Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

boska79
10. aug 2012

@hanahana7 zahod to!!!🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Aj xt posluzi, ale uz ked pohodlny tak xlr.

hanahana7
10. aug 2012

xlr black citrus lime sa mi paci ale to je asi stara farba? resp.uz nie je taky...asi...

hanahana7
10. aug 2012

inak ten kosicek pod maclarenom..to co????! to co si tam mam dat? palicku od nanuku akurat tak...alebo listy zo sadu janka krala...

mirka285
10. aug 2012

@hanahana7 ten cierno zlty maju v Auparku v Mothercare,videla som ho tam tyzden dozadu...no a do kosika toho sice moc nedas,ale na nejake drobnosti staci..ved na nakup chodim s autom nie s kocikom 😀

hanahana7
10. aug 2012

boze co ten maclaren neda do richtigu aspon beckhamka???? vsak ozivit tie farby treba...anglaaani...

hanahana7
10. aug 2012

@mirka285 ano vsak to uz su prkotiny..len skoda ze ani mikinu som tam nevedela dat..a tym ze sietkovy tak prach..ale to je len detail..aj tak sa vsade prasi..deku tam dam len v igelitke..

tanija133
10. aug 2012

@hanahana7 ahoj, ja si myslim, ze popri Beecku sa namiesto Cama u teba uzivi pri tvojej vyske XLR.....je predsa kusok priestrannejsi ako XT...ta citrus lime, je nova farba, ale maju ho iba v Mothercare ...Ostatne Maclereny maju aj v Pre deti, alebo Babymarket, ale netusim aktualne ake modely maju vystavene. a tu citrus lime tam nezozenies, tu iba Mothercare......Zavolaj si , vyskusaj.... a mozno miesto Beecka nakoniec kupis aj Quest do auta...... 😉 maly kosik je jedina nevyhoda Macu, v porovnani s Bee...ale zvyknes si.....tam budes zasa vsetko vesat na tie rukovete.... 😉

hanahana7
10. aug 2012

volakedy sa mi pacil ten hnedo ruzovy..ale odkedy som zistila ze deti nemaju radi hnedu farbu tak nic hnede nechcem pre ne.. 😀

hanahana7
10. aug 2012

@tanija133 dakujem velmi pekne 🙂)) ano ten bee ma proste drzi..ak nebudem musiet(kvoli prachom) tak nepredam..inak hned mi zle prislo ked si spomeniem ako rychlo deti vyrastu a potom budem asi riesit ine veci ☹ a nie takeeeto krasne...

hanahana7
10. aug 2012

aaaale co! vacsie veci su lepsie 😀 (.... diamanty myslim 😀 )
idem spat-mala volaaa...zajtra to obehnem..dakujem baby

hanahana7
10. aug 2012

keby mali ten four seasons-hned ho beriem..to bola pekna kombinacia pre babu..

tanija133
10. aug 2012

@hanahana7 mna tiez drzal bee velmi, ale uz som ho po roku predala, a mam miesto neho XT....pretoze podla mna je pohodlnejsi pre dieta a ta streiska paradna a hlavne aj zmena je zivot....Potom neskor budeme zasa riesti ine veci, hracky, oblecko, skolky.....atd....vzdy si isto nieco najdeme.... 😀

hanahana7
10. aug 2012

maclren budem mat namiesto cameleona..takze budem ho mat na predaj..ale to patri do bugaboo temy..keby nieco..

tanija133
10. aug 2012

@hanahana7 to som ani nevedale aky to je..ale vygooglila som a to je velmi stary typ..taky uz nikde som nevidela predavat, ani na anglickych strankach.......a je to aj Xt.....ale celkom pekny hlaven tie podlozky k nemu..... mne sa pre babu paci aj tento celkom http://www.pramworld.co.uk/product/13398/Maclar...

mirka007
10. aug 2012

JA mam tento najnovsi XLR a som maximalne spokojna 🙂 farby su uzasne a Maclaren ma nikdy nesklamal toto je moj 5 maclaren 🙂

tamichloe
11. aug 2012

@mirka007 a preco si tie 4 predala?😉

peliroja
11. aug 2012

@hanahana7 Ahoj Hani, ako sa mate s Marineckou? Nebudem sa ti do toho montovat, najlepsie ked si skusis nazivo, ale ja by som skor asi XT. XLR mi pride ako take hovadko velke, neberiem, isto je priestranny a pohodlny, ale to je podla mna aj xt, a casom uz deti tolko spat v kociku nebudu. Navyse ja mam 170cm a mne pridu tie rucky celkom vysoko. Navyse na dovolenke (tiez sme boli stale vonku, cestovali sme elektrickou, metrom) sa mi obcas aj xt videlo velke. Jedinu vyhodu som videla v polohovani chrbatika, xlr sa polohoval zozadu jednou rukou a xt sa muselo z oboch stran oboma rukami co bolo nesikovne, ale na novom xt to spravili rovnako ako je na xlr. Tak zelam stastnu volbu, hlavne nech si ty aj Marinecka spokojna 😵

