Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

mirka007
11. aug 2012

Ja som mala najnovsie XT persian rose a je to nieco medzi cervenou a ruzovou farbou ako keby bordovo-cyklamenovy 🙂 a ja som ho mala pre chlapca
Myslim si ze kludne moze byt aj pre chlapca,to uz zavisi od uhla pohladu mamicky ci je moc konzervativna alebo rada experimentuje a je jej suma fuk co si druhi myslia ( ako mne 🙂 )
Farba Scarlett je uplne cervena a Bittersweet som nazivo nevidela u nas v Londyne som ho este asi ani nevidela.
A preco som predala tie predosle 4 maclareny?Len preto ze rada nakupujem 🙂 haha a skusam kazdy ktory sa mi paci 🙂
QAle toto je uz posledny 🙂 aspon pre mojho synacika
Moj maly ma 2 roky a v Queste sa mi straaasne zle tlacil ked je uz maly vecsi a tazsi lebo quest nema odlahcenie ale XT aj XLR ma ,cize pre vecsie dieta Quest neodporucujem aspon z mojej skusenosti.
Tazko sa tlaci potom .
XT je super ale nepacia sa mi az tak tie farby ,nemaju velky vyber .
XLR ma predsa len najvecsiu skalu farieb na vyber preto som si ho kupila lebo sa mi najviac paci.A ze je najvecsi z Maclarenov mi nevadi vobec ,mame combi auto cize v kufri kopec miesta.
XT cierny je uplne otrepany ma ho kazdy a nie je nicim zaujimavy ,najkrajsie XT je podla mna Persian Rose jednoznacne.

mirka285
11. aug 2012

@hanahana7 podla mna tu tasku nevyuzijes ak nelietas extremne casto..ale je to na tebe ci sa ti chce pri tom letiskovom zhone este davat kocik do tasky,mne by sa nechcelo,ja som ho zlozila rovno pred vstupom do lietadla a tam nechala na zemi...ale viem,ze niekto si potrpi nato aby ho nemal doskrabany a podobne,mne to je jedno,beriem to ako spotrebny tovar..

mirka007
11. aug 2012

Este som chcela toto su stranky kde maju tiez velmi dobre ceny na kociky aj maclareny tak si ich mozete pozriet ,akurat nevieme ci dovazaju aj na SR tak to si musite pozriet

http://www.babythings4u.co.uk/item/maclaren-tec...

http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv...

http://www.kiddisave.co.uk/store/search/brand/M...

mirka285
11. aug 2012

@mirka007 neviem ci je cierny otrepany ale kazdopadne sa s nim najlepsie kombinuju podlozky...a kedze mam dievcatko,ktore obliekam naozaj do pestrych farieb,tak mi prave ten cierny mac vyhovuje,aspon nie som jak papagaj,takze skor je to o tom,co sa komu paci...tak isto ako si kazda mamicka najde ten svoj model ktory jej najviac vyhovuje,poznam naozaj dost majiteliek maclarenu a kazda je spokojna prave s tym svojim ci uz je to guest,xt alebo xlr a tak to ma byt 🙂

mirka007
11. aug 2012

@mirka285 Samozrejme to je kazdeho vec 🙂 mne je cierny kocik otrepany niekomu nie that's all 🙂

mirka007
11. aug 2012

@mirka285
A samozrejme kazda mamicka je spokojna so svojim 🙂
Ja som povedala len svoj nazor kedze som mala vsetky

boska79
11. aug 2012

mne by vadilo, asi, ze na tom ciernom je vsetko vidiet... a tiez by som isla do farieb. 🙂)) a ta persian red.aach. no niesom taky experimentator, aby som to dala chlapcovi. uz len z dovodu, ze sa mi nechce pocuvat muza :/

boska79
11. aug 2012

a kedze mne to neponahla, nasla som info ze kolekcia 2013 bude na nete coskoro... hmmm... tak ale aj tak pocitam, neskora jesen. tak som zvedava, co nove vymyslia. 😎

mirka007
11. aug 2012

@boska79
Kolekcia 2013 ? No zbohom zas pojdu peniaze z vacku von 🙂

hanahana7
11. aug 2012

@mirka285 mirka ano ja som to dnes cely den pozerala...tiez sa mi paci nakoniec ze kocik bude obycajny a malu pestro obliekam..na farby mam missoni bee...len nesla mi spravit dnes objednavka..
a tiez je pravda ze sa mi veru nebude chciet davat do tasky..a potom tasku skladovat..
dobry postreh.
persian red sa mi pre nas(mna a malu) nehodi...mne by casom prekazal..

