Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

katarina7777
12. feb 2012

Caute, mate niektora skusenost s twin techno, alebo ste ho aspon videli nazivo? Mame na ceste dalsieho drobca a rozmyslam nad nejakym surodeneckym kocikom... Jam mam doma quest a nemozem sa stazovat... Ozaj neviete kde sa daju na nete kupit alebo pozriet nove modely ? Dik

zebricka23
12. feb 2012

@ciernavila a nemozes hodit foto????mne sa paci cerveny......ale neviem sa rozhodnut 🙂

tanija133
12. feb 2012

@ciernavila potom sa tesime na foto s fusacikom... 😉
@zebricka23 @face dakujem za info o cene
@mirka285 asi mas pravdu s tou farbou, bud modry alebo cierny ...obidva su fajn...a presne ta strieska je nenormalna.... 😉 aj ked mne krpec nespava v kociku, mozno by mi stacil aj nejaky Quest, ale ked uz , tak poriadny a pevny kocik chcem..a to je XT... 😉

ciernavila
12. feb 2012

@zebricka23 mne sa paci z cervenych len ta tmava cervena kralovska co ma XLR, ale XLR mi uz pride velike. Zatial mam len foto bez fusaku.

ciernavila
12. feb 2012

@tanija133 strieska je uuuzasnaaaa, aj maly sa z nej hrozne moc tesi. Organizer fakt mohli vymysliet tak aby nebol dierkovany a vsetko presvitalo, ale co uz. Mam ho tam pre istotu. /Oprava - nie kralovska ale ta Persian red./

kvetinqa
12. feb 2012

Kocky, predavam nas quest sport, farba cierna/cervena. Pouzivany minimalne, jedina vada je, ze na rucke je odlupnuty kusok peny. Ak by ste vedeli o niekom, kto by mal zaujem, dajte vediet....
Vcera sme dostali XTcko, tak quest posuvame. Vdaka 🙂

mia___
12. feb 2012

@zebricka23 Posielali mi to www.nakupyvanglii.cz
A aj celkom rychlo to bolo, aspon ma nemrzelo, ze som im dala take nekrestanske prachy.

bambola
12. feb 2012

@lucula73 ona pise v inzerate dozivotna zaruka, tak pozor lebo to je len pre prveho kupujuceho platne 😉 ty ked kupujes z druhej ruky uz nemas narok na tu dozivotnu zaruku , tak skus takto argumentovat aby ti stiahla 30€ 😉 (aj ked je podla mna dozivotnu zaruku nevyuzijes)

bambola
12. feb 2012

@katarina7777 spytaj sa @briketa ona ma myslim aj dvojickovsky maclaren ale neviem ktory

lucula73
12. feb 2012

@bambola však ano,to viem,ako je to s tou zárukou.....a sú tieto kočíky nejjaké kazivé?nechce sa mi to tu všetko čítať.........

bambola
12. feb 2012

@lucula73 myslim ze je tam aj normalna dvojrocna zaruka, ktora plati bezohladu na majitela, dozivotna je na mechanicke poskodenie kocika, co by sa myslim pri beznom pouzivani prejavila do tych dvoch rokov 🙂
kazive niesu, briketa tusim spominala , ze po maclarene aj presla autom a nic mu nebolo 😉

ja len, ze ked to tam tak vyzdvihuje v tom inzerate tak by si to mohla skusit cez to, ze to pre teba platit nebude tak nech da o 30 menej 😉

tamichloe
12. feb 2012

@lucula73 važne sa daš na maclaren?nema podla teba moc male kolieska??podla mna,to čo je taky drahy,tak platiš hlavne za značku...ja som mala orion golfač,bol super,no tie kolesa po nerovnej ceste hrkotali....tieto nehrkocuu??

lucula73
12. feb 2012

@tamichloe neviem moja,zvažujem,ktorý 🙂
píšu kočky,že na tomto maclarene nehrkajú moc kolesá.ja som tiež mala golfáč,obyčajný z polska a prežili sme 🙂

briketa
13. feb 2012

@katarina7777 mam aj Quest aj Techno Twin aj Techno XLR.
S Twinom som velmi spokojna. U nas je zivot z auta do auta a ten kociar je na nezaplatenie. Chrbatiky sa polohuju az uplne dole a nanoznik sa vysuva. Striesky su velke a maju aj UV clonu. Priestor po kocikom (nakupny kosik) ma kazdy zvlast. Kolesa su velke ako u Questu sa mi zda.
Neviem ho ale rozlozit tak, ze by som malickeho mala na rukach, pretoze tie poistky su na oboch stranach.
No keby som strasne chcela, tak by sa dalo.

