Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

tanija133
11. mar 2012

Baby , je konecne XT ktore sa mi paci.... http://www.mothercare.com/Maclaren-Techno-XT-St... Da sa objednavat z Mothercare.com na SK?

baska158
12. mar 2012

je krásny 🙂 malo by sa dať ale nie je v zozname na doručenie asi by som skúsila baby čo žijú v UK vedia lepšie jazyk a prípadne tam môžu zavolať 🙂
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=120119
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=194631

bambola
12. mar 2012

@pimpulienka ja som naozaj spokojna lebo drzi a pouzivam ho tak ako mi treba 🙂 akurat som si ho v lete trochu orajbala o betonovy mur 😠 tak som bola nasr...dena ale na funkcii mu to neubralo ale aj tak 😔

ja som kupovala v brendone. vtedy ich nahodou mali na objednavku a boli o 9€ lacnejsie 🙂
maju ich aj v babymarkete.

mia___
14. mar 2012

@tanija133 Ak mozem poradit, mrkni si farbu niekde nazivo. Ono na fotkach vyzeraju vsetky fajnovo, ale niektore z nich mi pridu na zivo take vyblednute, ako po 2 detoch - len moj nazor.
Anglicky Mothercare k nam nedorucuje. Ja sama som svoj MacLaren v UK objednavala. Podla cenika anglickej posty taku velku skatulu ti do cudziny proste neposlu (ak by si aj nasla nejaku dobru dusu, co meter dlhu a skoro 10kilo vaziacu skatulu odvlecie na postu). Takze mozes skusit nejaku preposielaciu firmu (moja vysla 700KC, odkaz som davala) , alebo dakoho kto sa leti a nema vela batoziny.

ellysa
14. mar 2012

ja by som tiež medzi pp sí a xt volila xt z tých dôvodov, čo tu aj odzneli, ale nemusíme mať všetky rovnaké kočíky 😀 😵

tanija133
14. mar 2012

@mia___ Ahoj, ja by som rada tu farbu aj niekde mrkla, ale tu v ten farbe nehrozi nikde.... Uz som zohnala kocku, co dovaza aj z tejto stranky k nam na SK Maclareny, vedela by mi ho zohnat a doviezt, aj za normalnu cenu...Neviem sa stale rozhodnut medzi tymto, alebo tym druhym modrym.... 😖

Baby, prosim ake dlhe je XT po zlozeni? Len preto , ci by sa mi zmestilo zlozene do Pola....Dakujem....

ciernavila
21. mar 2012

teda ja toto xt zboznujem...chodime teraz denne po cestach necestach, hroznych rozbitych trasach a pohoda, paradne odpruzene, strecha je dokonala, aj dnes svietilo slnko smerom k malemu a on si pekne spal, buda natiahnuta uplne cez neho celeho, nesvietilo mu do tvare. Uplne si to vychutnavam....

mia___
26. mar 2012

Ak by sa vam niektorej hodilo, posielam odkaz na podlozky z US. Maju ich teraz v akcii za 10 dolacov + postovne 11.
http://www.justkidsstore.com/prod/maclaren/reve...

sakura77
26. mar 2012

@mia___ 😵 😵dik za tip , idem na to 🙂

sakura77
26. mar 2012

tak,objednane,este dufat ze aj pride🙂
http://www.justkidsstore.com/prod/maclaren/reve...

mia___
26. mar 2012

@sakura77 To som rada, ze sa ti hodilo. Tiez som objednala tuto farbu

sakura77
26. mar 2012

@mia___ inak ale sme my...sme si mohli spolu,mali by sme postovne napoly.... 😅

pink31
26. mar 2012

@sakura77 tam sa da platit len cez paypal?

mia___
26. mar 2012

@sakura77 ja som aj myslela na to. Ale to ked by sme rozpocitali a priratali postovne tu u nas, to by nebol velky rozdiel.
@pink31 Ja som platila cez Paypal, pride mi to najjednoduhsie

pink31
26. mar 2012

@mia___ pre mna je problem zriadit si paypal, kedze neviem anglicky 😒 uz som to raz skusala, postrhalo mi to kopec prachov a ten code, co som mala zadat, som musela pockat az na mesacny vypis z TB a aj tak mi to neslo

vanesska
26. mar 2012

ahojte kocky... mame maclaren triumph a surne na neho potrebujeme kupit slnecnu clonu... rozmyslali sme nad sunshine kids predsa len je o nieco lacnejsia ako ta origos maclaren 😝 ... nemate ju niekto vyskusanu?? aby sme nekupovali macku vo vreci kedze triumph ma dost uzku striesku tak ci na neho vobec tie velke clony sedia... dakujeem...

boska79
27. mar 2012

@vanesska mas link na maclaren clonu?

bambola
27. mar 2012

@vanesska ja som na nas quest dala sunshine kids v pohode 🙂 ona sa prisposobi ako potrebujes 😉

face
2. apr 2012

Holky, máte někdo tu limitku Juicy Couture? 😎

domigb
2. apr 2012

@face atial nie ale velmi chcem...🙂 možno by som sa uspokojila aj s lulu guinness ale asi nie.. 😝

face
2. apr 2012

@domigb lulu už je takové tmavé. 🙂 juicy fakt nemá chybu, hodně o něm přemýšlím 😀 už jich moc není ...

domigb
2. apr 2012

@face odkial by si ho kupila? 🙂

face
2. apr 2012
sakura77
3. apr 2012

baby,dosli vam uz tie podlozky z USA? mne dneska🙂super je🙂hodi sa nam jak ri* na serbel ako sa hovori🙂
nie ej to bohvieaka fotka,v skutocnosti je pekna syta farba🙂

mia___
3. apr 2012

ma pekne stvete, tebe aj pink uz dosli a mne furt nic. 🙂 Asi som trafila dake pomale lietadlo. A to vazne posielali z USA?

sakura77
5. apr 2012

@mia___ no co,doslo? a ano z usa to islo....

tanija133
5. apr 2012

Baby poradte,kde sa da este kupit madlo na Maclaren? Vraj ho prestali vyrabat, mi povedali v Pre deti....alebo nahodou nejake ine nesedi?

mirka285
5. apr 2012

@tanija133 a preco chces madlo?to madlo neni moc dobre,hybe sa,pri skladani kocika by sa malo davat dole,a ked ho nebudes davat dole,oderie ti kocik...

kvetinqa
5. apr 2012

@tanija133 akurat som sa chcela spytat to iste, co @mirka285.. ja som ho mala a poslala som ho kade lahsie

kvetinqa
5. apr 2012

@mia___ mne ta podlozka dosla tiez a to som objednavala len pred tyzdnom. Nasla som ju nahodou a potom som videla, ze to riesite aj tu...