Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

bambola
23. feb 2012

@mia___ zeby som skocila do babyparku v najblizsej dobe? 😀

mia___
24. feb 2012

@ciernavila tak to nastve.
A nevies ci tam maju aj nejake dalsie prislusenstvo? Hlavne tu podlozku by som xcela.

lucula73
24. feb 2012

ahojte
chcem sa opýtať,kde majú na sk najlacnejšie tieto xt?neviete mi poradiť?lebo som našla nové aj za 245 aj za 295 euro .......že prečo taký rozdiel v cene 😕 😕

zebricka23
24. feb 2012

@lucula73 ten za 245 je dovoz z UK...tam vychadza lacnejsie.....

tyrra
24. feb 2012

@lucula73 ja som objednavala cez mimibazar za 245 eur, to bolo podla mojho prieskumu najlacnejsie xt na slovenskom trhu. Ale pozor, to su modely 2011, tie nove su uz samozrejme drahsie.

veve39
24. feb 2012

@tyrra xt ma aj model 2012 ? su tak nejake zmeny oproti 2011 ? vdaka

tyrra
24. feb 2012

@veve39 ano, maju nove kolieska a pribudli nove farby, pozri si na www.pramworld.co.uk

lucula73
24. feb 2012

@zebricka23
@tyrra díkes baby,už som mudrejšia 🙂

veve39
24. feb 2012

@tyrra a vies v com sa lisia tie kolieska co sa tyka jazdnych vlastnosti?
farby pribudli pekne, pre mna je naj aj tak cierny, alebo sivy - tie by som kupila aj z 2012

tyrra
24. feb 2012

Podla mna sa kolieska zmenili len v designe, ale nie som si ista. Mne sa tiez najviac paci cierny, ten som si aj objednala, ale na tom 2012 sa mi tie kolieska nepacia.

tyrra
24. feb 2012

@veve39 Podla mna sa kolieska zmenili len v designe, ale nie som si ista. Mne sa tiez najviac paci cierny, ten som si aj objednala, ale 2011, na tom 2012 sa mi tie kolieska nepacia.

ellysa
24. feb 2012

jeeeeej krásne farby, ja by som hneď brala ten ružový 😀 😀 😀 ,ale tie kolieska vypadajú hrozne, odkopírovali pp pliko mini

tyrra
24. feb 2012

@ellysa hviezdickovy fusak uz je doma, je fakt uzasny, cakam uz len na XT, zatial ho mam v Bee 🙂

ellysa
24. feb 2012

@tyrra však, ja sa naň stále neviem vynadívať 😎

ciernavila
24. feb 2012

tak mne sa kolieska nepacia na 2012, a tusim tam nemaju ani tie odrazky a ak to aj odrazky su tak len male, na tomto mi to krasne zboku svieti v pritmi.
Tak uz mam doma usity nanoznik na zakazku /hudobnici sa nezapru 🙂 . Sice je troska tmavsi ale zohnat uplne taku latku podla mna len z fotografie co som zaslala sa neda vzdy presne. Ja som ale spokojna. Limec sa da aj vyhrnut hore ked bude moc fukat.

@mia___ tak to neviem, ja som tam ziadne nevidela, podla mna ich nemaju, na nete ich ma tusim v CR len anglicke kociky a Ondalek myslim. Ale nepoviem na isto, jedine tam skus napisat.
Dnes som bola v Prahe, videla som sivy Maclaren XT ale na kockach teda drncal, ale to je asi u golfiek normalne, myslela som ze bude trocha tichsi, aj bugaboo sa mi zdal hlucny. No nevadi, budem si ja zvykat pomaly po mojich tichych nafukovacich na sportaku, ale urcite ocenim lahku ovladatelnost a lahkost kocika.

ciernavila
24. feb 2012

@ellysa ake nove farby? som chcela vidit, ale pozeram a su tam len tie tri - cierna, cervena, modra a pribudla len champagne....kukam na zlu stranku? A ruzovu nevidim tam vobec.

Ja by som znova brala ten modry. Jedine ze by urobili žlte či oranžové XT tak by som váhala 🙂

kvetinqa
24. feb 2012

@ciernavila ahoj, prosim ta kde si si dala sit nanoznik? dakujem 🙂

ciernavila
24. feb 2012

@kvetinqa nick Natydom na mimibazare cz, robi snad na vsetky mozne kociky od nanoznikov, rukavnikov, ochrany madla, cele sady s roznymi motivmi. O tu gitaru som poprosila lebo taku tam nemala v ponuke, podla obrazka co som poslala mailom mi ju spravila, je uplne super, tak sa tesim z toho. Capacky som dala zase na Fleri usit jednej pani - jedna nohy cierna, druha biela a na tom klaviatura. Hehe aj detsku izbu sa chystam pomalovat notovou osnovou, lampu ma na strope v tvare gitary 😀

kvetinqa
24. feb 2012

@ciernavila hudobnici sa fakt nezapru 🙂 dik za tip, nanoznik je krasny!

petapetapeta
27. feb 2012

@lucula73 ahoj, synovi je 10 mesicu a meri 77cm. Je to hubenour, ale v kocarku sei nadherne. Vazne jsem rada, ze jsem si tento kocarek koupila.

petapetapeta
27. feb 2012

@tanija133 10 mesicu a meri 77cm

tyrra
28. feb 2012

hura, tak uz aj mne konecne dorazilo XT, no zial uz ten model 2012, s tymi skaredymi kolieskami, no co uz, budem si musiet na to zvyknut. pripajam foto aj s buggysnuggle fusakmi.

almita
28. feb 2012

@tyrra PODLA MNA SU PEKNE TIE KOLESA 🙂 VOBEC MA NERUSIA 😉

kika9449
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ellysa
28. feb 2012

@tyrra nádherné 😀

evitaa777
29. feb 2012

Maminky,nemate niekto na predaj?

mia___
29. feb 2012

@tyrra ten cerveny fusak je perfekny. A na kolieska si zvyknes, asi je to "anglicka moda"

tyrra
29. feb 2012

@mia___ dakujem, ten fusak milujem, je fakt super a stale ho obzeram, tym padom nepozeram na tie nestastne kolieska 😉

bambola
29. feb 2012

@tyrra ale prosim ta, kolieckam nic nie je 🙂 mna tam tiez nerusia 😉

ciernavila
1. mar 2012

@almita tak si predstav ze vcera som bola s kocikom prvy krat vonku a ten fusak som dala do kocika bez toho aby som to vyvliekala z kovovej spony. Ono sa to krasne prepchalo cez tie otvory bez toho aby som to odopinala. Inak to bol super pocit ked som vysla z domu, som mala pocit ze pred sebou nic netlacim 🙂