katarina7777
13. feb 2012

@bambola diky za tip 😉

@briketa mas dobry vozovy park 😀 Ako su siroke sedacky v Techno? Asi ako v Queste alebo este uzsie? Vozila si v nom deti hned od narodenia? Ja rozmyslam kupim twin techno a vymenim Questa za XT, lebo mam este aj trojkombinaciu od Bebecaru ale tu budem pouzivat len na spanie v zahrade alebo ked pojdem na prechadzky z domu, lebo uz som si zvykla na lahucky kocik ako je Maclaren a tiez sa kazdy den pohybujem autom.

Viete aky je rozdiel medzi modelmi 2011 a 2012? Lebo na fotkach sa mi zdali len ine koliecka 😒

briketa
13. feb 2012

@katarina7777 sedacky su uzsie (30cm), pretoze cely dvojkocik sa musi zmestit do dveri standartneho rozmeru. Cize vsade kde prejde singlovka, prejde aj tento kociar. Nemam vsak so sirkou sedadiel ziadny problem.
Kazdy si kocik ma vybrat podla toho co potrebuje a co mu vyhovuje. Mne tieto uplne vyhovuju.
Quest pouzivam iba na cestovanie do lietatiel (oni vzdy zruinuju kociare, najma ked letis castejsie)
XLR a dvojkocik striedam podla toho kam ideme a kolko sa bude chodit, ci to moja prostredna zvladne, alebo potrebuje tiez sediet.

katarina7777
13. feb 2012

@briketa o tom lietani mi ani nehovor, nas quest ma za sebou tiez minimalne 10 letov a podla mna lacnejsi golfac by to neprezil ... dakujem za info , keby ma este nieco napadlo tak sa ti ozvem 🙂

barbora87
13. feb 2012

Babule mam na predaj uplne novu transporttasku maclaren...pri zaujme prosim pn

marcela91
13. feb 2012

kde kupit nahradne rukovate na maclaren, konkretne techno XT ale asi je to univerzalne na vsetky, neviete poradit?

lajla
14. feb 2012

holky prosim da se twin techno od narozeni? ze se dokoupi vlozka?
@katarina7777 taky nad nim strasne moc premyslim, mam XT a max spokojenost...
jinak v brne ted 25 je veletrh sourozeneckych a dvojcecich kocarku, tak se kdyz tak zajedte kouknout, my jedem🙂

katarina7777
14. feb 2012

@lajla pouzivas to XT uz od narodenia?

lajla
14. feb 2012

@katarina7777 ja prave ne☹(( tak proto shanim nekoho kdo ano🙂 ale logicky mi prijde ze se da..jde uplne do lehu, takze by to nemel byt problem..jen je potreba fakt poridit prenosnou tasku, nedovedu si predstavit poutat novorozence kor ho tam nechat lezet jen tak...ale zase mam strach aby ta taska nejak nevyklouzla, treba jak budes spechat ci pojedes z kopce nevim..neni tam zadna zabrana u nozicek...

ciernavila
16. feb 2012

tak vcera dorazil buggy snuggle oveckovy, zatial som ho do golfiek naneinstalovala, lebo neviem prist na to ako rozopnut od spony tie spodne pasy co idu zboku aby som ich prepchala cez fusak. No ale snad na to pridem, nejak to ist musi. Zatial som ho tam len polozila.

almita
16. feb 2012

@ciernavila to musis vyvliect z tej kovovej spony 😉 ja pri tom vzdy nervacim a zlomim si nechty 😠 😠 😠

almita
16. feb 2012

@ciernavila inak fusak tam pasuje na jednotku s hviezdickou 😵

almita
16. feb 2012

Kocky nemate niektora podlozku ladenu do cervena?Ja mam tuto http://www.facebook.com/note.php?note_id=174010... a potrebujem ju zmenit.Bola len vyskusana,tak by som si ju mozno vymenila s niekym 😉

mirka285
16. feb 2012

@almita preco chces zmenit?ja mam tu motylikovu ak chces..

almita
16. feb 2012

@mirka285 lebo si chcem kupit cervenu tasku na kocik a nechcem byt ako kolotocar 😀 idem kuk tu motylovu 😉

almita
16. feb 2012

@mirka285 http://www.katespade.com/baby-accessories/desig...
pozri tu tasku 😉 mne sa paci aj ta pruzkova,ale idem po cene 😅