Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

lajla
15. nov 2011

@adelkav a myslis ze to je tim fusakem? plete se ti tam? jestli to neni tim nezvykem...mi to jde taky nekdy hure...

adelkav
15. nov 2011

@lajla To zní rozumně, tak doufám, že se pak pochlubíš fusakem🙂

adelkav
15. nov 2011

@lajla bez fusaku mi jde právě to polohování krásně. Ale mám nahoře ohnutý ten fusak, ale třeba to ještě nějak vychytám.

lucikan
15. nov 2011

@lajla jojo, je to neprijemne, ale zrejme to bude v pohode...inak nejdu pridavat fotky, pred chvilou som skusala. Ked to zas spojazdnia, tak pridam. 🙂

lajla
15. nov 2011

@adelkav to urcite🙂 jen furt premyslim, ktery....

@lucikan tesim se🙂

poppy1
16. nov 2011

ahojte! baby prosim vas neviete ci sa mi zmesti Maclaren Techno XT do kufra auta Citroen C3? Vcera som bola kuknut v Mothercare, lenze zrovna Techno XT nemali ☹ a dalsia vec...kde sa daju za najlepsi peniaz zohnat podlozky do kocika Maclaren? Nemusia byt original, len aby sedeli... doma mam Emitex a to tam zevraj moc nepasuje... dakujeem

lajla
16. nov 2011

@poppy1 s tim autem neporadim..ale ja mam fabku combi, a je to tak akorat..ony jsou docela dlouhe...jinak na mmb sijou pani podlozky, kdyz napises rozmery, usijou, ze peknou cenu..jinak ja tam tu emitex normalne dala..ted na zimu dobre, na to fusak stejne to neni videt..

lajla
16. nov 2011

holky tak objednano..uz jsem to nemohla vydrzet a zima je fakt velka..tak aspon moji lasce bude teplicko..
http://www.ondalek.cz/produkt/lodger-fusak-bunk...

vzala jsem ten sedy..a k tomu jeste jeden booster, cerveny🙂 oboji je dle meho vhodne jak pro holku tak kluka..kombinovatelne se vsim..a kdyz bude treti kluk, bude to mit taky🙂
ruzove jsou sice krasne, ale limit pohlavim...a pak k lososovemu xt se to bude hodit🙂 tedy doufam..v po bych to tu mela mit...

bambulka0406
16. nov 2011

no tak XT dnes predsa len prislo, s pankom som volala, bol celkom ochotny, zato na kuriera som cakala namiesto tristvrte hodiny styri hodiny! zatial som s kocikom spokojna, ale musim priznat, cakala som, ze bude trochu priestrannejsi. ale tak dufam, ze nam vydrzi dlho. a nemohla som si este zvyknut na to hrkotanie koliecok, ale predsa je to golfac... je to o zvyku. no baby este podlozku nejaku a bude to 😉 aj na svk niekto sije podlozky?

bambulka0406
16. nov 2011

@lajla my mame lodger uz od narodenia, je uzasny 😉

lajla
16. nov 2011

@bambulka0406 urcite si zvyknes..neboj...bohuzel on kazdy golfac hrkota☹((
ja jsem dokonce premyslela o tom, ze dokoupim xlr kvuli te sirce..ale nakonec asi ne..nepripada mi, ze by se tam mala moc mackala..prostor tam nema, ale myslim, ze v poho..ted je to horsi, ze tam je fusak, ale na jare to bude super, prave proto jsem brala i ten lodger, je tenci, ale teply, a da se omotat kolem hlavy...myslim, ze zabere i mene prostoru nez klasicky fusak...
ja ho mela taky , ruzovy,do korbicky jak mala byla mimco, ale pak z blbosti prodala..chjo..tak ted jsem radeji vzala unisex🙂

lajla
16. nov 2011

@bambulka0406 prosim a ted si nevybavuju..kdes ho objednavala..a dodani?
jinak cekat na kuryra je v pohode..ja si objednavala z elnina vuni, jako obchodak..a posta mi za dalsi den vola..jestli si jako pro to prijdu sama...nebo mi to eventuelne muzou dovest mezi 8 rano a 18 vecer, tak si vyber, fakt bych je ....

