Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

bellada
18. mar 2013

Aky je rozdiel medzi kocikmi Maclaren Techno XLR a Maclaren Techno XT? jediny rozdiel co som ja nasla je vybava, ze xlr je uz s nanoznikom a teda cena o 100€ vyssia. Inak su uplne totozne? nie je tam rozdiel v parametroch/rozmeroch?

ifkael
18. mar 2013

@bellada xlr je vacsi

bellada
18. mar 2013

@ifkael ano? ale v akom presne rozmere? neviem to nikde v popisoch najst,mne sa zdaju rovnake...

face
18. mar 2013

@bellada XLR je vyšší, sedačka je širší, kolečka jsou větší. Je to spíše sporťák s golfkovou rukojetí 🙂 Ale skládá se do deštníku jako golfky.

bellada
18. mar 2013

@face tak na maclaren stranke je pri oboch udany rovnaky rozmer koliesok 16,5 cm, ale vaha je u XLR vyssia, takze asi bude mohutnejsi

sonicka27
18. mar 2013

@bellada XLR je väčší, sedačka je vyššia, širšia, má podlozku, nanoznik. Kolieska majú rovnaké.

jeanka
18. mar 2013

@bellada pri XLR sa da rozsirit strieska u XT nie... opravte ma niekto ak nemam pravdu 🙂 ine tu bolo tusim spomenute... vahovy limit, sirka a dlzka sedadla... a tiez neviem ci XT sedatko sa da dat do uplne vodorovnej polohy....

mirka285
18. mar 2013

@jeanka no veru nemas pravdu...u xt sa tak isto da zvacsit strecha,rozdiel medzi xlr a xt je vo vybave,xlr ma v cene podlozku a nanoznik,je o nieco vyssi a aj sirsi...kolieska maju rovnake,oba idu do lahu...
@bellada xt ti bude stacit kedze tvoja mala ma uz vyse roka...

jeanka
18. mar 2013

@mirka285 jaaaj... to som sa len niekde inde docitala 😀 no vsak neda sa vsetkemu verit... 😅

sonicka27
21. mar 2013

Ahojte, má niekto tento bočný organizér maclaren? Neviete náhodou rozmery? Zmestí sa tam aspoň flaška?Ďakujem 🙂

manila421
22. mar 2013

Zhanam madlo na Maclaren, aj pouzivane, alebo univerzalne....len nech to tam drzi 😕

sonicka27
22. mar 2013

Objednaval niekto z www.maclaren.pl? Pošlú mi to aj na sk, na dobierku, ci len kartou? Majú tam super ceny a majú dokonca aj madlo uni.

katulka74
24. mar 2013

Ahojte,kupila som teraz xlr z druhej ruky a chcem sa opytat kde zozeniem madlo a slnecnik nejaky univerzalny ,nemusi byt macleren?

ma_ta1975
1. apr 2013

Ahojte,chcela by som sa vás opýtať hlavne @tanija133 tá je odborníčka ale samozrejme aj ostatných majiteliek tohto kočárika či vám nevybledla strieška...čítala som že má doživotnu záruku tak dufam že to je kvalita...len sa neviem rozhodnuť či kupiť nový alebo starší ale aby neprišiel s vyblednutou strechou asi by ma porazilo!tak poradte načo si mám dať pozor...rozhodla som sa pre XT to nám bude uplne stačiť...dakujem za pomoc... 🙂

tanija133
1. apr 2013

@ma_ta1975 AHoj, no dakujem za pochvalu, he, he...no je pravda ze o Macoch viem vela....Mne nevybledla strieska, neviem ako je to ked je dlho na slnku, ten prvy som mala v lete, cierny, asi pol roka, a strieska mi nevybledla, ale je pravda ze na slnku som ho nejako extra nenechavala...Ale nech povie aj niekto iny nazor....A mylsim si,ze aj pouzivane sa daju kupit v super stave, bez poskodeni, zalezi ako sa majitelka stara.... 😉 XT je idealny, aj podla mna...

bambola
1. apr 2013

@ma_ta1975 no neviem ci sa prave dozivotna zaruka vztahuje na vyblednutie 😉 funkciu kocika to predsa nijako neovplyvni 🙂 mne po dvoch letach hneda nevybledla.

ifkael
1. apr 2013

Zaruka sa vztahuje dozivotna na konstrukciu kocika pre toho, kto maclaren kupil novy..

