Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

fretka
21. feb 2013

Ahojte dievcata, mate skusenosti s XLR travel system? S vanickou a autosedackou? Neviem sa rozhodnut medzi kupou XT a XLR. Dcerka ma teraz 10 mesiacov, chceme este druhe babo, tak preto uvazujem na XLR travel system, aby som mohla pouzit pre druhe babo uz od narodenia. Vopred dik.

kiakocikovsvet
21. feb 2013

od narodenia nie je vhodný ani jeden

fragola21
21. feb 2013

A kam si mam dat inzerat???

fragola21
21. feb 2013

@ifkael z akeho? Kam mam dat inzerat?

lulu4
22. feb 2013

@girlie81 ahojcek prosim ta vsimla som si, ze si tu nafotila kociarik macleren je krasny, aky typ to konkretne mas? si s nim spokojna, od kedy ho mate? prosim ta a ty si ho objednavala z UK? ako sa tam da platit. som prekvapena, ze ti ho tam uzasne rychlo dorucili ako si pisala.. to je super.. kolko ta teda vysiel na eura aj s postou? napisala by si mi IP. dakujem krasne

sandrikacsg
23. feb 2013

Zienky prosim vas viete mi poradit kde kupim drziak na flasu na Quest-ika? novy alebo pouzity, to je jedno..ten povodny mi maly stihol dolamat :-/

tanija133
23. feb 2013

@sandrikacsg je iba jeden univerzalny na Maclareny, ja som kupovala v Babymarkete... http://www.babymarket.sk/sk/5884/1786/maclaren-...

sandrikacsg
24. feb 2013

@tanija133 dakujem, si zlata 😉

tanija133
27. feb 2013

Kukam, nuram, nove farby na 2013, a zatial som nasla len cierne XT 2013, nevidim tam ziadnu zmenu oproti 2012, len v cene... 😉 http://www.pramworld.co.uk/brand/maclaren/macla...

ifkael
28. feb 2013

@sandrikacsg ja predavam drziak na flasu ak si este nezohnala

ifkael
28. feb 2013

@fragola21 no sem tam kuk tu kto bude predavat

sasenkah
28. feb 2013

Baby predavam Quest Lulu Guinness ak by ste mali niektorá záujem. Na cene sa dohodneme. Viac info v inzerate. 😉

hajanka
28. feb 2013

Ahojte, budeme sa lucim s nasim novym BMW, bol len par krat von ale Lea v nom nechce obsediet a navyse je pre neho pritazka 😅 a pretoze mu nechceme ublizit, tak ho budeme posuvat dalej 😢

sonicka27
28. feb 2013

@ifkael mala by som záujem o ten drziak na maclarena a za akú cenu predavate?

sandrikacsg
28. feb 2013

@ifkael a za kolko prosim ta?

vajnarka
28. feb 2013

@tanija133 no píší tam,že je nový větší košík a lepší brzdy a větší bouda...🙂

face
28. feb 2013

@tanija133 a koukám, že všechny questy 2013 už by měly mít tu boudu na zip 😎

tanija133
28. feb 2013

@face to je super, ale inac ja sa bojim ze mne by maly do Questu ani nevosiel...uz aj tu sa predavaju 2 BMW nove, co si myslim ,ze su uplne male pre 2 rocne deti....

face
28. feb 2013

@tanija133 přesně, já už taky questa kupovat nebudu, ač jsem původně myslela, že to bude náš poslední kočárek ... ale byl by už malý, pokud vyměním Plusko, tak jedině za XT 🙂

ifkael
28. feb 2013

@face tiez mam len tieto dve volby..xt alebo plusko.

