Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

henrieta76
2. máj 2011

dakujem vam tak si kupim ten xt.

henrieta76
2. máj 2011

@zajo79 mam este nunu a pp pliko za ktory chcem maclaren vymenit to pliko sa mi tazko ovlada a pisali ste tu ze maclareny sa lahko ovladaju aj jednou rukou.

nepredavate nahodou niektora xt cko? 🙂

lodgermaniacka
2. máj 2011

@henrieta76 ..xt-čka sa malo kedy objavia jazdene a ked ano, hned su preč..ale pochybujem že sa ti podari vymeniť pliko za maclaren, plika su z mojej skusenosti otrasne golface a predavaju sa o minimalne polovicu lacnejšie ako maclareny..
ja som si kupila novy a nelutujem, som maniačka na kočíky, ale tento len tak nepredam, medzi golfkami je pre mna No.1, ostane u nas kym sa budeme voziť v kočiku 🙂

henrieta76
2. máj 2011

@lodgermaniacka ja viem ze ho nevymenim nie tak som myslela.chcem pliko predat a miesto neho kupit maclaren.
ja uz novy kvoli veku malej kupovat nechcem to sa mi uz neoplati.

julianna78
2. máj 2011

@henrieta76 kludne hladaj XT,malá sa ti v pohode zmestí a hlavne ked chceš na spanie.Moja má 85cm a ked dám do lahu,spinká na rovnom,ešte jej nohy netrčia von.
My už máme na ceste červené XT,som zvedavá kedy prídu objednala som dnes z maclarenu z Pieštan a žiadala poslat kurierom tak dúfam,že zajtra ich mám doma,lebo som ostala bez kočíkov.

katarina.banska
2. máj 2011

@julianna78 no tak ta chcem upozornit, ze necakaj kocik na druhy den.... ☹
ja som objednavala pred mesiacom od nich z Piestan a kocik mi prisiel vo stvrtok. teda pondelok som objednala a prisiel vo stvrtok, aj ked som im zdoraznovala, ze ho potrebujem surne, lebo som ostala bez kociku. este som im aj v ten den, volala ci ho nezabudli poslat, lebo mi to fakt suri.... no a skoro ma vystrelo ked mi prisiel az vo stvrtok. akoze vrchol, bola som strasne napalenaaaa.
no snad, tebe pride zajtra a nie ako mne. drzim palce 🙂

julianna78
2. máj 2011

@katarina.banska ja som tam kvôli tomu aj volala a poprosila,nech pošle kurierom a poštovné uhradím ja a tiež som zdôraznila,že kočík súrne potrebujem.Uvidím nechám sa prekvapit,ale teda do štvrtku ked budem musiet čakat,tak hrôza,asi aj mna vystre.

bambola
2. máj 2011

@henrieta76 jedna pani predavala cisto novy (oranzovo zlty) na ceskom konovi, uz davnejsie ale skus 🙂
inac aj podla mna by ti uplne stacil pre dvojrocnu quest, moja mala sa v queste pekne vyspi 😉 , teda pokial chce spat lebo vacsinou neviem prestat cumakovat na okolie 🙂

katarina.banska
2. máj 2011

@julianna78 tak ti ho snad poslal a pride ti zajtra. no viem, ze ja od nich uz nic nebudem chciet, lebo toto ma dost vytocilo, strasne nervy som mala. ked som mu potom volala, kde je kocik, zapotil mi, ze ho poslal druhou triedou. akoze vrchol, zbytocne som mu zdoraznovala, ze ho potrebujem....

julianna78
3. máj 2011

@katarina.banska tak z mojej strany z maclarenom sk maximálna spokojnost,kočík mám doma za 24h 😀
Ono ide o to,že si neúčtujú poštovné a tak posielajú 2triedou.Ja som zavolala,nech pošle kurierom a poštovné som si uhradila 5euro.Ked bude do budúcna niekto chciet objednat a bude súrit treba tam zavolat a dat si poslat kurierom.

katarina.banska
3. máj 2011

@julianna78 no keby mi povedali, ze si treba kuriera zaplatit, tak si ho zaplatim aj ja, no len mne tvrdili, ze urcite pride na dalsi den...... no nevadi....
tak som rada, ze tebe dosiel. vsak je paradny? 🙂 aj ja som s nim velmi spokojna

lodgermaniacka
3. máj 2011

@julianna78 ale chyba je hlavne na ich strane, sestra si od nich objednavala a pan jej tvrdil že na druhy den ho ma, tak jej ani nenapadlo že pride na tretí, či štvrty, a na poštu, kde sa musela trepať s krabicou ku autu, ked čakala že jej zavola kurier.. maju to povedať že posielaju 2.triedou, to je každemu jasne, že nepride kočík na druhy den..ved 5 eur už nikoho pri sume cca 400 eur kolko stalo jej XLR nezabije, ani ich..