mirka007
11. aug 2012

@hanahana7
Ja som mala tiez Missoni Bee + ale uz je predany 🙂 bol krasny
Pre druhe chcem kupit Cameleon a tiez Missoni ale to az ked budeme raz cakat druhe 🙂

mirka285
11. aug 2012

@hanahana7 fakt si vyber taky aky sa paci hlavne tebe..je jasne,ze ked mas jeden kocik doma farebny tak druhy chces iny...ja mam cierny,ale nemam pocit,ze by sa spinil viac ako ine farby,mala som aj ine kociky a spinili sa rovnako,napodiv ho uz mam rok a este som ho neprala 😝

peliroja
11. aug 2012

@hanahana7 ano my sme mali origos na kolieckach, a ja som bola spokojna len je to samo o sebe dost velke, nasla som aj toto, vyzera to byt spratnejsie. a je pravda, ze to mozno pouzijes par krat ale potom to zase v pohode predat. a ja som nazoru ze radsej nech mi znicia tasku za dvacku ako drahy kocar

http://www.babymarket.sk/sk/2169/1786/maclaren-...

viem ale, ze byvaju aj take univerzalne cierne, este lacnejsie, proste vak obycajny 🙂

hanahana7
11. aug 2012

@peliroja aha..ja som myslela ze je len ta jedna :
http://www.pramworld.co.uk/product/2198/Maclare...
dakujem

hanahana7
11. aug 2012

@mirka007 ja mam aj cameleon..ten mam cierny..a potom svetlo ruzovy..idem ho predat..len sa mi nechce pofotit ho 😝 dat na inzerat...ano aj ten je krasny missoni.musim ist..mala hore

tanija133
11. aug 2012

jaj babeny, mne sa pacia vsetky, ja mam cierny XT, je to nuda, ale pekne sa tam hodia vsetky podlozky.....a hodi sa ku vsetkemu .Aj modry a bezovy sa mi velmi paci.....ale nakoniec tiez vyhral cierny.....len ja mam chalana....Bittersweat je lososovy a je krasny, Scarlet je cerveny, a Presian rose je skoro ruzovy..... Teoreticky mat babu, sa zas bojim ze by sa mi omrzela rychlo ta farba....ale zas sa da predat a kupit dalsi..... V Alani sa tiez daju balit kociky do folie, stoji to 5 E.....ale tiez som to nerobila, v pohode Xt prezillo let bez skrabancov....
Som rada ze z Questu som uz vyliecena ked @mirka007 hovori ,ze sa zle tlaci, ja uz ma problem aj s XT skoro..nieto este s Questom....

tanija133
11. aug 2012

@hanahana7 len ta taska z babymarketu co dala @peliroja je cakacia doba na nu 6-8 tyzdnov.....tiez som ju chcela,ale nakoniec mi ani nechyba....

peliroja
12. aug 2012

@tanija133 to bola len inspiracia, babymarket ma neskutocne tie dodacie doby, ako keby nemohli mat dva tri kusy na sklade. vytaca ma tento zakaznicky servis na slovensku 😠

tanija133
12. aug 2012

@peliroja jasne, ja som to len napisala aby sa na nu nespoliehala..je to skoda ze nemaju par kusov na sklade zo vsetkeho.....

tamichloe
12. aug 2012

@mirka285 miri a ktory si ta kamoska nechala?😉

mirka285
12. aug 2012

@tamichloe xlr dala prec ako prve,je velmi nizka,tiez jej bol ten kocik vysoky,ma zatial aj xt aj quest...guest ma denimovy s tou novou strieskou a polohovanim,takze bola rozhodnuta nechat si len ten ale po mesiaci pouzivania skonstatovala,ze s xt sa jazdi lepsie,tak ma zatial oba...

tamichloe
12. aug 2012

@mirka285 dik za odpoved 😵

hanahana7
12. aug 2012

@mirka285 mirka tak som objednala xt corny 😎 dakujem

tamichloe
12. aug 2012

@hanahana7 mysliš crowny?ten modry?ten je krasny,,,,,,,,aj mne sa pači...😵

tanija133
12. aug 2012

@tamichloe skor cierny myslim...
@hanahana7

hanahana7
12. aug 2012

cierny 😀

hanahana7
12. aug 2012

@tanija133 ozaj tanija aj tebe dakujem 😉 vsak vsetkym co sa zapojili do debaty.vdaka 😵

tanija133
12. aug 2012

@hanahana7 tak nech sluzi Maclerenik.... 🙂

tanija133
17. aug 2012

@damiani Juj, to fakt uz predavas denim? ostanete bez kocika?

damiani
17. aug 2012

@tanija133 je mi z toho smutno ale co ho mame ten mesiac tak viac som ho tlacila prazdny a bezala za nou ako vozila ju, ma odrazadla a chce chodit sama, je uplne ina ako syn, ten by sa vozil v kociku aj do 5 rokov keby mohol 🙂 na zimu mam este BGB ten si nechavam na vylety ked chodime a do terenu