Mne vybledol starsi kocik, teraz by to malo byt v pohode

ma_ta1975
2. apr 2013

@ifkael prosím ťa a ked kupim od niekoho kočík po jednom dietati samozrejme budem chcieť aj záručný s bločkom...už len preto aby som vedela kedy je kupený a to potom možem ísť reklamovať napr.kolieska...kolko ročný máš ten kočár?aby som vedela kupiť aby mi hned nevybledol ...ja budem potrebovať tak na rok a potom ho hned predám... @bambola prosím ťa a kolieska máš v poriatku neni su nejaké rozhegané alebo tak a to je super že ti nevybledol po 2 letách a to máš hnedu farbu... @tanija133 no tebe ani nestihne vyblednuť šak ich vymienaš každého pol roka 😀 inak aj ja mám vyhliadnutu tu modru farbu ako máš ty...čierna sa mi nepáči to vobec nechcem...ešte uvidím strašne málo je na predaj XT nie ešte farba aby sadla...dík za odpovede a pekný den...

ifkael
2. apr 2013

@ma_ta1975 ja ho uz davno nemam.a medzitym som mala dva maclareny dalsie...

Nemusis sa bat. Teraz su kvalitnejsie potahy. Na Tvojom mieste kupim novy- cakat na bazar kym niekto vyhodi inzerat by som nemala nervy.

Ja ciham na pramworld.co.uk na novy xlr sedo/cierno/cerveny alebo na xt- asi ten modry. Mame jeden kocik, ale este maclaren by som chcela. Mam madlo doma- nech ho vyuzijem 🙂))

ifkael
2. apr 2013

@ma_ta1975 a rozhegany ci je...su to golfky. Ak to chytis do ruky -prechod zo sportoveho velkeho kocika sa Ti to bude zdat vselijake asi...

Ale su super. Aj kolesa kvalitne. Len treba obcas prestreknut wd 40

ma_ta1975
2. apr 2013

@ifkael no ty si teda tiež maniačka na Maclareny 😀 to som rada že si spokojná zo značkou určite budem aj ja...zatial budem číhať na bazáre ja plánujem kupiť tak za 1-2 mesiace hádam natrafím a neviete či nebýva aj v obchodoch akcia na Maclareny?dík za odpovede

tanija133
2. apr 2013

@ma_ta1975 veru, mne nestihol vyblednut ten prvy.... ale uz mam druhy , ten mam od septembra.....tiez si mylsim ze radsej novy.....Inac pozeram ,ze si z TN, ja tento modry som kupila v pPre deti u nas v Laugariciu....tam mavaju dobry vyber, a ked nie, veduci je mily, hned ti objedna aky chces.....a da sa zjadnat aj kusok cena. Inac aj na Pramworld sa oplati kupit....

bambola
2. apr 2013

@ma_ta1975 kolieska su ok 🙂 dotahovala som predne ale tak to je normalne 🙂 a teda nesetrim ho vobec. pouzivam ako jediny kocik uz odkedy mala mala rok 🙂

ma_ta1975
3. apr 2013

@tanija133 nemohla by si mi prezradiť kolko stál Macko XT v predajni PRE DETI TN a kolko si zjednala cenu aby som približne vedela ?kludne napíš do IP 😉 inak inde v predajniach v TN som Maclareny ani nevidela...dík za odpoved 🙂

heresia
3. apr 2013

ahojte, poradte mi prosim, kde sa da kupit pekny unverzalny nanoznik na XT teraz na jar a tiez podlozku na leto do XT. dakujem!

tanija133
3. apr 2013

@heresia viem iba ze v BA v Babymarkete na predajni maju teraz velky vyber podloziek, za 25 E.....nanoznik, neviem, to som nikdy nepouzivala, skor take prechodne fusaky.. 😉

ma_ta1975
3. apr 2013

@tanija133 dík 😉

julianna78
3. apr 2013

Ahojte 🙂 Ak by mal niekto záujem predávam náš Quest Beatles.
@ma_ta1975 ja som svoje čerevné XT používala 3m v Thajsku,kde teda pieklo každý den a nevybledol.Kúpu XTka určite neolutuješ 🙂

ifkael
3. apr 2013

Kto by mal zaujem o cierne madlo maclaren, piste do ip

tanija133
3. apr 2013

@ifkael @manila421 ho bude isto chciet, hadam sa ti ozve