face
28. feb 2013

@ifkael jj, já už u druhého dítka vůbec neexperimentuji, mám buď Plusko, nebo maclarena, a pořád dokola ... 😀

tanija133
28. feb 2013

@face
@ifkael tiez jedine moje dve lasky....Bee+ a XT 😀 a k tomu este nejaky terenak a uz nic netreba... 😉

ifkael
28. feb 2013

@tanija133 no nas terenak isiel z domu dnes.. maly v nom byt nechce. a tak ako prekvapil tento tyzden- plienky nechce, mlieko nechce, tak ani kocik necchce. takze mne je lepsie, ked utekam za nim s niecim mensim. a hlavne- tu pesi a na odrazadle chodime. po poslednom vylete do mesta ked sa nam stratil na10minut v avione... uz ho na celodenny shopping neberiem nikam.

takze bud xt..alebo plusko.

zipsy
28. feb 2013

ahojte, nechcete niektora predat questa? nejaku viac chlapcensku farbu? dakujem 🙂

kikinko
28. feb 2013

@zipsy Ahoj.Ja mám quest denim 2012Viac ip.

saruska12
2. mar 2013

@katarina.banska Ahoj prosim ta mam taky isty problem neviem sa rozhodnut ktory si mam kupit ci macleren techno Xt alebo Quest sport viem ze je to uz davno pisane takze isto kocik uz mas.Pre ktory si sa teda rozhodla,je dobry?ja mam 13mesacnu dcerku.Dakujem za odpoved :D

katarina.banska
2. mar 2013

@saruska12 ahoj. ja som mala techno xt, zdal sa mi lepsie, priestrannejsi ako quest no ten som tiez nevidela nazivo. takze som sa len podla fotiek a referencii rozhodla. kocik mi prisiel bol naozaj super, velky priestranny pre babo, dobre sa ovladal na to, ze mal palice a aj sa fajn skladal. aj ked zlozeny sa nam zdal dost dlhy.... 🙂 no nasa mala v kociku vobec nechcela byvat a bolo jej jedno aky ma kocik. takze som ho po par mesiacoch predala (mala som ho od jari do leta ), takze jesen zimu sme prezili bez kocika.(vsak ajtak sme poriadne nikam nechodili.... tak ani nechybal ). no minuly rok na jar mi to nedalo a znovu som zacala riesit kociky, lebo sa mi zdalo, ze mala mi snad uz aj obsedi v kociku. no a nasla som nunu. nuna ma stala 90 eur, sice pouzivana, no v perfektnom stave a v zaruke. maclaren ma vysiel na 290 eur, co je teda riadny rozdiel a musim povedat, ze s nunou som bola viac spokojna. tiez sa suuper ovladal, dokonca este lespie, lebo ma spojenu rucku, lepsie sa sklada , do placky. teda aspon podla mna a nezabera vela miesta. no a v neposledom rade sa mi aj farebne viac pacia nuny ako maclareny. mala bude mat v maji tri roky a este stale mi v nom obsedi, po nakupnych centrach sme ho vyuzili perfektne aj v zime a teraz na jar ho tiez vytiahnem. no dufam, ze som ti poradila ak ta este nieco zaujima tak sa kludne pytaj. 🙂

saruska12
2. mar 2013

Dakujem ti velmi pekne,mam strasnu dilemu, vobec neviem aky golfac si mam kupit.Chcem sa dobre rozhodnut, lebo ked som si kupovala kocar tak som si kupila lacny za 3OOeur a uz ho mam aj rosypany.Na vanicke sa mi hned strieska pokazila a teraz na sportovej casti sa mi zlomilo madlo :( a uz sa tesim ked ten kocar vyhodim.Urobila som velku chybu ze som si hned nevybrala dobry kocar lebo planujem este jedno dieta.Tak si chcem vybrat aspon golfovy kocar dobre 🙂

vikipollard
2. mar 2013

Ahojte, viete mi prosim poradit kde najvyhodnejsie kupim techno xt ? Novy. Dakujem pekne.

tanija133
3. mar 2013

@vikipollard Asi na pramworld ze 240 E aj s postou... 180 libier kocik + 25 libier postovne . http://www.pramworld.co.uk/catalogsearch/result...