Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

ellysa
22. jan 2013

@mycats ja som kedysi tvrdila, že mac vypadá ako ten kočík za 20 EUR z tesca a v živote by som ho nechcela a môžem povedať,že to bola moja najlepšia kúpa, čo sa týka kočíkov, teraz ho kvôli miestu v aute budem meniť za yoyo, ale keby nie je môjho muža a jeho zásady max dva a dosť, tak si ho nechám 😀

mycats
22. jan 2013

@girlie81 na tej UK stranke si normalne platila SK kartou??

mycats
22. jan 2013

@ellysa 😀 😀 😀 😀 no ved ja som mu este na 100% neprisla na chut.
a skusala si aj v terene?? ako ide cez kamienky, travu a sneh?

ellysa
22. jan 2013

@mycats s XT super-to je terénny kočík 😀 , chvíľu som mala aj quest, ale v lete, tak to neviem posúdiť

mycats
22. jan 2013

@ellysa tak ja by som to mala ako taky jarno-letny kocik 😉 😉 skor ako po snehu by som ho asi neobjednavala. ja tym kolieskam neveriiiiiiim 🙂
pisala som girlie81, ze ako sa jej jazdi a ci zvladne aj teren, tak uvidime 🙂
ja som zamilovana do toho bledeho 😵

tanija133
22. jan 2013

@mycats zlato, golfky do snehu zrovna nie su....po hlbokom snehu samozrejeme neprejdes ani s inym kocikom..ale po upravenom pohoda.....naozaj , aj mne sa s nim s XT ide ovela lepsie ako s Bee, naozaj prejde vsetko, aj piesok, kamene , travu....pohoda...ak ho chces na suchu zimu, jar , leto.....tak je to super, vyskusas a pochopis.... 😉 a Mac sa neda porovnat s Chicco... 😉 tiez som otrebovala zmenu po bee+,po rou a odkedy mam Mac uz nemenim, iba farbu som raz zmenila... 😉 tazko ich niekde u nas na SK uvidis...tu je problem aj s ostatnymi Macmi.....jedine v Pre deti a Babybarkete ich maju....a to vzdy len nejakych par....BMW pochybujem... 😉

mycats
22. jan 2013

@tanija133 🙂 no ja by som Maca nechala az na koniec feb. az na marec. aj to len ozaj taka cista spekulacia, ze dost bolo beeckovania 😵 😵 😵
aky je tam system polohovania??
mne sa strasne paci ta okienkova strieska a ta sietka zo zadu, to mi na bee chyba ☹
takze ine ako objednat z uk mi nezostava...
v pre deti som uz pozerala, ale nemaju ho. v podstate som nenasla ziadnu sk stranku, ktora by ho ponukala aspon na objednavku. mne slo len o zaruku. lebo ci uz usetrim 20-30e, tak to mam jedno.

kalista
22. jan 2013

@mycats spekulujem silno. Biely je uuuuu, ale ja by som ho brala do auta tak cierny alebo modry...a nepotrebujem ho vobec, ved minuly tyzden mi plusko prislo 😀 este budem dlllho premyslat......ono sa musim najprv vysporiadat s dizajnom maclarenu 🙂 a mozno mi to bmw bude stacit v garazi :D

mycats
22. jan 2013

@kalista mne sa prave ten bledy paci, ja uz do auta kocik neberiem. ani toto bee som este nemala zlozene v aute a na leto je lepsi bledy kocik koli slnku.
🙂 🙂 🙂 🙂 ja neviem ci ist treti krat do bee, chcem skusit nieco nove, ked uz teda mam menit.
nevidim zmysel menit bee za bee.
keby nahodou, tak dam vediet, ze ako u mna dopadol.

patka1987
22. jan 2013

@girlie81 ja mam tiez bmw objednany... Len ma zmiatli kocky ze je maly, myslim sedacia cast. Nevies mi to prosim ta zmerat, cisto len sedacku? Inak ja som chcela xlr, ale farby sa mi nepacia, necies mi ich porovnat?

kalista
22. jan 2013

@mycats ten bledy je urcite naj a ja som vcera vyhlasila, ze som spokojna s vozovym parkom a vecer som to zaklincovala, ze ma laka bmw. A osobne si myslim, ze Mac je lepsi pre vacsie dieta ako plusko, ci? 🙂

patka1987
22. jan 2013

Kocky a nemate niekto ten svetly bmw? Mam objednany cierny, ale vobec som nerozmyslala nad tym ze cierny na leto nie je moc vyhra. Chcem vediet ci to je taka ista strieborna ako xlr silver/pine apple, lebo tato farba sa mi vobec nepacila

nikol.l
22. jan 2013

@monikajaco dakujem za radu, ja som furt vahala ci ano , alebo nie lebo sa v tom nosia vacsie deticky a nasa by mala 6m ked by sme ho zacali pouzivat ..ale tam udavaju ze je od 6m tak snad by nenapisali blbosti...pojdem este pokukat ako vyzeraju , mala som predtym moznost kocikovat MC len to bola starsia verzia..

