Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

shopvick
8. jún 2012

@ka3na my sme tak nove auto kupovali, chodili s podvozkom od kociara a vdaka kociaru mam vacsie auto 😀

ivanek
8. jún 2012

@ka3na máme Hondu Civic, XT se vejde (a i 3 sedačky dozadu 😉)

tamichloe
8. jún 2012

baby aky je maclaren quest sport? je dost velky pre 1,5 ročne dieta a potom by sme ho ešte aj o rok využili?dakujem

ka3na
8. jún 2012

@ivanek jej, tak to uz mi zostava len tesit sa na novy kocik. rozmery auta uz neriesim 😀
@shopvick 🙂

tanija133
8. jún 2012

@ka3na ahoj, prave som ti ho zmerala, XT meria po zlozeni na dlzku cca 108 -110 cm..... ja som si to predtym neoverila, nez som ho kupila.....ja mam Polo a zmesti sa mi iba nasikmo, a musim ho tam stelovat , z coho nadsena nie som...ale vyzera to ze budem mat vasie auto... 😉

boska79
8. jún 2012

@tamichloe Urcite quest staci ako kocik do mesta

ka3na
8. jún 2012

@tanija133 jej, dakujem velmi pekne 🙂 idem hned pomerat kufor 😀

tanija133
8. jún 2012

@ka3na tak daj vediet potom,ale baby ti uz pisali ze Honda je ok, ze tam sa zmesti.... 😉

tamichloe
8. jún 2012

@boska79 aj na horsiu cestu?nasla som novy za 179€,mala si Quest?je aj odpruzeny?

boska79
8. jún 2012

@tamichloe nestoji v kazdom vymole malom, ktorych su plne chodniky .. Co myslis horsi teren?

Na obrubniky super vychadzanie. Ja som ho mala po pp si..a sicko bolo jedna katastrofa...

boska79
8. jún 2012

@tamichloe odpruzeny ani tusim nie..mala som denim

tamichloe
8. jún 2012

@boska79 myslim strkovu cestu...neni problem stakymi malymi kolieskami?ten zeleny mas aky?dik,nunu som nekupila je moc pidi

boska79
8. jún 2012

@tamichloe no to ti moc nepojde na strkovej ceste ani s xt... Ja mam neaka limutka, nieco medzi xt a questom..

Boli sme na donovaloch, co tam som isla kusok po strku, som sa narobila, muz musel potom tlacit...a frflaaal, ze mu to nejde...tak ho prekvapim a donesiem mu elite...ten bude kukat :D

lucula73
8. jún 2012

@boska79
@sjuzocka našla som kočky,v takej taške,kde boli všetky veci od kočíka.........už sem radšej nič nenapíšem,lebo vyzerám ako blbec 😠 😀

boska79
8. jún 2012

@tamichloe mutsy evo sa Ti nepaci?

boska79
8. jún 2012

@lucula73 v pohode..ked je pekne zlozena, a ze este nepouzita, medzi papiermi sa strati ;)

tamichloe
8. jún 2012

@boska79 anie nevie?elite je supeeer

boska79
8. jún 2012

@tamichloe terapia sokom :D on mi s vyberom nepomoze...akurat komentuje ze co je na ktorom kociku dobre... On ma svoje konicky...

ellysa
8. jún 2012

@boska79 videla si ho už naživo? celkom sa mi pozdáva

boska79
8. jún 2012

@ellysa mutsy evo? Dnes v obchode...prekvapili ma kolecka, ze su dost velke...ale sedacku nemali. Vraj je rozmerovo ttozne s cp kudu...co pre nad nic :-\ uz pred dvomi mesiacmi nam kudu bolo len tak tak

ellysa
8. jún 2012

@boska79 ževraj 87 cm, no kudu je na pohľad malinkýýýýý, takže ak je to to isté, nič moc teda

ka3na
8. jún 2012

@bambola bambola dakujem velmi pekne. presne to som potrebovala 🙂

tamichloe
9. jún 2012

@abnka ahoj,aj si kupila maclaren??

abnka
10. jún 2012

@tamichloe ahoj, rozhodla som sa nakoniec pre quest, len ešte musím zarobiť peniaze naň 😀 nechce sa mi vzdať môjho GT3, malý mi v ňom dobre spí cez deň. Takže ešte som ho nekúpila ale mám to v pláne 🙂

tamichloe
10. jún 2012

@abnka videla si ho nazivo?jedna stranka ho ma za 179€ aj ja som ho pozerala,su dost male kolieska

abnka
10. jún 2012

@tamichloe viem ktorá, len čakám kedy mi ho vypredajú a ja budem bedákať že som dosť rýchlo nezohnala prachy 😀 naživo som ho videla má ho kamoška, ale dosť starú verziu, niekto jej ho daroval. Takže nejde polohovať do ľahu ako táto 2012 verzia. No keď boli u nás na návšteve, tak im ho skoro môj syn znárodnil, vopchal sa doňho a odmietol vystúpiť..... 😕 Aj som ho tlačila, celkom milo som bola prekvapená, ako čakala som horšie, dokonca ani na rozbitých asfaltkách nejak nehrkal ani sa mi zuby netriasli ako pri CAMe....

korenbaba
10. jún 2012

http://ekonomika.idnes.cz/kocarky-maclaren-moho...

neviem či táto aferka prešla aj Slovenskom, alebo sa jej to vyhlo. Dala by som si pozorne hlavne pri kupe starších modelov z bazáru. Bol to velký poprask v roku 2009

@abnka
@tamichloe
@ka3na

tamichloe
11. jún 2012

@korenbaba ty mas macllaren?ale to plati pre 2009 ci? Baby kto ma Quest sport?aka je dlha chrbtova opierka a sirka sedenia...napiste mi prosim,chcem vediet viac o tomto golfaciku dakujem

ka3na
11. jún 2012

@korenbaba o tomto samozrejme viem. a aj o tom, ze to cele vzniklo z nedbanlivosti rodicov.
a inak, kupila som XT-cko 2012 😉