Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

mirka285
16. feb 2012

@almita svetova je ta taska!ak by si chcela tu motylikovu,mozem ti ju vymenit,lebo ja mam zase ruzovu tasku a druhu mam Desigual farebnu,takze mne by ta tvoja viac pasovala..tak daj vediet potom

almita
16. feb 2012

@mirka285 ok,idem teraz zistit tu tasku,ak by mi prisla,hned ta kontaktujem 🙂 desigual mas klasicku kabelku,nie vylozene prebalovaciu,ci?

mirka285
16. feb 2012

@almita ona vyzera ako prebalovacia,ja som si ju kupila ze ked idem s malou niekam bez kocika,nech mam nieco ani velke ale ani moc male a zistila som prave predvcerom,ze krasne sedi aj na kociku 😵

almita
16. feb 2012

@mirka285 presne taku chcem a hlavne nech nevyzera ako ta klasicka prebalovacia 😎 oilily ma podobny design ako desigual a robia aj cisto prebalovacie...

mirka285
16. feb 2012

@almita ja som s nou spoko velmi,a navyse sa mi ku vsetkemu hodi 🙂

almita
16. feb 2012

@mirka285 nemas link?

mirka285
16. feb 2012

veru nemam,ale idem kuk,ak najdem,hodim 😉

almita
16. feb 2012

@mirka285 tam mi ide iba video ☹

mirka285
16. feb 2012

@almita daj si na tej stranke accessories a hned druha taska to je 🙂

almita
16. feb 2012

@mirka285 si robis srandu 😀 ,tu mam doma 😀 ,ale ma tenke ucha,je strasne labilna...ako tam zbalis malu?ja potrebujem strasne vela veci,musim mat nieco pevnejsie.chodim prec aj na cely den,balim jedlo,nahradne oblecko,ovocie...otras,kazdy den si hovorim,ze to musim zredukovat a vzdy idem ako na tyzden 😀

mirka285
16. feb 2012

@almita jaj tak to ja nemam az na take balenie,tu si beriem,len ked tam mam jednu nahradnu plienku,vlhcene obrusky a nahradne tricko 😀 ak beriem aj jedlo,tak mam tu druhu tasku...cize mne tie dve co mam vyhovuju...ale veru ked chodis taka nabalena,tak to ti treba poriadnu kabelisko 😀

almita
16. feb 2012

@mirka285 mirka,pozri tu 13 alebo 14,ta vyzera ako prebalovacia... 😝 mam doma este tu 17,ale je mala pre mna 😒

almita
16. feb 2012

@mirka285 https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/zb5w/bri... a este nad touto rozmyslam,co povies ? som ti poslala srdiecko za tvoje rady 😵 😀

mirka285
16. feb 2012

@almita po tej 17 tke som najprv poskulovala ale zdala sa mi ze uz mi bude zbytocne velka,pocu ty co vsetko balis?ja z teba umrem

mirka285
16. feb 2012

@almita dakujem 🙂 ta je tiez pekna,rozhodni sa podla toho,ktora sa ti viac pozdava ze v nej budes mat vacsi prehlad...lebo tato druha je uzsia a vyssia ako ta prva,mne sa zda ta prva cervena,taka prehladnejsia...

sjuzocka
17. feb 2012

Caute, aky buggysnuggle by ste mi odporucili do black/champaigne XLR? Rada by som ho trochu ozivit..

tyrra
17. feb 2012

@sjuzocka mne sa velmi paci tento http://www.buggysnuggle.com/shop/fur-fabric/BSN...
Mozno ti to kocik az tak neozivi, ale vyzeralo by to fakt elegante.

ciernavila
17. feb 2012

@tyrra fakt je takej farby ako champagne, pekne sa to tam hodi, podla mna v skutocnosti nie je tak tmavy, na tom slnku to pekne vynikne.

tyrra
17. feb 2012

@ciernavila tiez si myslim, ze v skutocnosti bude svetlejsi, mne sa velmi paci, tiez som nad nim uvazovala do mojho cierneho XT, ale nakoniec som zobrala ten cerveny s bielymi hviezdami, dufam, ze nebudem lutovat 🙂

ellysa
17. feb 2012

@tyrra nebudeš, je geniálny 😀 😀 😀 😀

tyrra
17. feb 2012

@ellysa priznam sa, ze som sa nevedela rozhodnut, ale ked som ho videla na tej tvojej fotke, bolo rozhodnute 😉

ellysa
17. feb 2012

@tyrra ja keď idem s kočíkom stále ho obzerám, aký je krásny 😀

tyrra
17. feb 2012

@ellysa o tom niet pochyb, je uzasny, len som sa bala ci nebude kriklavy v tom ciernom XT, ale aspon ho trochu ozivi.

sjuzocka
17. feb 2012

tak farebne sa hodi, to hej, ale ze by ho to ozivilo to nemyslim :( :( videli ste niekto nazivo tento? http://www.buggysnuggle.com/shop/sale/BSN161_sa...

lodgermaniacka
19. feb 2012

@ciernavila kraaasny 😵 😵 😵 😵 😵 ten by som si hned kupila, keby ho u nas mali 🙂

tyrra
19. feb 2012

@ciernavila ten je nadherny, aj ja by som ho hned brala.

face
19. feb 2012

@ciernavila ten nemá chybu, je úžasný 😎

mia___
19. feb 2012

Maminky,
premyslam o nejakej podlozke do mojho cierneho XT, mate niektora origos od MacLarenu? Alebo nejaku inu znacku, pripadne usity?