nikol.l
22. jan 2013

@girlie81 super takze si uz aj otestovala 😉 ja som MC mala uz vyhliadnuty davno a povedala som si ze ked budem mat raz dieta urcite ho kupim a uz je to tu 😉

mycats
22. jan 2013

@kalista no len tvoj maly je skoro tak velky ako moj 😉 😉 este pozistujem, ze ci 100% ano a objednam si ho 🙂 lebo som sa zamilovala 🙂

mycats
22. jan 2013

@patka1987 ja by som chcela ten svetly prave koli letu 🙂 ale neviem aka to bude farba. mala som tmavy stokke, dark navy, a v lete som mu musela dat letny kabatik, pretoze by sa mi tam maly uvaril snad uz po 5min. jazdy 😝

mycats
22. jan 2013

Pozeram prave vidajka na youtube a napadla ma velmi dolezita otazka 🙂 potahy na Macu su pratelne a snimatelne???

tanija133
22. jan 2013

@mycats system polohovania je zatiahnutim za chrbatik klasika, na XT a mylsim aj na tom BMW to tak asi bude...Nemusis sa bat o zaruku, Macy sa vobec nakazia...a keby nahodou , da sa aj tam reklamovat na ich naklady... 😉 Oni sa len teraz zacali v januari predavat v Europe,takze u nas na SK vobec neocakavam tak skoro ich mat vobec v ponuke....Pohoda, objednas z UK...mne sa ten biely paci, aj ked by som sa bala spinenia...cierne XT som mala v lete, a nemala som pocit , ze by sa mi tam maly varil...ja som cierne XT predala, lebo ma strasne nudila ta farba...som spokojnejsia s modrou....Ale aj to modre BMW je krasne...najviac sa mi paci biele... 😉

mycats
22. jan 2013

@tanija133 aj som si myslela, ze to bude taka ta snurocka ako ma napr. brio. a nevies ako je to s tymi potahmi??
ten biely bmw je podla vyrobcu strieborny 🙂

tanija133
22. jan 2013

@kalista ja si mylsim ze je mac lepsi pre vacsie deti, ta sedacka je taka maksia, latkova, vystuzena, dieta ti tak tak super zapadne, a sedka....NA plusku mi vadilo ten prilis kolmy sed...bolo to skoro ako stolicka na kolieskach....a do maca si dieta aj pohodlna same vylezia a sadne... 😉 baby treba skusit...verim ze vas mac presvedci potom aj jazdnymi vlastnostami... 😉

tanija133
22. jan 2013

@mycats nie na snurku co si , ako Bee, zatiahnutim za chrbatik.....Potahy sa daju prat..a ta biela ci striebora fakt neviem... 😉

mycats
22. jan 2013

@tanija133 uz som myslela. no brio ma take 🙂 hmmmm, no budem premyslat. tak mne bud jedine silver alebo black 😉 ta modra ma nejako nechytila 🙂

mycats
22. jan 2013

@tanija133 no neviem, neviem 🙂 ci prave nadsencov bee presvedci mac 🙂

kalista
22. jan 2013

@mycats tak ked uz mna laka, tak určite 😀 😀 😀

tanija133
22. jan 2013

@mycats ja som bee mala rok, milovala som ho tiez, len uz som chcela zmenu......ved uvidis,ak kupis... 😉

kalista
22. jan 2013

@tanija133 tak to ti teraz moja peňaženka ďakuje 😀 😀 😀 😀

mycats
22. jan 2013

@tanija133 a este mam otazocku na teba 🙂 na tom obrazku co som sem pridala to vyzera, ze ma ten Mac aj madlo. Takze je dokupitelne??? alebo je to len ocny klam 🙂

mycats
22. jan 2013

@kalista 😀 😀 😀 😀 ty kup cierny, ja ten strieborny a mozeme si potom vymenit 😀

minusa
22. jan 2013

ahojte

tiez som sa nedavno stala majitelkou maclarenu quest sport a teda chcem sa spytat, ci pasuje nan aj nejaky univerzalny nanoznik .... a este rozmyslam nad nejakym tensim fusakom namiesto deky, najlepsie co sa na boku alebo v strede rozopina, lodger som predala koli tomu, ze mi ten zips tam chybal 🙂

girlie81
22. jan 2013

@mycats ahoj 🙂 V snehu som neskúšala a ani neplánujem...tie kolieska sú malé, predpokladám že sneh by zvládol jedine nejaký z tých väčších Mac-ov. Ja som ho objednávala na jar a leto, ale otestovali sme ho cez víkend pri nákupoch a je super. Malá je spokojná, evidentne sa jej tam dobre sedí 🙂 Ide strašne ľahunko.

Na harrods.com v pohode zaplatíš SK kartou....ja mám visu, žiadny problém 🙂