Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

manila421
4. júl 2012

@shopvick no ved neviem, tak vsak kupim bez neho a neskor dkupim ak mi bude treba.(ak ho zacnu vyrabat)

desmodka
4. júl 2012

@manila421 ano, len nam chyba to madlo :(

manila421
4. júl 2012

@desmodka no aj nam bude neskor, zatial nie ale tak Gregor je 5 mesacny, este neskace von z kocika 😵

face
4. júl 2012

@tamichloe mě sedí více quest, ale na dovolenou jsem koupila XT kvůli té střeše, ta nemá opravdu na léto chybu. Já jsem do Maclarenů blázen, momentálně mám doma tři 😀 Ještě Juicy Couture, to je něco mezi quest a xt a to mi sedí asi úplně nejvíce, jelikož má trochu větší kolečka než quest. Je to prostě něco mezi. 🙂 XT teď prodávám, protože tři mít doma fakt nemůžu 😝

briketa
4. júl 2012

@manila421 - my madlo urcite nie. moj najmensi je uz odkedy chodi nauceny, ze cupita a ked je unaveny sam si vylezie do kociara. S madlom by to nevedel. Hracku som vzdy pripinala vtipnymi stipcami od HABA, z madla by mi to len vyhadzoval

tamichloe
4. júl 2012

@face nemaš ho v inzerate....

tamichloe
4. júl 2012

@manila421 takže si ho už objednala?kedy ti pride?

tamichloe
4. júl 2012

baby ja stale rozmyšlam,či som nemala radšej to xt kupiť... 😀 😀

tamichloe
4. júl 2012

pridavam foto so slnečnou clonou emitex,vyzera to užasne,v skutočnosti ešte lepšie @sjuzocka super napad DIK,inač baby včera som objednala a dnes ani nie za 24h som ju už mala doma na kočiku..z bambini.sk

manila421
4. júl 2012

@briketa a mozem sa spytat ktory maclaren mas? si s nim spokojna?ja rozmyslam nad techno XT ale som citala ze je robustny dajme tomu oproti modelu Quest, nazivo som ich nevidela , tu ich nezozeniem v obchode, takze budem len objednavat.

briketa
4. júl 2012

@manila421 mne sa to uz po troch detoch nazbieralo 🙂
Mam Quest Sport ked cestujem lietadlom a doma pouzivam naraz Twin Techno dvojkociar a Techno XLR jednokociar. Podla toho kam idem a na ako dlho (mame deti natrenovane v kociku aj spat)
Spokojna som so vsetkymi. Kombinujem s BOBA nosicom, ked beriem len jednokocik 🙂

XT a XLR su vacsie, ano. Ale ja si to strasne pochvalujem, lebo su na pohodlny spanok ako stvorene. Alebo ja tam hodim aj sestrocneho ked je unaveny a stale si vie zdriemnut. Alebo drzi na kolenach najmladsieho a prostrednu mam na chrbte v nosici.

manila421
4. júl 2012

@tamichloe idem dnes objednat, jaaaaj tesim sa nan 😅 ste ma tu riadne namotali...

tamichloe
4. júl 2012

@manila421 ved aj mna tu namotali,a potom som behla do TN pozreť naživo,no paradičkaaa..neobanuješ...a ty ešte dllho využiješ xt, pri malinkom

tamichloe
4. júl 2012

@manila421 teraz maš akyyy?

briketa
4. júl 2012

@manila421 este chcem dodat, ze ja tie kociky pouzivam uplne "do dna". U mna to nie je modny doplnok, mne ten kociar cestuje cely svet, byva nalozeny do zblbnutia, ja nan privazujem este aj moj stativ na fotak 🙂, tie kociky vydrzia vsetko, kazdodenne skladanie, zatazovanie omnoho vacsou hmotnostou ako je v navode a stale mi sluzi bez zadrhu. Za tych 6 rokov som nikdy nic nemenila, neopravovala. Skatka tank. Su skvele!

Do XLR som uz mala aj tak. ze Neal mal Liama na kolenach a Aili sedela navrchu na strieske :D

face
4. júl 2012

@tamichloe měla jsem ho na mimibazaru, právě před chvilkou se prodal. Je úžasný, ale já na ty černé kočárky tolik nejsem, tak jsem se nedokázala vzdát puntíkatého ani juicy couture, tak holt musel do světa ...

tamichloe
4. júl 2012

@face to si rychlo predala,,,,,daj foto tvojich maclarenov....

ellysa
4. júl 2012

aj ja môžem potvrdiť, že som s xt stále spokojná a fičí ako hodinky 😉 , nechávam určite aj pre druhé, je to môj 7. kočík a nenašla som veru dôvod, aby som ho vymenila za nejaký iný

manila421
4. júl 2012
manila421
4. júl 2012

@briketa dakujem, si zlata, tak a uz aj hned idem nahodit objednavku.

tamichloe
4. júl 2012

@ellysa stale voziš malu v nom,aj ked ma dva rôčky??nemala si nahodou aj nunu....?

face
4. júl 2012

@tamichloe ok, posílám 🙂 Tak snad jsem se rozhodla dobře. Quest je v autě na nákupy a Juicy mám doma na prochajdy a xt jde do světa ...

tamichloe
4. júl 2012

@face jeej dakujem juice je krasny,aj xt ...no ten s guličkami,je pre mna moc divokýýýý 😀

ellysa
4. júl 2012

@tamichloe áno vozí sa rada, už len raz za čas a to už je veľká, všetci si myslia, že má najmenej tri roky, nie dva, je vysoká a hlavne strašne ukecaná 😀 -premúdrelá
nunu som nemala

tamichloe
4. júl 2012

@ellysa na nunu sa pytam,lebo mi je nick povedomy z diskusie......

tamichloe
4. júl 2012

dievčata,ake mieri ma origoš položka?širka a dlžka??dakujem

tanija133
5. júl 2012

@tamichloe ze si to ty, tak meriam....dlzka 62 cm a sirka...31 cm... 🙂

tamichloe
5. júl 2012

@tanija133 si zlataa dakujem

face
5. júl 2012

@tamichloe ten puntíkatý je takový hodně veselý 🙂

tamichloe
7. júl 2012

dievčata,nebudete si objednavať podložky zo zahraničia...u nas 25+5,90€ chcu poštovne,to je nehorááázna suma 😠 😠