tanija133
11. aug 2012

@mirka007 jaj ten je krasny, tiez sa mi naj paci pre chlapca z XLR.....uz som si povedala ze ziadny kocik nekupim, ale aj tento XLR by som chcela aj Quest Beatles....jaj.......musim to predychat.... 😉

hanahana7
11. aug 2012

baby tak nakoniec xt.bola som pozriet nazivo.xlr je uuuuzasny pre dieta ale pre mna zas xt...a muzovi sa maclaren vobec na pohlad nepaci (ale o to moc nejde)..a uz vobec ne xlr..ze neprichadza do uvahy na dovolenku..
ale najhorsie je ze som teraz zistila ze z pramworld uk nemaju xt scarlet ale persian rose..a mne sa nazivo paci prave ten scarlet..kde ho mam rychlo kupit??? a dobru cenu..

hanahana7
11. aug 2012

@peliroja kati ahoj dakujem. ano mas pravdu.zoberiem xt..len teraz rychlo nahanam scarlet farbu..aby som ho mohla objednat..musim ho mat do dovolenky 😝 .aj tvoju marinecku pozdravujem.urcite je krasna slecinka 😵

peliroja
11. aug 2012

@hanahana7 ten scarlet je 2012? videla si aj ten persian rose? ten je nazivo tiez velmi pekny 🙂

peliroja
11. aug 2012

a z toho pramworldu su ozaj promptni, ja som objednavala v stredu vecer, stvrtok ho posielali a v utorok rano mi uz volal kurier

hanahana7
11. aug 2012

praveze nevidela som ho nazivo ☹ ☹ ☹ ☹ ja som dnes videla cerveny(xlr) v mothercare-velmi sa mi pacil-prave takato cervena ale az teraz doma pri objednavani som zistila ze to je Scarlet cervena a nie Persian Rose..tu persian rose praveze potrebujem vidiet ☹
u mna je to totiz komplik.s cervenou.nie kazda mi sedi..napriklad vajicko cervene som musela vratit ked som kupovala...
aka je to cervena kati? da sa kombinovat-ci omrzi :(..potom v zime fusak, atd...
alebo mam predsa len vziat cierny? och..pomoooozte mi niekto prosim... 😢 ☹

kafoditka
11. aug 2012

@hanahana7 ahoj, a tento champagne sa ti nepaci? nazivo je velmi elegantny, mne sa velmi paci 🙂
http://travelingtikes.com/single-strollers/macl...

peliroja
11. aug 2012

@hanahana7 podla mna to nie je univerzalna cervena uplne, akoze pre chalana aj babu, viac sa mi zda dievcenska, ale to je mozno len moj dojem. Zalezi aj od doplnkov a ako malu obliekas aby v tom ked tak nebola kikirik
Taketo nieco som nasla http://www.pushchairtrader.co.uk/en/advert-for-... http://www.gumtree.com/p/for-sale/maclaren-xt-2... http://www.ebay.co.uk/itm/ws/eBayISAPI.dll?View...

Ale aj cierny je krasny, posobi tak elegos, ten Maclaren napis na nej tak pekne vynikne 🙂 My sme mali crown blue a mne sa aj ten pacil. Hodili sa k tomu vsetky farby, nebolo na nom vsetko hned vidiet a ta modra je nazivo peknejsia jak na obrazku.

kafoditka
11. aug 2012

@hanahana7 tu ma @damiani persia rose tusim, uplne hore na foto, porovnavala vtedy xt s guestom
https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/maclaren-golfovy-kocik-ake-mate-skusenosti/

damiani
11. aug 2012

@kafoditka ja mam bittersweet, podla mna je to skor taka lososova ako cervena, persian rose je teraz na maclaren.sk, su tam obidva je tam vidiet rozdiel v tej cervenej

kafoditka
11. aug 2012

@damiani dakujem, ze si to upresnila 🙂 myslela som, ze je to persian rose...

peliroja
11. aug 2012

@damiani Inak tu bittersweet som tiez videla nazivo a to je uplna supa, strasne taka optimisticka ziariva farba 🙂

hanahana7
11. aug 2012

baby dakujem! ano len zase ten bittersweet nemaju v pramworld...maju len persian rose..
ved toho sa kati bojim aby to nebola taka kikiriki-ze potom "musim" rozmyslat co a jak zladit...na to nemam casu..
lebo ta "scarlet" cervena je taka prijemna-aj pre chalana aj pre babu...aj ta bittersweet sa mi paci-perfect-ale teda nezozeniem ju do 2 tyzdnov..
tak uz sa vidim ze zoberiem cierny 😕 ..chcela som nejaku zmenu..viac sa mi pacia tie maclareny vo farbe...k malej sa mi modra nehodi..a ten champagne moze byt elegos..ale zas po case taky nemastny neslany..a uz sa nechcem ondit s doplnkami..mam aj podlozky do beecka ale nechce sa mi to menit..