Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

tanija133
8. júl 2012

@tamichloe ano ta s tou ruzovou je krasna, alebo aj tato by sa ti tam hodila...

tamichloe
8. júl 2012

@tanija133 aj nad tou fialovou som uvažovala,no ta ružova asi nie,či?je sice taka jemnučka,bleda

vavrenka
8. júl 2012

@tanija133 ani sa ti nedivim, inak ten xt sa mi vaic paci aj kvoli tomu stresnemu okienku, aby somna malu videla, len je uz o kilo a cosi tazsi.. ale ide aj o to, ci sa da sikovne chytit do narucia.. no, pojdem ja vyskusat pekne a uvidim 😎
@damiani a ten denim 2012 na maclaren,sk nemaju 😕

damiani
8. júl 2012

da sa objednat jedine z babymarketu alebo predeti.sk alebo priamo z anglicka

ka3na
9. júl 2012

@tanija133 ta citronova je svetova! a ides objednavat yellow submarine? alebo uz ho mas? nazivo vyzera perfektne! 🙂

inac podlozku som si ja vybrala tuto. dufam, ze v bezovom bude vyzerat dobre.

tamichloe
9. júl 2012

@ka3na
@tanija133 takže baby ja tuto...najlepšie by bolo aby sme sas čim skor dohodli ka3na poslali peniažky na učet a aby sme ich mali čim skor doma

tanija133
9. júl 2012

@tamichloe ty si vyber, mne sa pacia aj tieto jemne, no ale tebe sa musia pacit...
@vavrenka jasne chod vyskusat a uvidis, kvazi lahke su obidva, do narucia ich chytis, len Quest je mensi po zlozeni, teda kratsi....A denim ako pise damiani je dostat aj na SK....
@ka3na ano , ja mam zltu rada, a bude sa mi hodit aj do cierneho XT,a na jesen by som chcela kupit Beatles, miesto Bee plus do auta, teraz nie ,koli strieske,teraz potrebujem tu dlhu...a tak mi pojde ta citronikova podlozka aj do Beatles, videla som hotiwez nazivo a je krasny...A tu podlozku co si vybrala, mam presne tu istu v ciernom XT...je super a pojde ti uplne perfektne do bezoveho XT....
Tak podme na to.....posli nam c. u. my ostatne ti posleme peniazky a mozes to objednat....

@tamichloe ta je tiez super

ka3na
9. júl 2012

@tanija133 jej, ty mas tu istu? no pozeram album a ze mas rovnaky vkus ako ja. tiez mam vo vybere tuto pasikovanu, tu oranzovu a tu futbalovu 😀 bolo by moc trufale prosit ta o foto tej pasikovanej aj z opacnej strany? 😉

tanija133
9. júl 2012

@ka3na dam ti foto poobede...z tej druhej strany....sranda, ze sa ti paci to iste.... 🙂 tu oranzovu s futbalkovou som chcel asi pred mesiacom, oranzovu uz som vylucila, futbalkovu stale chcem, len vlastne zelenu farbu nemam rada, nic nemam ani maly zelene.....tak preto nakoniec ta zlta.... 🙂

tanija133
10. júl 2012

@ka3na foto podlozky z druhej strany mas v albume mojom...

tamichloe
10. júl 2012

ahojte baby,predavam Questika,kupeny pred týždnom,vonku bol 2x...len ak by mal niekto nahodou zaujem 😎 😎 ,tak Vam davam take male info 😵 😵 dakujem pa

tanija133
10. júl 2012

@tamichloe tak predsa? a co budes robit s podlozkou?

tamichloe
10. júl 2012

@tanija133 necham si ju na pamiatku 😀

vavrenka
10. júl 2012

@tanija133 ahojcek, tak som bola na vyprave za maclarenom, trosku ma prekvapilo, ze ten quest sa tazsie ovlada.. cim to je? moj subjektivny dojem, ci maclareny su take? inak ten denim je iba na objednavku a doba dodania 6-8 tzydnov 😝, ale co ma potesilo tohtorocne questy idu polohovat skoro uplne do lahu, pri tom denime mi to nevedeli zarucit. takze som trosku zmatena. iank konstrukci asuper, lahka a pevna a aj vnutro makke a prijemne.. len to ovladanie 😅

boska79
10. júl 2012

@tamichloe hiii,a co kupis ine?

vavrenka
10. júl 2012

@tamichloe a preco predavas? ja prave nejakeho questa zhanam z tohto rocnej kolekcie len ma zaskocilo, ze sa trochu neobratne ovlada, cakala som vacsiu lahkost

tanija133
10. júl 2012

@vavrenka mozno ine baby budu vediet, ale podla mna je to tym ,ze Quest ma mensie kolecka ako XT, ....zalezi aj na co si zvyknuta....Su to predsa golfove palice,nie spojena rucka, ale casom si zvyknes.....ja som mala tiez Fusion a Bee plus, tie sa lahucko tlacili,ale zvykla som si na XT...Ano isto je denim u nas ,na objednavku....ale z Anglicka ho mas za tyzden.....a super ze su uz do lahu tie questy, ak to potrebujes.... 😉

tamichloe
10. júl 2012

@boska79 čo ti je smiešne?? 😀 😀

tamichloe
10. júl 2012

@vavrenka praveže ovlada sa super,jednou rukou my šiel tlačiť...

lucula73
10. júl 2012

@vavrenka ahoj,ak možem ,možno stačí premazať kolieska wd sprayom,alebo nejakým iným a určite to pomože 😉

boska79
10. júl 2012

Aj nam sa quest ovladal super

vavrenka
10. júl 2012

@tamichloe tak to bol asi divny model..
@lucula73 dobry napad..

tamichloe
10. júl 2012

@vavrenka sorry mi malo byť s "i" 😀 😀

vavrenka
10. júl 2012

@tamichloe hehehehe... napisem ti IP, uz som pozerala tvoj inzerat 😉

tamichloe
10. júl 2012

@vavrenka no napííš 😎 😎

martini
11. júl 2012

čaute baby 🙂 chcela som sa tu s vami poradiť, ktoré maclaren-y sa dajú dať do úplneho ľahu?

tamichloe
11. júl 2012

@martini ahooj...xt a xlr,no vraj už aj Quest 2012

ustrachana
11. júl 2012

baby predavam xt, kupeny minuly mesiac v pre deti, s organizerom a s madlom, na cene sa mozeme dohodnut

corrin
11. júl 2012

Ahojte, kde sa da este zohnat golfovy kocik Maclaren Juicy Couture??? Uz som skusala snad vsetky slovenske stranky a nic ☹ neviete poradit, resp. aj sprostredkovat kupu?

tanija133
11. júl 2012

@corrin ten som naozaj nikde nevidela, ani na anglickych.....jedine musis striehnut na bazarikoch.... ☹