Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

bambola
6. máj 2012

@boska79 samozrejme ako vsetky maclaren doplnky pod 25€ nejde 😠

mirka285
6. máj 2012

@bambola navyse sa mi ani nepaci,nech si ho nechaju 😝

tanija133
6. máj 2012

@mirka285 Mirka a ty mas ,aky cupholder? Tiez chcem nejaky kupit.....

boska79
6. máj 2012

mne sa paci aj maclaren cupholder.ide ku kociku,funkcny vyzera byt tiez

mirka285
6. máj 2012

@tanija133 ja mam ten Valco a vyhovuje mi na nom hlavne to,ze sa do neho zmesti aj vacsia flasa ako pol litrova...proste nacpem tam akukolvek flasu.. http://www.amazon.com/gp/product/B003I7O06W/ref...

bambola
7. máj 2012

@boska79 akurat som citala, ze maclaren uz madla prestal vyrabat 🙂

boska79
7. máj 2012

@bambola to som tiez vcera zistila.

bambola
7. máj 2012

@boska79 ale tak niekto isto bude mat a preda ak velmi chces, podla mna sa ich skor chcu ludia zbavit 😅

boska79
7. máj 2012

@bambola mala si ho? poznas niekoho kto ho ma? myslis ze nieje funkcne? 😕

da sa s nim kocik zlozit?

bambola
7. máj 2012

@boska79 no z vlastnej skusenosti povedat neviem, lebo som nemala ale co baby pisali tak nic moc. lebo nedrzi napevno ale posuva sa dole, cize ak je dieta zyvknute sa zavesit do madla, alebo sa opriet tak pri tomto sa to neda, lebo mu proste padne na kolena. funguje asi skor len ako pomyselna zabrana, alebo nejaky psychologicky tah na dieta 😉
kocik sa s nim zlozit udajne da, ale , ze potom po dlhsom case je take vykrivene cico. (zlomene v polke)

face
7. máj 2012

@boska79 já ho mám, drží pevně, ale jinak je ohebné, dá se napolohovat do mnoha různých poloh, čehož dítko v kočáru rádo využije 🙂) takže dcera si ho pořád natáčí jak se jí zachce, ale jinak po stranách drží napevno, takže dobrý 🙂

sjuzocka
7. máj 2012

Aj ja ho mam a este som si zadovazila pultik co tam sedi, tak ho nepouzivam, pokial mate zaujem o madlo, posuniem dalej....

sjuzocka
7. máj 2012

baby nik mi neodpovedal na tie podlozky... aky je to material na dotyk? ci rozny? su take mäkke, ci skor tvrde alebo ake,??? ako sa uchytavaju?

briketa
7. máj 2012

@sjuzocka materily su rozne a ja mam na mojej hore suche zipsy a navliekas cez nu aj pasy

abnka
7. máj 2012

Ahojte dievčatá, chcem sa opýtať, oplatí sa ťahať maclaren zo zahraničia - keď nemám nikde nikoho známeho ? A z ktorej stránky nakupujete ? Pozerám teraz mothercare.com .....

boska79
7. máj 2012

@face dakujem za odpoved 😵

briketa
7. máj 2012

@sjuzocka po siestich rokoch s Maclarenmi mam jeden tip, no na leto urcite. Usit si, alebo si dat usit podlozku z frote latky ( z velkeho uteraku) , vo vnutri vatelin, molitan, hocico. Najma chalani sa v lete poriadne spotia. A ani jeden s tych materialov original vloziek nesaje pot.

boska79
8. máj 2012

cupholder mam doma uz len zajtra nam pride xtcko 😵 😵 😵 😵 😵

zebricka23
8. máj 2012

@boska79 mozes potom hodit foto......brala si ho z babymarketu??lebo ja som sa tam tiez chcela ist kuk,ale neviem sa tam vybrat...dik

boska79
8. máj 2012

@zebricka23 uplne necakane som sa dnes ocitla v mlynoch v nitre, v predeti predajni, musela som obehat lekaren dnes. tak som tam behla a mali 🙂) zajtra cvaknem

mia___
8. máj 2012

@sjuzocka : Ta moja podlozka je na dotyk celkom makka a je relativne tenka.
Povodne som ju chcela usit, uz som si aj latku kupila za 10Euro, ale potom som z US objednala za 20$ (mam tuto: http://www.justkidsstore.com/prod/maclaren/reve...). Hlavne sa mi nechcelo do zameriavania. Ale ako pise @briketa, asi na leto podla tejto este jednu usijem z dakeho frote.

briketa
8. máj 2012

@mia___ @sjuzocka , obchodnu podlozku ja mam zas taku makku - z jednej strany strieborna a z druhej ako deka, biela. je asi dvakrat taka hruba ako su tradicne, da sa povedat, ze je zimna. Ked bol malicky babatko, lubilo sa mi to ze je to take utulne, makucke
http://www.fishpond.com/product_info.php?id=068...
ale nie za tu istu cenu! uf, az ma omracilo ...

lodgermaniacka
9. máj 2012

baby, ak by ste chceli držiak na pohar valco za 15eur, vojde tam naozaj aj ta najhrubšia flaša, napíšte ip
http://www.amazon.com/gp/product/B003I7O06W/ref...
ja ho nepotrebujem, mala som ho len 2x na kočíku

tanija133
9. máj 2012

Baby, nieviete kolko je postovne ,ked si objednam iba podlozku? http://www.pramworld.co.uk/index.html?action=se...

boska79
9. máj 2012

😵 😵 😵 😵

boska79
9. máj 2012

model 2012 je super. perfis polohovanie chrbatika 😵

veve39
9. máj 2012

@boska79 krasny je 🙂
v com je prosim ta ine polohovanie chrbatika oproti 2011 ?

abnka
9. máj 2012

@tanija133 ahoj, a môžem sa ešte opýtať, koľko je odtiaľ poštovné ? nejak to tam neviem nájsť, je pravda že neviem moc dobre anglicky ale hľadala som to celý večer....

tanija133
9. máj 2012

@abnka ja som teraz odtial objednavala a aj s jednou podlozkou to bolo 30 E...ale aj tak sa to celkom oplati...Maju to tam tak cudno...ze najprv objednas, nevies kolko je postovne, stiahnu ti peniaze, a na druhy den ti pride info o postovnom, a ty bud potvrdis,alebo nepotrvrdis objednavku...ked nepotvrdis, tak ti peniaze vratia....Inac su rychli, kocik ti pride do tyzdna.... 😉