lajla
16. nov 2011

holky a pouzivate co wd 40sprej? ja jo..ale zda se mi ze mi obcas ten kocar vrzne i tak..jsem na to docela hakliva..a pak ten olejicek tam v tech kolech zustava a nalepuje to na sebe takova smitka☹

bambulka0406
16. nov 2011

@lajla cez oficalnu stranku maclaranu, objednavala som vcera, ale dnes prisiel. najprv som to chcela kurierom, ale potom sme sa dohodli na 1. triedu a doniesol mi to postovy kurier. no s kuriermi je to tak, som mu volala ze kde je a on, ze na poste ho zdrzali dve hodiny navyse.
To xlr by som na tvojom mieste nebrala, podla mna je to zbytocne mat oba. bud ten alebo ten, treba sa rozhodnut a zas XT si myslim, ze je dost pohodlny 😉

bambola
16. nov 2011

@lajla ja som niekde citala ze treba kupit silikonovy sprej na mazanie, uz ho kupujem asi pol roka 😅 😠

lucikan
16. nov 2011

@lajla tak len pre zaujimavost foto s fusakom pridavam. Cez vikend si vyskusam tam dat lodger pre porovnanie.
Ja som dnes bola prvy krat vonku s tym mojim questom a rehocem sa, co ineho mi ostava, vsak posudte: testovala som ho zrurta, rovno som sla na primestky spoj (moj first time ever kocik v autobuse), len skoda ze sa mi ho nepodarilo zlozit na tej zastavke 😖 , aj ked som si to doma trenovala aj s mimćom v manduce, no vsak nevadi hovorim si, bolo v buse miesto aj na nezlozeny. Ako bonus mi potom pri odopinani maleho vyletela pruzina z toho udelatka ako sa otvaraju popruhy (ale manzo opravil, slo to, ale podla neho sa mi to bude stavat furt) a este dalsi bonuuus, ked sa manzo vratil zo svojej prechadzky kym som bola v robote, hovori mi, ze jedno koliesko otrasne hrkoce - nieco s nim je...ale kym sme dosli domov, tak na poslednych par metroch to prestalo same od seba....tak snad som si vsetko odserinkala v prvy den a uz ziadny ale ziadny problem s tymto kocikom nebude 🙂

lajla
16. nov 2011

@bambulka0406 ty blaho tak to je fakt rychlost obrovska..vcera objednano dneska dodano..kolik jsi za to dodani platila?????

@bambola no ja uz to strikala asi trikrat, a bud to neumim, ale obcas mi to vrze i tak..tak nevim..a primo v tom papiru od babyparku pisou wd 40☹((

@lucikan tak ten fusacek je fakt super a kdyz maly lezi tak to ohrnuti posunes a ma zababuchanou celou tvaricku??? no ja dneska objednala ten lodger, takze maclaren na chvili zustava opodal...
dneska jsi mela docela pech☹(( tak snad se to nebude moc opakova..jedine potom reklamovat..nechtela bych mit doma kocarek co blbne..proto se taky bojim objednavat odnekud jinud nez z cr..ja mam na to pech☹ mi se zdaji ze mi ty kolecka na nerovnem povrchu hrkotaji vsechny...

