Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

ka3na
11. jún 2012

baby, inac, chystam sa vyhrat tuto aukciu, lebo nutne potrebujem tu pruhovanu podlozku 😀 tie dve kvetovane nechcem, tak ak by ste mali niektora zaujem, piste, urcite sa dohodneme. dufam, ze sa nebude prihadzovat moc vysoko 😀
http://www.ebay.co.uk/itm/Maclaren-Techno-XT-Pu...

mirka285
11. jún 2012

@ka3na ja by som isla do tej modrej kvetinkovej a tym padom pusunula moju co mam teraz cervenu kvetinkovu 😀 daj vediet keby daco 😀

korenbaba
11. jún 2012

@ka3na
ja len aby sa aj takéto vedelo...

korenbaba
11. jún 2012

@tamichloe
nemám . práve pre tuto aferu. malá sa naordila v januári 2010, takže táto kauza z r. 2009 u mna dost rezonovala. A predsa tých kočíkov je na trhu XY, takže sa dá povyberat. (Vybrala som si Mutsy a teraz mám sport. Quinny. )
Platí to pre modely vyrobené od roku 1999. Asi do 2009 potom si už na to dali na toto pozor. Čiže staršie modely. takže skor pozor pri nákupe z bazáru.
Napísala som to nie preto aby som vás strašila, ale čím viac mamičiek vie, tým lepšie 🙂

tamichloe
11. jún 2012

@ka3na za kolko?keby nie je take draheee 😠

boska79
11. jún 2012

@korenbaba toto tu uz bolo viac krat... americanky skladali kociky, ked boli pri nich deti tusim, a strcili mozno ruku tam...viem ze len halooo z toho bolo a zbytocne.

Zatial si vsade pricvikam prsty ci cast koze ja, ale to som si na vine ja, lebo to chcem vsetko rychli rychlo a vecne sa ponahlam...pri takom aviu som si tak pricvikla kozu ze som az plakala...😀

bambola
11. jún 2012

@korenbaba to je taka americka hovadina, ze az. ved im treba pisat aj na take away pohare, ze napoj je horuci aby sa neobarili 😠 co k tomu viac dodat 😉

korenbaba
11. jún 2012

@boska79 Blé, až ma striaslo, nechcela by som. Mne nepríde normálne zacvikávat si prsty do kočíka. či svoje , či detské. Podla mna je jedno či to boli američanky, či nie....to nie zbytočné haloo, ked to cviká prsty. ja tomu vravím konštrukčný šmajd za vela penazí.
A tie prípady v amerike su zaznamené asi preto že američanky su zvyknuté stažovat sa na všetko, na rozdiel od europaniek.

korenbaba
11. jún 2012

@bambola
s tými pohármi je to prdel, rovnakoo ako aj iné veci v ameirke su pre nás ulet. Ale kočík ktorý cvaká prsty, a cvaká ako píše boska79 je podla mna proste šmajd.
Vypínač, ktorý "kope" by som tiež nechcela i ked niekomu to príde normálne, stačí nezapínat svetlo mokrými rukami 🙂 Načo? ked iný typ funguje na 100%.?

bambola
11. jún 2012

@korenbaba do KAZDEJ veci, ktora sa sklada idu zacviknut prsty @boska79 sama napisala, ze sa jej to stava v rychlosti. napriklad ked este neni docvaknuty a jedno rukou docvakavas a druhou ho uz hadzes do auta. tak jasne, ze si pricviknes.
ked budes pouzivat veci podla navodu, tak sa nic nestane. 🙂

boska79
11. jún 2012

@korenbaba si to nepochopila ale nevadi.... 🙂

mirka285
11. jún 2012

to co sa tu dnes riesi??objavenie Ameriky 😝

kikinko
11. jún 2012

Baby práve mi prišiel denimový quest z pramworldu a má tú odzipsovateľnú striešku ako má xtčko...Teším sa ako malé decko 🙂 ☹

kikinko
11. jún 2012

to druhé mal byť tiež smajlík 🙂

mirka285
11. jún 2012

@kikinko super,ten je ozaj krasny a je to asi len nejaka limitka ze?

kikinko
11. jún 2012

@mirka285 to neviem,objednávala som ho ako denim quest 2012,nebolo tam nič napísané že limited edition.Asi to urobili na denimové questy,ale na stránke k tomu nebolo nič písané 🙂

abnka
11. jún 2012

@kikinko paráda ! ďakujem moc moc za infošku !!! Môžem vedieť, čo ťa vyšiel ? (aspoň do IP prosím !) Ja som pár strán dozadu slintala nad denimom s odzipsovateľnou strieškou ale sme sa zhodli že ten z pramworldu bude iba "obyčajný".
Ani nevieš , ako veľmi si ma potešila !!! 😀 tááák šetríme ďalej 😝

boska79
11. jún 2012

Och....denim s odzipsovatelnou strechou? Toto som nemala ani citat tusim :D ale uz fakt by som namala vymyslat...

