Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

julianna78
18. feb 2013

@hajanka tak to je slečna vážne vysoká na svoj vek 🙂 Určite sa zmestí,velakrát vidím na dovolenke,že mladší súrodenec na rukách a 5-6r starší nasáčkovaný v macu.Kočík je však neskutočne krásný silno nad ním uvažujem,lenže kým ho reálne začnem používat pre druhé tak to bude cca o dva roky a dovtedy ešte niaká limitka výde a ja neodolám.Najprv bude zase stokke.Možno však predám žltáska a kupim malej na buducoročnu dovolenku a krpatý bude v stokke 😎 Moja sa totiž po 3rokoch namotala na kočík a je lenivá dlho chodit.

tanija133
18. feb 2013

@julianna78 krasny je Beatlsik, tiez som ho dlho chcela, ale nakoniec mame ako kocik c. 2 stale XT, moj ma 98 cm a skoro 18 kg, tak questik by som neutlacila s nim, a bol by mu mensi ako Xt... 😉

tanija133
18. feb 2013

@julianna78 krasny je Beatlsik, tiez som ho dlho chcela, ale nakoniec mame ako kocik c. 2 stale XT, moj ma 98 cm a skoro 18 kg, tak questik by som neutlacila s nim, a bol by mu mensi ako Xt... 😉
@tamichloe ten novy Bmw je ako Quest, bez striesky predlzovacej, ja mam pocit ze moja buchta ,sa don tiez uz ani nezmestila.... 😉

julianna78
18. feb 2013

@tanija133 dakujem 🙂 Čo sa týka pohodlnosti a funkčnosti hlavne tá sklapacia strecha tak určite je lepší výber xt.Ja som mala xt dva krát 🙂 a tento quest som kupila malej ked mala 3roky ako dovolenkový.Mne skoro do 3r spávala denne v kočíku a na to bol xt super.A máš pravdu 18kg v queste by sa dost tažko tlačilo 😎 Neviem prečo tie super limitky nerobia xt.

tanija133
18. feb 2013

@julianna78 Presne, keby bol BMW ako XT tak neodolam a uz ho mam.... 😉 tuzila som velmi po Betlaes, bol taky iny, al enastastie ma uz presiel, a teraz odolavam tomu BMW....ale predycham to.... 😉

dolcegucci
18. feb 2013

Baby pomoooc.Potrebujem radu.Neviem ci ma radsej kupit BMW silver alebo XLR silver pine ☹ BMW je krasna imidzovka ale XLR je zase prakticky.

julianna78
19. feb 2013

@tanija133 ja som zase vždy chcela skusit beečko,ale nakoniec som skončila stále s macom 🙂 Pri druhom sa možno na bee aj dám,ale macu sa neviem vzdat.

tanija133
19. feb 2013

@dolcegucci a ake mas velke dieta a mas aj nejaky iny kocik? chces ho ako hlavny? alebo ako c. 2..? veru je to ako pises, BMW je imidzovka, ale do XLR sa zmesti aj o rok aj o 2, strieska na leto na nezaplatenie, priestor super....len je dost vysoky, ak si malicka, tak budes mar rucky velmi vysoko....a ja je dlhsi do auta....
julianna78 ja som jednu dobu ,asi pol roka mala aj Bee aj Maclaren, lebo som sa nevedela rozhodnut ,ktory chcem...tak som mala oba, najprv Bee asi rok a potom pre zmenu pribudlo XT..a XT aj zostalo.... Bee je krasne a stoji ho za to skusit....

tanija133
19. feb 2013

@julianna78 ja som jednu dobu ,asi pol roka mala aj Bee aj Maclaren, lebo som sa nevedela rozhodnut ,ktory chcem...tak som mala oba, najprv Bee asi rok a potom pre zmenu pribudlo XT..a XT aj zostalo.... Bee je krasne a stoji ho za to skusit..

dolcegucci
19. feb 2013

@tanija133 maly ma 20 mesiacov.Momentalne mam stokke,quinny moodd a zapp xtra.Ale vsetko chcem dat prec lebo sa uz vobec nevozime a ak ideme tak len zappky do auta.Na prechadzky nechodime vobec,maly nieje kocikovy typ ☹ Takze chcem len jeden kocik do auta.Mam objednany BMW ale teraz som zacala vahat kvoli tomu,ked pojdeme na dovolenku a aby sa mi tam maly vyspal pocas cesty (na letisku a tak) a BMW nema dobre polohovanie na spanie.Po dovolenke uz by mi v pohode stacil BMW.Tak neviem ci kvoli tomu 1x sa mi opalti kupovat XLR.A do auta je asi velky vsak?

mirka285
19. feb 2013

@dolcegucci odkial si?ja ti kludne na dofcu poziciam moje xt ak chces....

tanija133
19. feb 2013

@dolcegucci to je uz dost velky chalan, a ak nie je kocikovy typ, tak XLR si mylsim uz nepotrebujes...ale zasa keby si mala iba tento jedne jediny ,tak by si ho mohla pouzivat aj do terenu aj do auta, aj do obchodakov......ak by si to maly nahodou rozmyslel....len je dost dlhy na zlozenie do auta, nie velky ale dlhy....lebo sa neskladaju na placku, ale pozdlzne....je dlhsi od XT asi o 6, 7 cm po zlozeni....ja mam XT v Pole LTT....ale zmesti sa..XLR by som tam uz na dlzku nedala....Co viem tak Zappky dost hrkocu a su velmi nizko rucky....To uz mac je vyssia trieda... 😉 Ono si mylsim ze aj kocik na dovcu ma byt pohodlny a priestranny aj do obchodakov, XT asi nechces, ten je nieco medzi tym, pochopila osm ze chces nieco strieborne... 😉

dolcegucci
19. feb 2013

@mirka285 jeezis ty si zlata 🙂 🙂 🙂 dakujem za ponuku ale este neviem ako to cele dopadne,co nakoniec bude 😀

dolcegucci
19. feb 2013

@tanija133 no ved to,mne sa strasne paci ta bleducka farba 😀 este som videla v obchode mali asi to bolo XT taky pruzkovy bielo-modry uz si ho presne nepamatam ale bol pekny aj ten,V nom som skusala aj maleho a super mu tam bolo 😉 Este to asi pojdem vsetko poskusat.A nevies kolko ma na dlzku ten XLR a XT?