lajla
16. nov 2011

@bambulka0406 jj on je hodne pohodlny, jen mam pocit ze kdyz mam mala bundu a fusak tak je tam skoro jak sardinka a on ten xlr je prece jen vetsi..no ale zase ty penize..snad to tim lodgerem trochu spravim..je to prece jen tenci fusak

bambola
16. nov 2011

@lucikan ja normalne v buse vozi malu v kociku 🙂 to by sa mi nechcelo skladat a rozkladat 😕
no hento ak ti bude vybiehat odtial tak jedine reklamovat 😠
@lajla baby ale vsak nemozete cakat od nepruzeneho golfaca, ze pojde po nerovnom povrchu tichucko a bez hrkotania 😕

lajla
16. nov 2011

@bambola ja mam prave dojem, ze pisou ze kolecka jsou vsechny odpruzena..tak proto me to udivilo, jinak ja jsem spokojena

ellysa
16. nov 2011

@lajla tan olej musíš po nastriekaní otrieť papierovou utierkou, ak nechceš aby sa ti na to lepilo kadečo, ostane len tam kde má 🙂 -to ma poučil muž, lebo prvý krát som to tiež neutrela, mne inak potom nevrzne vôbec, akurát dnes mi začal trošku vrzgotať, tak je čas zasa na servis, ale ten ostatný som robila teda už hodne dávno

na xt sú všetky kolieska odpružené

ellysa
16. nov 2011

baby inak mne xt hrkoce menej ako hrkotal, každý kočík čo som mala okrem teda prvého čo mal veľké nafukovacie kolesá, ste nejaké rozmaznané, nie??? 😀

mirka285
17. nov 2011

suhlasim s @ellysa tiez nemam pocit,ze by hrkotal
😕 je to najtichsi golfac zo vsetkych co som vyskusala,ja cim dlhsie ho pouzivam,tym nedam na neho dopustit a dakujem @lodgermaniacka ze ma na neho nainfikovala 😉 ozaj komu sa zda,ze hrkoce,vyskusajte zapp 😀

lajla
17. nov 2011

@ellysa aha diky moc🙂 ja to strikam na ty kolecka vsude🙂

@mirka285 ja ma prave i zappika..a mam asi nejakeho ticheho..protoze oproti xt mi fakt hrkota mene..tak nevim☹ on je to asi kazdy kus od kusu...jinak je strasne fajn

mirka285
17. nov 2011

@lajla fu tak to si neviem predstavit ze zapp je tichsi ako xt... 😕 😕

lodgermaniacka
17. nov 2011

@mirka285 baby, mala som chvilu zappa, tak hrkotajuci kočík som nikdy nemala a viac ani nechcem, xt nehrka vôbec, ide ticho aj na kockach

lajla
17. nov 2011

aaa holky ze bych byla hlucha???? fakt ja jsem zappika mela naprosto v pohode..jen ja to posuzuju na tech blbych kostkach co tu mame a ty jsou fakt fest a na tech xt hrkota docela hodne hodne☹ kdyz jsou ty kostky vetsi, tak je to v pohode,ale na tech malych... 😝

lajla
17. nov 2011

ale i presto bych ho nemenila..porovnani fce a hrkotani..to mi zase az tak neva..zappik je zase kocarek o necem jinem..uz jsme ho uzili a posilam dale..

lodgermaniacka
17. nov 2011

@lajla mne zapp hrkotal ako besny na hladkom chodníku 😉 to si mala asi na inom podvozku 😎

lucikan
17. nov 2011

@lajla ono to ohnutie toho fusaku, ked ho akoze vystres, tak to nedrzi v tej polohe nejak dobre, je to site na to, aby to skor bolo takto ohnute, aj to potom tak divne vyzera. Ja ten guest budem teraz v zime pouzivat len prilezitostne a uplnou vacsinou nie na take prilezitosti, aby tam maly spal, takze v pohode je ten fusak pre tie moje ucely. Ale napr zajtra ho berem so sebou do mesta na dlhsie a kedze viem ze maly si tam bude musiet dat jedneho slofika, tak som vymenila fusaky a buchla tam lodgera 🙂 , nech je uplne zababuseny...chcem mat istotu, ze bude v teple, predsa le uz je riadny kosa.