kikinko
11. jún 2012

@abnka vyšiel ma 250 aj s poštou.Tiež som čakala,že mi príde s obyčajnou strechou,no som veľmi rada,lebo práve včera som kupovala organizér a držala som v ruke slnečník,ale nakoniec som ho nekúpila... 🙂 ako keby som to vycítila,že nám ho nebude treba.A ešte ma veľmi prekvapilo,že quest je omnoho stabilnejší než juicy čo som mala.
@boska79 ja som už toľko vymýšľala,ale myslím,že stokke,bee,nuna a quest nám bohate stačia 🙂 .Ešte špekulujem,že nunu predám...Už som poškulovala po čiernom xt,keď nemali denim skladom,ale oplatilo sa počkať 🙂

korenbaba
11. jún 2012

@bambola
@boska79
pochopila,ale nevadí🙂
Však mne je to jedno aký kočík máte, aj ako vám slúži či neslúži....pokial vám to vyhovuje, "ať je libo"

chcela som len napísat že aj toto patrí, patrilo k týmto kočíkom a nie každá mama to vie. A to že je to stará vec je jasné, ved to aj píšem. ale napríkklad ja som sa tri roky pred narodením malej o kočíky nezaujímala vobec, takže ...
pokial vám vadí akekolvek negatívum v tejto diskusii nazvite si ju "Maclaren a skusenosti s ním, ale len tie dobré" 🙂

ka3na
11. jún 2012

@tamichloe ja budem prihadzovat iba ak bude cena vyrazne nizsia ako v obchode. inak sa to neoplati...

@korenbaba ja si myslim, ze toto uz baby v tejto diskusii rozoberali, takze je zbytocne to znovu otvarat... ale neodpustim si... volakedy sa hovorilo o trojkolkach, ze sa prevracaju, takze v kazdej diskusii o trojkolesovom kociku budeme na to upozornovat? 😉 😀

bambola
11. jún 2012

@korenbaba myslim, ze kazdej z nas zalezi na to aby sme mali co naj..... kocik pre dieta. tak ako ty, tak aj my sme si zistovali veci o tomto (ci inom) kociku.
tu clovek skor zisti tie prakticke ci neprakticke veci na kociku od tych co ho pouzivaju a tak zisti ci by mu vyhovoval ci nie 🙂

boska79
11. jún 2012

Dazdnikove skladanie ma plzsy aj minusy, kazdy kocik ma aj plusy aj minusy... Mala som xy kocikov, takze skoro na kazdy viem povedat preco ho kupit a preco nie...a dolezite je, co od neho clovek caka.

Paradoxne mam teraz najlacnejsi zo sportovych velkych kocikov aky som mala a vyhovuje nam viac ako nam vyhovoval bgb zo stokke dohromady.

mirka285
11. jún 2012

@korenbaba jasne ze tu piseme aj negativa,vsak predsa kazdy kocik ich ma...ale vytahovat sem nejaku staru neaktualnu vec je blbost,nebudem tu predsa strasit mamicky 😖

mirka285
11. jún 2012

@boska79 aky?som zvedava 😀

zuzao
11. jún 2012

baby, aj keď sa momentálne bavíte o inom, nevie mi niektorá z vás poradiť, kde v BA robia servis/opravu MacLarenov? Nemusí to byť priamo autorizovaný obchodník...díky za odpovede 😉

boska79
11. jún 2012

@mirka285 mac som nechala, lebo ved to by muz neprezil, ak by isiel prec...mam bjc elite, veeelka trojkolka, co prejde vsetko, ale super skladna. A uz len beecko... ale to sa neako neviem odhodlat, lebo zas viem co od neho cakat nemozem...

A uz si tak hovorim,zeby ma to mohlo prejst, kocikove harasenie 😀

mirka285
11. jún 2012

@zuzao nedavno tu jedna kocka myskim spominala ze v predajni Pre deti boli ochotni a vzali jej do opravi aj kocik/maclaren/ktory u nich nekupila..tak skus tam zavolat 😉

abnka
11. jún 2012

viete čo by ma zaujímalo ? či v babymarkete (oni ponúkajú aj denim quest) majú ten s tou odzipsovávateľnou strechou.....
Budem si musieť urobiť výlet tam.....

mirka285
11. jún 2012

@abnka ved tam cinkni...