je to teda drahe ako krava, 700KC som za to dala, ale stejne ma ten kocik vysiel necelych 5tisic (ceskych) a tu sa predavaju za 8tisic.
Tak to len moj zazitok. Ak by niekto xcel poslem link, aby som im tu nerobila reklamu.

A musim este dodat, ze som z nich nadsena. Mala bude mat rok a uz v tom prvom kociku spavat nechce, v tomto spi lepsie. Su proste fakt super.

lucula73
12. feb 2012

@mia___ však tá cena aj sedí,čo tu vyššie kočky písali...25 libiermne vyhodilo necelých 30 eur to je.... 😉 ,to može byť tých 700kc...
a neviete či by poslali aj dva kočíky za jedno poštovné?to by som asi veľa chcela,čo...........

lucula73
12. feb 2012

a tento kočík sa vám ako pozdáva?
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/flvd/lux...

inak on je to už dosť dlho,na jeseň som si aj písala s tou holkou.......ale mne sa vidí dosť drahý,možno sa mýlim.....

tamichloe
12. feb 2012

@lucula73 je pekny,dohodni sa s nou na 200€ 😀 😀

marcela91
12. feb 2012

@tanija133 toto netusim, lebo uz nepotrebujem maclaren uz mam, len kamoska zhana, tak som pozerala, nahodou tu stranku nasla, zistila by som to az keby som sa zaregistrovala a akoze objednala a to sa mi nechcelo...

zebricka23
12. feb 2012

@mia___ no ved hod link...aj my sme tu davali anglicke stranky.....ta cena postovneho je asi klasicka.....u nas to vychadza asi cca 750byvalych sk korun......

ciernavila
12. feb 2012

teda ja sa neviem dockat kedy v nom vybehneme von, zatial furt len po byte brazdime, ale je to parada, uplne som sa zalubila do neho. Ako kukam, tak kukam fakt toto modre XT sa mi paci najviac zo vsetkych /z tych XT cok, z questov len beatles a ziadne ine/, ta farba je v reale krasna, a keby som mala miesto chlapca dievcatko tak kupim tiez toto modre XT, lebo ono je s nadychom do fialova a tycky su podla mna fialove a mne to pride unisex. Fusak s oveckami snuggy buggle je na ceste tak ho tam hend nainstalujem, som hrozne na neho zvedava.

cantharis
12. feb 2012

My mame quest denim a je super! Ten xt je este lepsi, ze sa skoro do uplneho lahu da sklopit ale aj nas stary sa dal sklopit len do pololahu a malej to nevadilo. Navyse sa mi velmi pacila ta denim verzia 🙂