lodgermaniacka
3. máj 2011

@julianna78 a čo hovoríš na kočík? červene xt je krasne 😵

julianna78
3. máj 2011

@lodgermaniacka
@katarina.banska no ja som mu práve preto volala,lebo som tu čítala vaše skúsenosti,aby mi poslal kurierom.
Kočík som max spokojná ja som len menila sivé xt,kúpené vlani za červené,neodolala som tej farbe 😀 a je náááádherná.podla mna naj golfky a nemenila by som za nič iné.

lodgermaniacka
3. máj 2011

@julianna78 aha, to si ty pred par dnami predavala to sive xt? super cena..akurat, že vdaka inej farbe si prerobila, ale ja som taka ista 😀

bambola
3. máj 2011

@julianna78 mna by muz rozrazil keby som kupovala len kvoli farbe iny 😀 😀

julianna78
3. máj 2011

@lodgermaniacka hej hej ja som predávala a hned sa aj predal,ale ked ja som sa do tej červenej strááášne zamilovala a môj muž ma naštastie chápe 😀

henrieta76
4. máj 2011

@julianna78 aka je ta cervena v skutocnosti?

julianna78
4. máj 2011

@henrieta76 krásna je 🙂 taká skôr lososovo-červená,nie je to výrazná červená jak sú napr.ferari golfáče.

bambola
7. máj 2011

baby mazete niecim kolieska? lebo mne obcas zavrzgaju 😕 (z prachu a pod)

lucula73
8. máj 2011

ahojte

@bambola ty si mala kočík aj cez zimu?ak hej,ako sa s ním jazdí?

a viete mi v skratke vysvetliť,aký je rozdiel medzi tým xt a quest?moc ďakujem.

a ešte som chcela vedieť,akú šírku má tá sedacia časť....nemám možnosť ho vidieť naživo...

bambola
9. máj 2011

@lucula73 nemala som v zime resp. nepouzivala som ho normalne cez zimu ale stalo sa nam a isla som s nim aj po snehu a po lade a v pohode 😀 ale ako celorocny ti aj baby povedia, ze skorej asi XT.
ja co som merala kocik na podlozku tak sirka sedu v zlome je 33cm, hodim ti fotku co som posielala na podlozku z rozmery do albumu tam to snad bude vidiet 🙂
co sa XT tyka tak rozmery su tu
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

XT ide do uplneho lahu, ma vacsie kolieska a nie som si ista ale tusim sa da strecha rozzipsovat a predlzit a je celkovo vacsi (logicky 😉 )
ja som s questom spokojna 🙂 mala sa pohodlne vyspi aj tam ked chce spat, ratam s tym, ze potom ked bude viac behat ako sediet tak mi je jednoduchsie tlacit mensi kocik ako vacsi xt 😉 navyse u mna dost zohrali ulohu aj rozmery kedze mame male auto, v baraku nemame vytah a ked chodim busom alebo elinou do mesta tak tiez si vynasam a znasam vacsinou sama 😉 musis si proste premysliet ako , kde a naco ho chces pouzivat 🙂

ale napriklad ked budem (ak) mat druhe dieta tak kupim XT alebo XLR uz od zaciatku a hotovo 😎

lucula73
9. máj 2011

@bambola 🙂 .aha,moc dík za objasnenie.My máme kočík concord,ale rozmýšľam práve,či nekúpiť niečo také,čo by som mohla aj v zime poprípade použiť /malý bude mať už dva roky,tak hádam bude viac behať ako sa v zime voziť/ a tento predám,.alebo či len nejaké ľahké golfky a conocorda si nechám.Hlavný dovod je však dovolenka....aby sa nám zmestil do auta lepšie ako ten čo máme...ach jaj 😀
No budem uvažovať 🙂

bambola
9. máj 2011

@lucula73 podla mojho nazoru pre dvojrocne dieta by som kupovala uz len quest. inac kamoska ma quest a vkuse s nim lieta aj na dovolenky aj domov a strasne si pochvaluje 🙂 ale zavisi aj ake mate auto, navyse v zime moc neposedi v nom tak sa da pouzit 😉 (az teda na tie kopy snehu na okraji chodnikov 😠 ale tam ti nepomoze ani sportak 😔 )

zajo79
9. máj 2011

tiez mam quest a spokojnost. pre mensie dieta vsak urcite xt alebo xlr - novorodenca si v nich predstavit neviem... ale pre polrocne v pohode.

lodgermaniacka
9. máj 2011

@lucula73 aj ja by som už pre 2roč. kupila quest, xt je už zbytočne..

lodgermaniacka
9. máj 2011

@bambola mojej sestre tiež strašne vrzgal ked sme boli naposledy spolu s maclarenmi 😀 skus ho nastriekať vo všetkych spojoch a v pohyblivych častiach 😉

bambola
9. máj 2011

@lodgermaniacka zase take hrozne to nie je 😀 ale obcas proste vrzne 😉 dakujem , musim kupit silikonovy sprej

katarina.banska
11. máj 2011

aky je ten silikonovy sprej? a kde by som ho mohla kupit? dufam, ze pomoze...... 🙂 lebo zavse ten nas kocik vrzga 🙂 🙂

zajo79
11. máj 2011

@katarina.banska wd40 - to maju aj v tescu.