Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

tamichloe
3. júl 2012

@abnka si kupila extra či s kočikom??

abnka
3. júl 2012

@tamichloe Bola už s kočíkom.

Tebe už prišiel z toho predeti ? či si to zrušila ?

tamichloe
3. júl 2012

@abnka prišiel mi z predeti.sk
prečo mysliš,že som to zrušila??stale rozmyšlam ,že som mala kupiť xt čierny a na jar by som elite predala....

tamichloe
3. júl 2012

baby mam tento mac ,aka podložka by sa hodila?dam link,neda sa mi tie obrazky stiahnuť,prve tri sa mni pačia,je tam aj ta farba ako na kočiku,aspon pišu crown blue,sice vyzera na obrazku na podložke akasi tmavšia
http://www.babymarket.sk/sk/4505/1846/maclaren-... ta s lodkomai posledna,alebo prva v druhom rade sa mi pači najviac dakujem

abnka
3. júl 2012

@tamichloe jáááj to je super, že ho máš 🙂 myslela som, pretože si sa sťažovala, že im to dlho trvá a bola si sklamaná.....
Ja som nadmieru spokojná s MACom. Len hľadám zámienky aby som mohla ísť kočíkovať 🙂 dokonca aj trpaslíčia špicica sa vie natlačiť dole do košíka a vyplazuje odtiaľ jazyk na všetkých 😀

tamichloe
3. júl 2012

@abnka vieš za tu cenu nemali nikde,tam som počkala,no povedala čo si myslim,ked mi volali.....nebanuješ že si nekupila xt?ja stale vaham......

abnka
3. júl 2012

@tamichloe nie, nebanujem. XT by mi bol veľký, konečne som našla kočík tak akurát k mojej postave. Na zimu mi ostala na ocot športová časť Cam Cortiny, takže máme doma aj veľký kočík....

tamichloe
3. júl 2012

@abnka ved to ešte predaaš

manila421
4. júl 2012

Ahojte mamicky, Prsiplast ste kupovalo original Maclaren? http://www.maclaren.sk/?83,en_pr%9Aipl%E1%9A%9D...

alebo ste kupili niekde daky univerzalny?

manila421
4. júl 2012

@tamichloe ahoj a kde si chcela kupit XT? ja neviem skadial ho objednat, nevies kde maju daku dobru cenu na cierny tecno XT?

som rozmyslala ze ho tu objednam http://www.maclaren.sk/?en_techno-xt,23
cena je 285 Eur a doprava zdarma. myslis ze plastenky su v cene uz? ci musim doobjenat zvlast

damiani
4. júl 2012

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11136387&tab=1 tato mamina ma cierny XT priamo k odberu, vcera som si s nou akurat pisala

mirka285
4. júl 2012

@manila421 ahoj..plastenka je v cene a inak aj tu na bazariku som vcera videla cierne xt 🙂

damiani
4. júl 2012

a plastenka je v cene

manila421
4. júl 2012

@mirka285
@damiani dakujem kocky a kde ho mam objednat novy chcem. neviete poradit?
http://www.maclaren.sk/?en_techno-xt,23 rozmyslam ze tu...

mirka285
4. júl 2012

@manila421 ved pozri kde nasjdes najlepsiu cenu,asi ta na mimibazare je najlepsia a ked ho ma ta baba hned k odberu zobrala by som od nej..

damiani
4. júl 2012

ona ho posiela priamo z anglicka takze sa na nu nakontaktuj a urcite by som si ho brala od nej ako priamo zo stranky maclarenu, vyjde lacnejsie

manila421
4. júl 2012

@damiani
@mirka285 no ale pridem o zaruku ked to budem objednavat z mimibazaru

manila421
4. júl 2012

@mirka285 som to nasla na mimibazare, 260 plus postovne 5 Eur ana maclaren stranke 285-postvne zdrama tak to mi asi nestoji 20 Eur za to ze nebudem mat zaruku.

tamichloe
4. júl 2012

@manila421 ahoj,takže baby ti odpisali...a presne ti chcem napisať to iste...ta baab z mmb ho ma a maš ho na 2.den doma,pisala som jej minuly tyžden...no ona to vlači z Anglicka,a zaruka je len taka,že sa zaregistruješ na stranke maclaren...a ked sa niečo stane,no nemusíííí tak budeš mať s tym roboty,lebo žiadna predajna ti to tu nevezme,keďže nemaš bločik od nich...je to tak,aj ked sa všetci ohradzuju tým,že musia ti ho vziať...blbosť...tak určute kup na stranke maclaren.sk a maš doklad o kupe na SK...moj nazor...a rozdiel 20€ nestoji za reč!!!

face
4. júl 2012

@tamichloe mám i questa, ale tam podložku nedávám, protože do toho puntíkatého se mi žádná nehodí 🙂 ale zkoušela jsem ji a seděla také super 🙂

tamichloe
4. júl 2012

@face tak maš aj Quest aj XT?ktory ti viac sedi?

sjuzocka
4. júl 2012

@tamichloe ano davam aj do questu, ja davam vzdy do kazdeho kocika lebo tie original potahy sa potom rychlo ufulaju, znicia, a casto to nie je prave "baby friendly" material (strasne sa na tom potia...).
Ja som zvazovala kupu origos podlozky (krasne designy!) ale potom som stretla dievcinu co mala origos, popozerala som si to a dost ma to sklamalo (materialovo, vyhotovenim...a ta cena!) - tak som si nakoniec usila svoje (bavlnene) a nelutujem. Ked sa ti nechce sit, tak si napr. kup len uterak co ma pekny design co by sa ti tam hodil a urob diery podla popruhov (ok, tie ti radim obsit, ale to zase nie je tolko roboty) a mas idealnu podlozku na leto. Alebo rozmer navliecky podusky je taky akurat (a tam ti staci zasit len jednu stranu), ale to uz je lepsie dat aj nieco dovnutra.

tamichloe
4. júl 2012

@sjuzocka a davaš hore tie suche zipsy??asi behnem pozrieť latky...a dnu davaš vatelin?

sjuzocka
4. júl 2012

tak tu osusku z lidla co mam to je dost hrube frote tak to dam asi dve vrstvy frote a bude to stacit. Inak mam vnutri vatelin. Na jednu som si dala suche zipsy, ale stacia aj snurky

manila421
4. júl 2012

a madlo kde objednavate? ci nechyba to?

shopvick
4. júl 2012

@manila421 ja madlo nemam a nechyba mi...maleho stale priputavam, takze nevypadne...mne by osobne zavadzalo pri davani syna do kocika a vyberania ho von...aj co som mala sportovy kocik, tak som madlo dala prec...ale zase kamoska na madlo neda dopustit, pretoze jej maly tam ma hracky a hra sa s nimi...takze je to individualne

manila421
4. júl 2012

@shopvick len neviem kde ho kupim, lebo mi odpisali z maclaren.sk zxe madlo sa neda doobjednat 😖

shopvick
4. júl 2012

@manila421 no ja mam maclaren z anglicka objednany, takze v tomto Ti bohuzial nepomozem...myslis, ze madlo budes potrebovat? podla mna sa da bez neho v pohode fungovat

desmodka
4. júl 2012

@manila421 my mame cierny XT 😀 a ked tak objednaj priamo z anglicka alebo z maclaren.sk, cez 3 osobu by som na svk nesla a madlo sa momentalne nevyraba, ale zevraj maju ho zase zacat 🙂

manila421
4. júl 2012

@desmodka a si s nim spokojna?