Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

martini
11. júl 2012

@ustrachana akej farby? a môžem sa opýtať, prečo ho predávaš?

martini
11. júl 2012

@corrin pekný je, tiež som si ho všimla. keby som mala dievčatko, tak by sme mohli hľadať spolu 😉 No, silne pochybujem, že na SVK ho niekde pozhaňaš. Jedine skús osloviť nejakého predajcu na MMB čo by si ho vedel doniesť z UK.

martini
11. júl 2012

@tamichloe Ďakujem za info. Len pri tom queste človek nikdy poriadne nevie či ten predajca hovorí pravdu a či je to naozaj model roku 2012. jeden hovorí tak druhý onak...aspoň ja mám pocit. mne napr. nie je jasná ani nosnosť týchto kočíkov, niekto píše 15 kg, iný 25 kg...

tamichloe
11. júl 2012

@martini je to tak...nosnosť je do 25kg..no u nas je zo zakona uvedene že musi byť do 15kg...preto pišu menej...ja somsa na to pýtala v predeti že ako to vlastne s tou nosnosťou..........lebo mala ma už teraz 12,7kg

manila421
12. júl 2012

Baby Maclaren XT krasny cierny je uz doma, je Perfektnyyyyyyyyyyyy 😅
Gregor spi, hned by som ho povozila po byte 😀

ustrachana
12. júl 2012

@martini cierny, je to model 2012, predavam ho lebo mne ten kocik proste nesedi, ja neviem, ale nemozem si zvyknut na tento styl kocika

martini
12. júl 2012

@manila421 ja stále zvažujem či xt alebo quest, lebo potrebujem, aby sa v nom dalo spať, kedze moj maly ma len 8 mesiacov a chcem ho zobrať na dovolenku (teda malého aj kočik, hihi). Inač som sa pobavila na tom tvojom príspevku dobre, som normálne z neho cítila tvoju radosť 🙂))

martini
12. júl 2012

@tamichloe dík za odpoveď, pomohla si mi 🙂

manila421
12. júl 2012

@martini ja som tiez kvoli dovolenke kupovala, Gregor bude mt 7 mesiacov, a Techno som brala kvoli tej polohe az do lahu aby tam spinkat mohol.a ta strecha je tiez namakana, slnko mu nebude svietit.
uz sme skusali, paci sa mu v nom 😅

kam idete na dovcu? my este nemame rozhodnute, bud Tunisko, Sardinia, Chorvatsko

tanija133
12. júl 2012

@manila421 Super, foto pleas.....nakoniec bude aj lepsi ako Fusion, poloha az do lahu a lepsia strieska...Nech sluzi.... 🙂

martini
12. júl 2012

@manila421 my sme tiež mali vybratú sardiniu, ale kamrarati, čo idú s nami nemohli ísť v auguste a tak ideme až od 15.9. na dva týždne a to už sme museli ísť niekam nižšie ako je sardínia. A trvala som vyslovene na tom, že to musí byť europske, kedže je malý ešte malý, tak sa tuniska a egyptu bojím. takže ideme do marbelly v španielsku. a chceme deťom sami variť a tak sme si kupili osobitne letenky a včera som zaplatila prenájom villy blízunko pláže. joj ako sa len tešííím 🙂

gucci
12. júl 2012

holky, dejte vědět až se bude dělat madlo na Techno 😉

manila421
12. júl 2012

@gucci no veru aj mne treba

manila421
12. júl 2012

@martini ahoj a kde si hladala ubytko? tripadvisor? posli link , pokukam...ze sa inspirujem na bud.rok 😎

manila421
12. júl 2012

@tanija133 hej zajtra pojdem na skusobnu jazdu, ale stale to nie je uplny uplny lah ako vo vanicke, stale je to trochu sikme... ale ta strecha je namakana.

kvetinqa
12. júl 2012
martini
12. júl 2012

@manila421 aj tam som pozerala, ale nakoniec sme našli na www.spain-holiday.com, dobre sa tam hlada, lebo som si rovno zvolila parametre, že do 100 m od plaže a max. 70 km od letiska + koľko izieb, koľko kupelni...a nemusela som čítať každý jeden popis každej vilky. a ty si kde objednavala ten kočík?

adelkav
12. júl 2012

Ahoj holky, prosím nemáte zkušenost s reklamacema Maclarenu? Nám se dnes zlomilo madlo, kupovala jsem ho vloni v babyparku a nevím jestli má cenu ho reklamovat nebo se na to mám vykašlat.

damiani
13. júl 2012

reklamovat by som urcite isla pokial je v zaruke, nam sa tiez zlomilo a to som si myslela ze len moj muz je taky sikovny 🙂 ale ja som ho uz nemala v zaruke tak mi ho muz opravil, sice nie je to uz origos ale hlavne ze sluzi..

manila421
13. júl 2012

Ahojte, aku tasku pouzivate na maclaren xt?

kafoditka
13. júl 2012

@manila421 ahoj, ja mam tu klasicku z DMky..

tanija133
13. júl 2012

@manila421 ja nan uz nedavam ziadnu, ale aj tak mam len jednu a ide mi na vsetky kociky....a to je klasika od Emitexu.... http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

manila421
14. júl 2012

@tanija133 ta vyzera dobre taka neutralna, a nie velka ze to nebude tazke na ten golfac 😉

face
14. júl 2012

@gucci už se vyrábět nebude 😒

tanija133
14. júl 2012

@manila421 tak, tak, taka neutralna, ja ju mam v ciernom a je uplne lahucka a aj tie cvoky pevne drzia.... 😉

tamichloe
14. júl 2012

@tanija133
@manila421 ja mam tuto,a je uplne super,len ja mam kolekciu 2011,tam kde su tie kvietky,tak ta časť je sieťkovaaa..mam čiernu 😵 😵

tamichloe
14. júl 2012
manila421
15. júl 2012

@tamichloe perfektnaaaaa 😉 len ked ja bz som rada ciernu ale vsak pogooglim moyno najdem aj ciernu 😵

tamichloe
15. júl 2012

@manila421 ved tam je aj cierna,vo vsetkych farbach ju maju..a da sa zapnut aj hore aj dole aby nelietala