tanija133
19. feb 2013

@dolcegucci ten bieklo modry s pasikmi, to bol mozno namornicky a tiez to bol ako Quest...Uz som zabudla kolko ma cm po zlozeni XT ale pojdem zmerat, mam ho v aute...Ake mas auto?

dolcegucci
19. feb 2013

@tanija133 aha ja som myslela ze je to XT.A XT a quest je rozdiel?

tanija133
19. feb 2013

@dolcegucci XT ma predlzovaciu stiresku, predlzovacie rukovete, vacsi priestor na sedenie, vacsie kolesa, lahsie sa tlaci
Quest, nema ani predlzovaciu striesku , ani predlz. rukovete, , mensi preistor, mensie koliecka...,horsie sa tlaci....ale zasa v kufri sa strati...

dolcegucci
19. feb 2013

@tanija133 som si myslela.BMW je vlastne ako quest.A ten namornicky je quest?Tak to potom by som radsej brala BMW 😉 A nevies mi povedat ako v skutocnosti vyzera ten XLR silver?Nevidela si ho nahodou?

tanija133
19. feb 2013

@dolcegucci to ano ten namornicky je uz riadne stary model, to uz radsej novinku BMW, oba su ako Questy...Neviem ako vyzera ten silver, asi to iste ako BMW ten odtien si mylsim....nevidela veru som ho vobec....

dolcegucci
19. feb 2013

@tanija133 aha tak to som nevedela ze to je uz stary model.V macoch sa este nevyznam 😉 No pojdem niekde pokukat ci maju ten XLR silver a uvidim 😉

julianna78
19. feb 2013

@tanija133 a ktorý bol lepší bee alebo xt?Bee je krásné a páčí sa mi,že sa dájú menit striešky,len či je pre dieta tiež tak pohodlné na spanie ako xt,nikdy som bee neskušala a ani neviem či sa lahko ovláda po nerovnom terene.
@dolcegucci podla mna XLR zbytočne velké hebedo,pre mna z macov naj volbou bolo xt to som používala do 3r malej,predtým som mala tiež tokke,lenže moja spávala denne v kočíku.V 3r som kupila quest ako dovolenkový kočík.Pokial ti malý v kočíku nespáva tak si vystačíš aj z BMW,v prípade nudze sa dá aj pospat,moja si v queste tiež pospala.Quest sa však tlačí omnoho tažšie ako xt a mne vadi,že nemá sklápaciu striešku.Výhodou je,že je menší po zložení.

dolcegucci
19. feb 2013

@julianna78 ved to,ze to XLR je hebedo.To je jedine co ma na nom odradza ☹ Ked mne asi asi zase zacina viac pacit ten XLR silver ako BMW 😅 pomoooc neviem co urobit 😒

julianna78
19. feb 2013

@dolcegucci BMW je krááásné a ked chceš len na dovolenku tak nie je čo riešit 🙂

dolcegucci
19. feb 2013

@julianna78 je naaadherne ja viem,ja som sa do neho zamilovala na prvy pohlad 😵 ale teraz ma laka aj to XLR.Ale asi nakoniec aj tak zoberiem to BMW 😵

mirka285
19. feb 2013

@dolcegucci ja mam xt odlozeny v garazi,nepouzivame uz kocik,ale tiez si ho nechavam pre pripad nudze,takze uplne kludne ti ho na dofcu poziciam 😉 kludne sa ozvi potom.

dolcegucci
19. feb 2013

@mirka285 dakujem ti 😵 si zlata.ak nieco,ozvem sa

tanija133
19. feb 2013

@julianna78 ja som beecko kupovala v pol roku maleho ,lebo som potrebovala otocny kocik a zaroven aj kocik do auta.....tak na to bol idealny...a mala som ho az rok, bol super, presne mohla si menit striesky a potom to bol skoro ako novy kocik....Nemal dvojite koliecka ako MAc, tak podla mna horsie prechadzal po nerovnostiach, a pre mojho krpca ten uplny sed bol prilis kolmy, pripadal mi nepohodlny, a potom uz v tej druhej polohe to bol uz moc pololah....Bee bolo tiez super skladne a velky kosik, malo spojenu rucku, islo uplne lahucko a dalo sa tlacit aj jednou rukou...kdez to do Macu musis dat na tlacenie viac sily.....oba boli dobre, neviem povedat ani ktory bol lepsi, ale nam Mac vyhovuje koli pohodlnosti viac....

dolcegucci
19. feb 2013

@julianna78 bee je krasne,super sa s nim jazdi perfektne skladne ale jedine co nam vadilo a bol aj dovod preco musel ist z domu bol ten kolmy sed ☹ pre mojho maleho absolutne nepohodlne.Ani v sede ani v lahu.

fragola21
20. feb 2013

@boska79
ahoj prosim ta odkial mas na maclaren predne madlo??? kde by som vedela kupit zohnat?

ifkael
20. feb 2013

@fragola21 z inzeratu ;)