Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

ellysa
19. feb 2012

@mia___ ja by som ti určite odporúčala len origoš, mala som už veľa kočíkov a veľa podložiek a origo je určite naj 😎

pimpulienka
19. feb 2012

Aj ja premyšlam o podložke na jar do quest sport..Budem rada za nejake info o nich 🙂

zebricka23
19. feb 2012

@pimpulienka maju v babymarkete, ale nic moc velky vyber...
jedine ak tak objednat zo zahranicia.....kamaratka mi akurat bude objednavat...z anglicka.....ak chces napis mi IP a hodim ti link ak by si nieco chcela...

pimpulienka
19. feb 2012

Juj super napišem a mrknem 🙂

pimpulienka
19. feb 2012

Poraďte mi prosím ktoru podložku vybrať 😉

lodgermaniacka
19. feb 2012

@pimpulienka prva sa mi pači velmi a druha sadne super farebne

pimpulienka
19. feb 2012

@lodgermaniacka no veď to. akú si len vybrať..

veve39
19. feb 2012

@pimpulienka k tvojmu kociku podla mna ta hnedo-ruzova
ja si kupujem tu zeleno-ruzovu k ciernemu XT 🙂

lodgermaniacka
19. feb 2012

@pimpulienka mne by asi vadilo mať hnedo-ružovy kočík + dalšia, tretia farba podložky zelena a mala v niečom zase farebnom, už by bolo toho moc, prva je krajšia, ale ja by som kupila radšej tu druhu 😎

lodgermaniacka
19. feb 2012

@veve39 k čisto čiernemu je zelena nadherna, aj ja som to tak mala 😵 😉

mirka285
19. feb 2012

@pimpulienka jej tu prvu som ja strasne chcela,a poslali mi omylom uplne inu 😠 ale ak by som mala tvoj kocik,kupim si tu druhu,zdielam nazor s lodgermaniackou..

pimpulienka
19. feb 2012

Ďakujem za nazory, tak teda asi tú druhú 😉

pimpulienka
19. feb 2012

Keby sa mi aj ta prva tak veľmi nepáčila, bolo by to podstatne jednoduchšie.. 😝

veve39
19. feb 2012

ano, zelena je moja farba 🙂 s ciernou super....
a ked je este s ružovou - mnam 😎

zebricka23
20. feb 2012

tak aj mne uz dorazil...pripajam foto...
baby ako ste rozopli tie pasy....mordujem sa s tym ako blba...ale nejde mi to....ani tam malu nemozem posadit....kedze ju neviem zapnut......

ellysa
20. feb 2012

@zebricka23 musíš naraz stlačiť aj zvrchu aj zospodu, a silno stlačiť, ak zatlačíš do stredu obe strany sa rozopnú ak na jednu stranu, len jedna sa ti odopne, ja neviem, mne to šlo v pohode aj na queste aj na xt, chce to len prax

pimpulienka
20. feb 2012

@zebricka23 aj mne to išlo zo začiatku veľmi ťažko, ale len par krat a už to ide ako po masle odopnuť 😉

zebricka23
20. feb 2012

@ellysa diky...ja som necitala navod,tak som stlacala len vpredu🙂) ide to inak uplne v pohode...dakujem
@pimpulienka uz mi to ide......
este sa naucit to zlozit...a bude to idealne...

inak uz sme boli aj vonku a ide to uplne super .)))) mam tam fusak lodger denim...a celkom je to pekneeee

pimpulienka
20. feb 2012

@zebricka23 to sa tiež raz dva naučiš 😉 Pisala som ti poštu doobeda, tak tu druhu, ktoru som sem dala ružovo hnedu podložku. 🙂 Ďakuuujem

mia___
21. feb 2012

@zebricka23 Uz si objednavala tu podlozku z anglicka? Pisala som ti ohladne nej

petapetapeta
22. feb 2012

@llllucka Nebudes to madlo prodavat? Jakou mas barvu?

petapetapeta
22. feb 2012

@zebricka23 ahojky, pro tento kocarek si chci jet zrovna dnes. Mam sice chlapecka, ale blondak a myslim, ze ta cervena je naprosto uzasna jemu krasne sedne. Delala jsem velky pruzkum, jake golfky. Zvazovala jsem PP nebo Inglesina, ale Maclaren vyhral. Je krasny, lehce ovladatelny. Tak si rikam, jestli nam dlouho vydrzi. 🙂

lucula73
22. feb 2012

@petapetapeta a ideš kupovať XT?

petapetapeta
23. feb 2012

@lucula73 Ahojky, uz jsem si ho koupila. Vcera vecer, ale nakonec mame sedy. Je uzasny, super jizda, malej ho uz vcera vyzkousel a moc se mu v nem libilo. 🙂

tanija133
23. feb 2012

@petapetapeta a ake velke mas baby?

mia___
23. feb 2012

Babenky, nie ste tu niektora z Prahy? V Babyparku maju 20% zlavu na vsetko, tak ci tam nemaju aj daco na MacLareny

kiaora
23. feb 2012

Caute damy, najde sa niekto z BB a okolia co ma Maclaren techno XLR? Potrebujem ho len vidiet nazivo, zvazujem kupu, no v kamennych obchodoch ho nemaju a do BA chodit je daleko. Budem Vam moc vdacna, ak sa niekto ozve. Vopred dakujem!

lucula73
23. feb 2012

@petapetapeta aj mňa by zaujmalo,aké veľké máš bábo 🙂

ciernavila
23. feb 2012

@mia___ no mna vystrelo ked som sa to dozvedela ze som kupila kocik tam a hned na to dali zlavy. Ale pisu:
V případě internetových objednávek bude potvrzení objednávky bez slevy 20%. Hodnota objednávky odečtená o slevu 20% vám bude potvrzena následovně našimi zaměstnanci. Z tohoto důvodu doporučujeme v rámci této akce nevolit platbu platební kartou. Děkujeme za pochopení."
Podla mna to plati aj na maclareny. Pripadne tam staci mail poslat ale odpisu tak za dva dni najskor.