Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

margen
28. máj 2012

@sjuzocka budem ho asi kupovat v Predeti...je tam za dobru cenu a rovno tam budem mat aj servis a reklamace kdyby neco🙂

katkafazulka
28. máj 2012

Ahojte,
baby mam techno XT a chcela by som k tomu madlo... viete poradit nejake univerzalne co k nemu sadne? dik moc 🙂

sjuzocka
28. máj 2012

@katkafazulka myslim ze by mohlo sadnut chicco liteway, ale treba overit. viem ze Ch L. nesedi na quest, ten ma uzsie tycky. ma xt hrubsie tycky? ch. l. je zaroven na "uzsie" kociky, cize na xlr pasovat nebude ale na xt by mohlo... NEMAM OVERENE.

katkafazulka
28. máj 2012

@sjuzocka no to neviem ci ma hrubsie, kedze questa doma nemam 😅 ... tak asi bude najlepsie skocit do obchodu a pozriet to 🙂 kazdopadne dakujem za info a tip

sjuzocka
28. máj 2012

@katkafazulka skus si zavolat do Predeti, tam take veci mali odskusane

kris222
28. máj 2012

@katkafazulka ja doma questa mam, mozme sa stretnut a porovnat pri kolaciku 😉 😀

pimpulienka
28. máj 2012

@lovacska XLR je skvelý 🙂 Aj moja dcerka bude mať o mesiac 2 roky a vymenila som quest sport za xlr. Neviem si vynachvaliť 🙂 A ta strieška no špica.

lucula73
28. máj 2012

@lovacska ahoj,ja som kúpila pred dvomi týždňami xlr..........moj krpec má 96cm,celkom v pohode sa zmestí,tiež som zvažovala xt,ale tam by sa isto nevošiel....leto sa povozíme a na jeseň ide do školky,tak hádam ho využjjem aspoň trochu 😉

mirka285
28. máj 2012

@lucula73 no tak urcite by sa ti do xt cka zmestil...
@pimpulienka ako sorry ale dabata o kocikoch tu bola,a rovno ti poviem ze tvoja mala je dost velka tak nechapem naco si volila guest 😕 niekedy mam pocit,aaaale je to jedno a v podstate mne je to uuuuplne jedno,len ma tak obcas podvihne pri tom pocitaci,tak sorry za emocie 😎

lucula73
28. máj 2012

@mirka285 akože posadiť by sa zmestil,ale nič moc....tu má viac miesta na širku.... 😉
videla som xt ,je menší ako xlr a tiež sa mi páči,že xlr má tie rukovate tak vysoko,ja som tiež vysoká 😉

petraxy6
28. máj 2012

@sjuzocka s tým snehom máš pravdu, u mňa xlr ako jediny prešiel týmto testom 😉 😉 😉

lucula73
28. máj 2012

tu je moj krpec........v xlr................má 96cm 28 mesiacov.........hlava mu trčí trochu nad opierku,je pravda,že tá opierka mohla byť aj o 5 cm dlhšia,miesta pod strechou je dosť....a nohy kebyže si nevyloží na tú pásku,tak mu visia 5 cm nad zemou..je to tak.....čiže udaj,že kočík je do 4 rokov je relatívny,veľmi záleží od velkosti dieťaťa 😉

mirka285
28. máj 2012

@lucula73 uff,tak ked si vysoka,neni o com,ja som krpec,takze mna za xlr kom neni vidiet 🙂

sjuzocka
29. máj 2012

u XLR sa mi opierka niekedy zosuvala dolu, ze vytrcalo spoza nej to polohovanie. vyriesila som to tak, ze vzadu tie stitky o tom ze danger a podobne, co tam visia z opierky, som prestrcila cez polohovanie a zosila spolu. tak som dosiahla, ze nielenze sa to nezosuchuje, ale je to tusim este aj o par centi vyssie. odfotim a dam sem, aby ste chapali. inak nebol to ziadny drasticky krok, nie je problem tych par stehov prestrihnut a mat to ako povodne... ale takto mi to ovela viac vyhovuje. tiez som si na sedadlo, uplne do rohov po stranach (kde zacina opierka a konci sedadlo) prisila dve snurky kratke a na podlozky prisivam male kruzky a ked dam podlozku, zospodu tie kruzky priviazem o snurky a tak sa mi podlozka nezosuva a zostava na mieste 🙂

lucula73
29. máj 2012

@sjuzocka ja som pochopila,mne sa to tiež krčí tam...dobrý napad,asi využijem 😉

sjuzocka
29. máj 2012

moje vylepsovaky 😅

sjuzocka
29. máj 2012

dlzka opierky po aplikacii vylepsovaku je 48 cm. viete niekto zmerat kolko je tu u XLR bez "vylepsovaku"?

pimpulienka
29. máj 2012

@mirka285 Odpoveď nebola mierena tebe to je jedna vec a druha chcela som.najprv čo najlahši golfač na prenášanie, ale som ho len jednoducho vymenila za kvalitnejši s viacerymi možnosťami. To už je hadam moja vec, nie?

mirka285
29. máj 2012

@pimpulienka ved som napisala,ze mi to je jedno a nerozpitvavam to dalej,tak nemusis ani ty...

pimpulienka
29. máj 2012

@mirka285 kupovala som quest, keď mala rok a pol a neviem o tom, žeby bola nejaka velka. ma priemernu vyšku aj vahu..trošku utočnejšie si mi napisala,nemysliš?

pimpulienka
29. máj 2012

@mirka285 tak potom vôbec nereaguj, keď ti to je jedno..

mirka285
29. máj 2012

@pimpulienka som sa nechala uniest vcera...niekedy to cez pismenka vyzera horsie ako to je myslene...

lovacska
29. máj 2012

@pimpulienka
@lucula73 Dakujem vám baby,ste zlaté,asi nechám GT3-ku a pliko.Zatial som ešte nerozhodnutá. 😉

lovacska
29. máj 2012

@lucula73 Ten obrázok nám veľa pomôže,dakujem! 🙂

katkafazulka
29. máj 2012

@kris222 ok som za 🙂 stvrtok? 😉

julka7
2. jún 2012

ahojte, potrebovala by som poradit, neviete ci sa da kupit vlozna taska do XT? dakujem

zebricka23
2. jún 2012

nemate na predaj cestovnu tasku na maclaren?

mia___
2. jún 2012

@zebricka23 na mimibazare predavaju novu za 990, alebo byvaju na anglickom ebay

terous1984
3. jún 2012

@katkafazulka Ahojky prosím tě, sehnala jsi nějaké univerzální madlo k tomu Techno XT?

lucula73
4. jún 2012

@sjuzocka ahoj,prosím ťa,neviem dať dolu tú origoš podložku?vobec mi tie popruhy nejdú poodpínať,teda prevliecť cez tie pracky,som z toho úplne nešťastná.to šitie na tých remenoch je na konci také hrubé,som myslela že to odstrihnem 😠 😠
prišla mi nová podložka a ne viem to vymeniť.............ďakujem 🙂